Пригара відмовився від матеріальних і моральних претензій до Нагірного, але буде йти до кінця

Віктор Пригара, який втратив дружину і доньку у жахливій ДТП в Хусті, вчиненої тодішнім керівником районної філії «Закарпатгазу» Павлом Нагірним, підписав заяву про відсутність претензій на матеріальне і моральне відшкодування Нагірним.

Пригара відмовився від матеріальних і моральних претензій до Нагірного, але буде йти до кінця

Про це сьогодні по завершенні прес-конференції кореспонденту Закарпаття онлайн повідомив начальник УМВС в Закарпатській області Василь Варцаба.

У телефонній розмові з кореспондентом Закарпаття онлайн сам Віктор Пригара факт існування такої заяви підтвердив. Чоловік розповів, що дійсно підписав відмову від матеріальних і моральних претензій на прохання дружини Павла Нагірного, яка звернулась до нього з відповідним проханням спільно з її батьком Поповичем, який одночасно є одним із адвокатів Нагірного. Заяву про відсутність матеріальних і моральних претензій затверджено нотаріально, повідомив Віктор Пригара.

Разом з тим, відзначив, що це не звільняє винуватця аварії з подвійним смертельним наслідком від законної відповідальності. Віктор Пригара налаштований і надалі відстоювати справедливість в судах, домагаючись адекватного покарання Нагірного. «Я буду йти до кінця», – зазначив Віктор Пригара. 

17 квітня 2013р.

Теги: Нагірний, заява, претензії, Пригара, Хуст

Коментарі

НФ засправедливість 2013-04-30 / 10:03:03
Сьогодні відбувся апеляційний суд,по справі Нагірного,за останніми даними суд задовольнив клопотання Нагіррних,а Хустська прокуратура зняла зустрічний позов,тут шановні закарптці і ПРАВДА,Кайло і Довжанин і Турдай,ворон ворону око НЕ виклює,і то що Кайло обіцяв народови Хустщини,не те щоб брехня,а підлий обман,пане Кайло помоліться...

Адмін 2013-04-18 / 21:17:53
2 Микола

Ви лише заголовки читаєте? ))

В нашій інформації є коментар Пригари.

А Репортер краще не читати. Особливо наніч... ))

Микола 2013-04-18 / 20:46:52
Якщо була така заява, то нехай би це прокоментував Пригара, а краще опублікувати текст цієї заяви! Бо кожен ЗМІ трактує по своєму, наприклад на РЕПОРТЕРі написали що Пригара немає взагалі ніяких претензій.

Mister X 2013-04-18 / 16:40:57
Ну Ви народ і ганяєте. Ніхто толком нічого не знає, але головне написати всяку х$й$ю, щоб тупо голові моралісти робили з цього висновки. Це по нашому, по Украінськы.

Анна 2013-04-18 / 15:38:20
у нагiрного це вже не перше вбивство i сват його попович бувший начальник слiдчого вiддiлу мае досвiд як спасати вбивцю за накраденi грошi. Обидно що скотина не згние в тюрмi i мажори дальше будуть просту чилядь вбивати. Але слези вдiвця i покалiчених дiтей повернуться iм бумерангом

до "ЛЮДИ ВИ БИДЛО" і ін. розумних 2013-04-18 / 14:46:21
Сам ти бидло недороблене! Ти хто такий, що берешся судити?!! Ти що був на місці цього чоловіка, що вважаєш себе вправі судити чмо він чи ні? Чи може ти хоть раз прийшов під Хустський суд відстояти справедливість?!! "Герой" - по клавіатурі бити... А про дитину-напівсироту ти подумав, про гроші на лікування, на адвокатів і т.д., а про нерви і переживання, які цей чоловік переносить заново на кожному суді, коли ті суди - лиш плагіат, а протилежна сторона вже давно все "порішала", і врешті-решт розбита машина теж не з неба цій сім'ї впала, і не треба лицемірити. Чи може ти вважаєш, що справедливіше те, що вся правоохоронна і судова система Закарпаття від низу до верху по цій справі вже "проплачена"...
Скоріш за все ти ні про що не думав, пишучи свій "геройський" брєд! І під судом ти не був, бо всі, хто був, підтримають Віктора в будь-якому його рішенні, тому що ми всі бачили, як просувається ця справа і до чого йде... і бачили через що доводиться проходити постраждалим у цій справі. А ти, якщо знаєш як "правильно", то йди і роби, а не протирай клавіатуру, пишучи про те, про що блідого поняття не маєш!!! В нашій ПСЕВДОправовій державі справедливості простим людям не дочекатися НІКОЛИ, і ми всі про це говоримо, але не усвідомлюємо, поки не потрапимо в епіцентр такого г@вна, яким є українська правова система...

хустянин 2013-04-18 / 14:03:56
взяв і правельно зробив,бо як вже практика показала справа йде у тупик (ні мітинги, ні скарги не допомагають і не допоможуть вже ніколи),а життя не закінчилося,є дитина і є для кого жити, від того чи сяде нагірний чи ні нікому вигоди не буде. не дай Бог нікому попасти в таку ситуацію і не судіть,бо не вам судити, пригара не зробив кримінал,а взяв матеріальну і МОРАЛЬНУ компенсацію, те,що по праву йому і належить!!!!!

Хуст 2013-04-18 / 13:44:34
"КАК МАЛО ЗНАЕТЕ... КАК ГРОМКО СУДИТЕ!!!"

дюсі 2013-04-18 / 08:22:52
попович нагірній сват а не батько,а заплатили працівники газового.

Анна 2013-04-17 / 22:44:35
а чого треба було завиряти нотариально?

Для великого розумника 2013-04-17 / 21:33:11
Людина взяла те, що їй належить.Ти думаешь, що постраждалим зараз гроші не потрібні, чи може їх держава під захист взяла.Ні. Вони залишились зі своєю проблемою на одинці, а бандит в бігах, це завдяки нашим державним органам.Моральні та матеріальні збитки - це не хабар, це те з чого вони будуть жити.Чи може Ви, що обізвали всіх бидлом їм допоможете, сумніваюсь.Не судіть, та не судимі будете. Не дай Вам Бог такого пережити та ще в нашій так званій Україні, де хаос, безлад та бандитизм.

ЛЮДИ ВИ БИДЛО !!!!!!! 2013-04-17 / 21:05:09
Придурки Ви всі недороблені - та навіщо йому це відшкодування, машини і т.д. коли нема вже раді кого жити, хто буде їздити на відшкодованій машині !!!!!! Чмо Ти а не чоловік, якщо не маєш претензій, скоро забулося ((( Пробачте за нагадування сумної трагедії (((

Група підтримки 2013-04-17 / 17:47:06


Як пояснив нам чоловік та дідусь загиблих у аварії, скоєній Нагірним, ні про яке зняття претензій до винуватця смерті його рідних не йдеться. Частину матеріальних збитків Нагірний покрив. А саме – сплатив вартість знищеної у аварії машини потерпілих, яка не підлягала ремонту і відновленню. Однак, кримінальний злочин залишається і рано чи пізно винуватець відповість за нього перед судом. Чоловік і батько загиблих жінки і доньки – Віктор Пригара підтвердив у коментарі ********** те, що озвучив його батько: «Йдеться тільки про зняття претензій за матеріальну частину збитку. Винуватець аварії відшкодував вартість знищеного майна. Рано чи пізно він все одно це б зробив за рішенням суду. Нехай протягом 5 чи 10 років він би мусив відшкодовувати. Однак, він сплатив матеріальний збиток зразу і я не відмовився від цього. У аварії постраждала ще одна людина – племінниця, яка вже перенесла три операції. Ось вартість її лікування ще не покрита винуватцем повністю. Щодо кримінального переслідування Нагірного – то ми його продовжуємо, однак бачимо намагання затягнути цю справу. Зараз справу вилучено з Хустського суду і відправлено на дорозслідування. Ми чекаємо апеляційного суду в Ужгороді».


Charlie 2013-04-17 / 16:45:54
Ne napusav bu vin niyaku rospusku kit bu nuch ne vzyav!

сорри 2013-04-17 / 16:44:22
Взяв-невзяв, відмовився-невідмовився - все це справа совісті В.Пригари. Є злочин - злочинця має бути покарано. Справа триває і тим, хто вважає, що її треба довести до логічного кінця, аби п'яні і безкарні можновладці не вбивали нас на дорогах, розслаблятися нічого.

бувший хустянин 2013-04-17 / 16:39:08

Заради об’єктивності, можна відкрито і чесно сказати: так взяв гроші (матеріальні цінності) В.Пригара від Нагірних та Поповича чи ні?
А якщо взяв, то коли?

Лео. 2013-04-17 / 16:29:05
Я рахую, правильно зробили, що взяли гроші.Як показує сьогодення, з нашими прокурорами та Варцабами хрін на путь вийдеш.А так хоч за щось будуть жити.Наша бандитська держава не дала їм вибору.

ZORRO 2013-04-17 / 16:27:50
Пригара зробив вірно. Нагірний в тюрмі, толку ніякого. Людей не повернути.

НФ за справедливість 2013-04-17 / 16:11:11
Нема меж чиновничому ліцемірству,як втішаються чинуші,руки потирають...Та ганьба Вам пане Варцаба ,що довели людину до такого!!!Це лиш одне доказує,все купуєся з потрохами!!!

НФ за справедливість 2013-04-17 / 16:01:37
І як може звільнити від відповідальності?Цей чиновник забрав життя матері дитини,забрав життя дружини,яких ніхто ніколи не поверне!!!Плюс скалічив двох дітей!!!

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували