Громада села Чорноголова висловилася проти будівництва міні-ГЕС

Учора, 14 квітня, у селі Чорноголова на Великоберезнянщині нарешті відбулися громадські слухання щодо розміщення на території села двох малих ГЕС.

Громада села Чорноголова висловилася проти будівництва міні-ГЕС

Нагадаємо, збори громади двічі переносилися, а останнього разу, 4 квітня, зустріч із представниками інвестора ПП «Комерцконсалт» взагалі закінчилася нападом на журналістку газети «Старий Замок» – Ларису Романюк.

Цього разу збори скликала ініціативна група місцевих мешканців за погодженням сільського голови. Тож учора на громадські слухання щодо будівництва ГЕС зареєструвалося майже двісті місцевих жителів: зал сільського клубу заледве вмістив усіх охочих.

І хоча представники інвестора врешті-решт таки виступили перед громадою та намагалися довести людям, що спорудження міні-електростанції буде для села благом, чорноголовці як один виступили проти будівництва.

Не допомогло навіть те, що на зборах з’явився сам голова районної адміністрації, Роман Рогач, який завуальовано пробував роз'яснити людям, чому ГЕС не таке вже й зло. Наприклад, Роман Васильович зауважив, що зараз, звісно, все вирішує громада, але в майбутньому може бути й так, що будівництво ГЕС підпаде під якусь державну програму і тоді ніхто не буде питати згоди місцевого люду на подібне будівництво.

Наостанок, після запитання чиновника: «хто з присутніх не хоче, аби до місцевого бюджету надходили додаткові кошти», більшість чорноголовців геть неочікувано піднялися з своїх місць.

Крім того, представники інвестора пообіцяли місцевому люду підписати угоду, за якою зобов’язувалися відремонтувати дорогу, виділити півмільйона гривень коштами для розвитку села, провести очищення річки Лютянки від сміття тощо. Однак жодна з цих запізнілих обіцянок чи аргументів про безпеку ГЕС для довкілля і громади не переконала чорноголовців дати своє погодження на спорудження міні гідроелектростанції: під час голосування жодна рука не підняла свій паспорт «за» будівництво.

15 квітня 2013р.

Теги: міні-ГЕС, Чорноголова

Коментарі

Я_це_Я 18.04.2013 / 19:30:03
Чорноголовці, так тримати. Ви молодці. Не піддавайтеся на їхню брехню. А Рогачові ГАНЬБА!!! Засвій район треба вболівати, а не просирати його.

Ференц 17.04.2013 / 08:46:15
У себе на гектарах вкрадених у народа най строять свої ГЕС а не у людей у селі бо наслідки будуть потім плачевними. Хоч хтось показав приклад як треба відстоювати свої права. Всеж таки історія вчить чомусь і чужі помилки теж.

Копча 16.04.2013 / 08:57:38
Роману Рогачу чорноголівці своїм голосуванням "сплели лапті". Прощавайте Роман Васильович, Ваше "мудре" керування районом не залишило про себе приємних згадок.

Чорноголова 15.04.2013 / 21:54:27
показали ненависним Ригго анналам Ковачам тай його шоблу горяни стойло

Остап 15.04.2013 / 20:49:11
Підтримую. Молодці!

Богдан 15.04.2013 / 20:36:17
Молодці.На місцевих остання надія,бо всі установи уже куплені.

НОВИНИ: Соціо

09:04
На Закарпатті 3 грудня діятиме погодинне відключення електроенергії
18:17
У Перечині перепоховали Героя Ярослава Токаря, який у 2023-му загинув під час боїв у Бахмуті Фото новина
17:30
Румунія продовжила обмеження руху на кордоні через ремонт мосту на річці Тиса
11:12
/ 5
У Збинах на Мукачівщині громада перейшла з російського православ'я в ПЦУ
09:39
/ 1
Підтверджено загибель на війні Героя із села Кіреш на Хустщині Олександра Куриці Фото новина
09:01
Стало відомо, коли на Закарпатті вимикатимуть світло 2 грудня
15:46
У Мукачеві встановили четвертого бронзового гусака Фото новина
10:57
В Ужгороді сьогодні попрощаються із захисником Золтаном Калої Фото новина
10:05
У селі Видричка на Рахівщині попрощалися із полеглим захисником Степаном Павлючком Фото новина
09:06
Оприлюднено прогнозний графік відключень електроенергії на Закарпатті 1 грудня
16:45
У Мукачівському замку відкрили резиденцію Святого Миколая Фото новина
12:51
У селі Видричка на Рахівщині попрощаються із Героєм Степаном Павлючком Фото новина
10:18
У Берегові стартував Благодійний різдвяно-новорічний ярмарок на площі Кошута Фото новина
09:06
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 30 листопада
17:39
/ 3
У Мукачеві провели акцію на підтримку полонених та зниклих безвісти військових Фото новина
12:41
/ 2
Жителька Нижнього Болотного на Хустщині відзначила 100-літній ювілей Фото новина
10:41
/ 1
У Часлівцях на Ужгородщині попрощаються із полеглим Героєм Михайлом Дюриком Фото новина
09:02
/ 1
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 29 листопада
18:06
/ 2
Герой «Азовсталі» з Мукачівського прикордонного загону отримав державну нагороду Фото новина
16:27
У Мукачеві зустріли евакуйовану родину з Дніпропетровщини Фото новина
15:18
/ 1
Закарпатські митники затримали вантажівку з незадекларованим товаром на 1,5 млн грн Фото новина
14:39
/ 10
На Мукачівщині громада УПЦ МП разом з настоятелем приєдналася до ПЦУ Фото новина
14:06
У Мукачеві посеред ночі патрульні знайшли малюка, який сам блукав вулицями Фото новина
12:15
/ 1
Виноградівська міськрада повідомила про смерть Героя із Великих Комʼят Едуарда Густі Фото новина
11:23
Чопський прикордонний загін проводить набір на військову службу за контрактом
» Всі новини