На Хустщині битками побили радника "губернатора" Ледиди (ФОТО)

У ніч 20 на 21 квітня у Хусті невідомі побили депутата районної ради, помічника-консультанта голови Закарпатської ОДА Олександра Ледиди Василя Якубця . З різними травмами важкості він був госпіталізований до Хустської центральної районної лікарні.

На Хустщині битками побили радника "губернатора" Ледиди (ФОТО)

Коли В.Якубець відкривав ворота до свого будинку в селі Іза, до нього підбігли четверо нападників з бітами. Ще один чекав на них в автомобілі типу седан. Отримавши серію ударів бітою, В.Якубець заскочив у власне авто. Після цього невідомі розбили скло на машині потерпілого.

На шум вибігли сусіди і нападники покинули місце події в авто чорного або сірого кольору.

У аналогічний спосіб від 4-х чоловіків з битками 6 червня 2012 року біля магазину "Пріма" по вул.Мочолівській в місті Берегово постраждав Чаба Пейтер -- депутат Закарпатської обласної ради, член партії UMDSZ (Демократична партія угорців України), мешканець Берегова. Ч. Пейтер, повертаючись додому з дружиною на власному авто "Порш Каєн", через пошкодження заднього правого колеса зупинився біля магазину "Пріма". В цей час туди під’їхав автомобіль "Ауді" також темного кольору, із якого вийшло також четверо чоловіків у масках і почали бити його так само дерев’яними битками.

Міліція так і не знайшла нападників, а, за неофіційною інформацією, побиття стало наслідком банальних бізнесових "розборок".

ЗМІ, близькі до Партії регіонів, стверджують, що кандидатура В.Якубця була розглянута на предмет призначення головою Хустської радержадміністрації.

 

21 квітня 2013р.

Теги: побиття, Якубець

Коментарі

буревій 2013-04-22 / 20:31:02
Це чекає усіх посібників бандитської влади.Слава Україні.

СпецПроцес 2013-04-22 / 09:14:42
До чого тут гнів народу?Банальні бандитьські розборки,не більше.Прекрасно він знає,хто його поламав,і звісно не розкаже,бо вспливе інформація,за розголошення котрої його попросту завалять.Йому то треба?Якщо справа набуде резонансу,то зловлять двох наркоманів завершених,бажано з інших областей, і оформлять як розбій,бо на дозу не вистачало грошей.А бідні наріки і в очі не бачили того Якубця.

просто 2013-04-22 / 07:53:51
Гнів народу дає про себе знати.А це все тому,що такі як Якубець мають той народ за бидло...Так йому і треба!

Копча 2013-04-22 / 01:31:29
І до тебе москалику пАкращення прийде будеш радій якщо прийдуть тільки з битками а то ж можуть і друшляк зробити.

севлюшський 2013-04-22 / 00:46:28
Якубця, майжинь, не затвердили в Адміністрації. А дурний Староста вже розтрубів, що він завтра їде на співбесіду. От і організував собі "побиття", аби уникнути ганьби і потреби відповідати, чого не їде в Київ.

К знающему и к остальным Робин Гудам 2013-04-21 / 22:15:29
Ну если ты мужик смелый и готов свои слова обосновать - скажи то что написал в глаза этим людям. Вышеизложенное, относится ко всем безстрашным виртуальным воинам справедливости.

хуст 2013-04-21 / 21:51:34
Сигiнятко...як типир буде педалi нажимати,кить так сильно ноги побили...Можему Ледиди купить якусь инвалидну машину!!!

Баранинський кунь 2013-04-21 / 21:44:40
Так то му Антал лаби і поламав! За то що не доніс капусту як за призначення так і за дерибан землі в Оноківцях. 100%!!!

Верховинець 2013-04-21 / 21:16:46
Знайомий із цим "інтелектуалом, професіоналом, консультантом" особисто - бик і придурок!

9878 2013-04-21 / 21:16:40
слабо били- не добили. Так усім членам з партії районів скоро надавуть!

123 2013-04-21 / 21:12:23
Хто це зробив-скоро буде ясно.Но комусь буде дуже херово,а мабуть і кінець політичній кар"єрі.

123 2013-04-21 / 21:11:47
Ця паскуда ще навчаючись у технікумі гвалтував дівчат, а зараз помічник губернатора, жах

Zak 2013-04-21 / 21:02:02
Навіть не жалко ні регіанала ні депутата від угорців. Скоро й не таке буде доводите людей своїм пакращщенням!!!

Іза кошаркар 2013-04-21 / 20:29:08


думаву шо і Петруня і Варцаба і вшиткі були уже там побзирати на Цього терпілу,а по коровам і Нагірному ТІШІНА і ПАКОЙ *ля....


знающий 2013-04-21 / 20:27:44


що Чобо Пийтер вбивця корів,що це Чмо з Ізи****** Конюха оба кидали,жуліки, і найо..ки ,окрім того конченоє оба бидло,НЕ ШКОДА!!


Микола 2013-04-21 / 19:47:13
"топлять його, топлять, а "воно" не тоне", і тут так, бють їх, палять їм автомобілі, будинки,.... а до них і так не доходить!

Віт 2013-04-21 / 19:18:36
Цю новину не в "кримінал", а в розділ "про приємне на Закарпатті" треба перенести.

Микола 2013-04-21 / 18:53:43
Політичні афери Якубця і Деркача до добра не приведуть. "То ли ещё будет..."

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 1
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн