У Калинах люди зневірилися в діючій владі (ФОТО)

18 квітня помічники народного депутата України Василя Петьовки - Володимир Федурця, Михайло Штефко та Василь Геленич, в приміщенні Калинської сільської ради провели особистий прийом представників територіальної громади с. Калини.

У Калинах люди зневірилися в діючій владі (ФОТО)

 

Кожного, хто записався на прийом, помічники народного депутата Василя Петьовки  уважно вислухали  та  надали  посильну допомогу, зокрема у вирішенні певних юридичних проблем. Заявники скаржилися на судову систему, в якій вже зневірилися, на бюрократичну  тяганину, пов’язану з розглядом узаконення спадщини.

Звернулися до помічників нардепа й жителі села з проханням посприяти у вирішенні питання щодо аварійного стану існуючих берегоукріплень річки Тересва  та відновлення будівництва дамби. Адже цього року на будівництво берегоукріплень державою не виділено жодної копійки, а в разі повені частина села може опинитися під водою. Тут досі пам’ятають наслідки руйнівної повені 2001 року. Зараз люди з острахом чекають кожного дощу, адже підтоплення та розлив річки загрожує їхнім оселям. Тому жителі села і вирішили звернутися до представників народного депутата, адже кажуть: діючій владі вже не вірять. Серед звернень місцевих мешканців і питання аварійного стану мосту, що з’єднує  житловий масив Калини-Заріка з основною частиною села Калини. Міст аварійний, і в разі його руйнації частина населеного пункту залишиться відрізаною від світу. Шляхопровід знаходиться на балансі сільської ради, а місцевій владі вирішити самотужки питання, враховуючи сьогоднішній фінансовий стан – неможливо.

Мешканці села, які прийшли на прийом, отримали вичерпні відповіді та консультації, з питань , які їх турбували. По ряду озвучених мешканцями села Калини проблем помічниками народного  депутата Василя Петьовки готуються відповідні запити та звернення.

19 квітня 2013р.

Теги: Петьовка, Калини

Коментарі

турист 19.04.2013 / 12:52:12

Так і до власника турбази «Шиповець» на Перечинщині О.Бердара, з обласної міграційної служби, звернутися б могли - не бідніший за Петьовку «односільчанин».

Ллл 19.04.2013 / 12:40:59
Пак мавуть файного політика Черевка

Правда 19.04.2013 / 12:30:08
ІСЕ ПРАВДА

яна 19.04.2013 / 11:07:58
Люди зневірилися у ВЛАДІ не лише в с.Калини...а по всій Україні!!!

НОВИНИ: Соціо

18:57
/ 1
На Закарпатті запустили процес забудови вітряками гори Гострої - частини Смарагдової мережі
15:27
Військові, ветерани та волонтери отримали державні нагороди до Дня ЗСУ Фото новина
13:26
В Ужгороді патрульний надав домедичну допомогу чоловікові після бійки
09:15
Нічний удар по залізниці спричинив масові затримки поїздів на Закарпаття
18:14
До Мукачева прибув черговий евакуаційний поїзд із Дніпропетровщини Фото новина
17:23
У Мукачеві проведуть в останню путь полеглого захисника Володимира Луканинця Фото новина
12:03
На війні з рф поліг захисник із Виноградова Андрій Кириченко
11:11
У Чехії розшукують 22-річну закарпатку Фото новина
10:59
/ 1
Затриманий на хабарі суддя Олександр Пелих мобілізувався до ЗСУ
09:20
/ 13
Керівником Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області призначено Костянтина Черпіцького Фото новина
09:08
/ 2
Чопський прикордонний загін очолив Євгеній Бабич Фото новина
09:01
На Закарпатті оприлюднили прогнозований графік можливих відключень електроенергії на 5 грудня
16:52
На війні з рф помер військовий із села Свобода на Берегівщині Михайло Дерда Фото новина
13:56
В Ужгороді відкрили міні-скульптуру «Різдвяний цвіркун» Фото новина
09:09
Актуальний графік відключень електроенергії на Закарпатті 4 грудня
23:08
На війні поліг Василь Русин з Бистриці Чинадіївської громади Фото новина
18:00
В Ужгороді відкрилася Резиденція Святого Миколая
15:22
Туристичний потенціал Закарпаття презентували на виставці у Стокгольмі Фото новина
12:45
На Хустщині після повторного спалаху гепатиту А в Ізі посилили протиепідемічні заходи
11:17
/ 3
У Мукачеві запряцював перший в області крематорій для тварин Фото новина
10:03
У НПП «Синевир» посилили патрулювання через ризики незаконних рубок ялинок перед новорічними святами
09:04
На Закарпатті 3 грудня діятиме погодинне відключення електроенергії
18:17
/ 1
У Перечині перепоховали Героя Ярослава Токаря, який у 2023-му загинув під час боїв у Бахмуті Фото новина
17:30
Румунія продовжила обмеження руху на кордоні через ремонт мосту на річці Тиса
11:12
/ 6
У Збинах на Мукачівщині громада перейшла з російського православ'я в ПЦУ
» Всі новини