Ужгородський таксист підробляв продажем наркотиків

Вечірньої пори на одній з вулиць міста Ужгород, за порушення правил дорожнього руху, працівники ДАІ зупинили автомобіль «ВАЗ-2101». Керував автомобілем 37-річний мешканець міста, приватний таксист. Під час розмови з правоохоронцями водій підозріло поводився: його трясло, він постійно витирав обличчя без видимої на те причини і взагалі неадекватно реагував.

Ужгородський таксист підробляв продажем наркотиків

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група, яку очолив заступник начальника міськвідділу Володимир Кувик та оперативники відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Ужгородського міськвідділу.

Виявилося, що чоловік раніше вже попадав у поле зору міліціонерів через скоєння злочину, пов'язаного із збутом наркотичних речовин. Правоохоронці спитали молодика, чи є у нього які-небудь заборонені предмети, на що водій добровільно в присутності понятих виклав з кишені штанів згорток фольги з речовиною білого кольору, схожу на метамфетамін, та два пакетики з речовиною рослинного походження зеленого кольору, схожу на марихуану.

Вилучене «зілля» направлено на дослідження. Дана подія зареєстрована в Єдиному реєстрі досудових розслідувань. Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 309 (незаконне виготовлення, зберігання, перевезення  наркотичних засобів) Кримінального кодексу України.

Діана Дорогій Ужгородський МВ УМВС

21 квітня 2013р.

Теги: наркотик, метамфетамін, марихуана

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини