Затриманий чопськими митниками медпрепарат оцінено в понад 600 тисяч гривень

Вилучений чопськими митниками незадекларований медпрепарат товарознавчі експерти оцінили у понад півмільйона гривень

Затриманий чопськими митниками медпрепарат оцінено в понад 600 тисяч гривень

Сьогодні, 15 квітня, спеціалісти Ужгородської служби з експертного забезпечення митних органів надали остаточну оцінку нещодавно затриманому на українсько-угорському кордоні медпрепарата «Betaferon 250 microgramos/ml» торгової марки “BAYER” – 631 тисяча гривень.

Нагадаємо, повертаючись з Іспанії до України через пункт пропуску «Тиса», наш співвітчизник вирішив не декларувати дорогий медичний препарат та зекономити на митних платежах понад 100 тисяч гривень. Це при тому, що він не вперше перетинає кордон та добре обізнаний про дозволену законодавством вартість товарів при ввезенні на територію України – до 500 євро.

При перевірці вантажного відсіку мікроавтобуса, який належав тернопільчанину,  інспектори виявили серед його особистих речей п’ять картонних коробок з 75 упаковками медпрепарату іноземного виробництва «Betaferon 250 microgramos/ml» у наборі: флакони скляні в комплекті з розчинником (шприц),  адаптер із іглою для флакона і спиртові салфетки німецького виробництва. Не задекларовані лікарські засоби  шофер перевозив на прохання малознайомої йому людини до Кам’янець-Подільського за винагороду.

Чопські митники склали відносно недобросовісного водія протокол за статтею 472 Митного кодексу України за не декларування товарів, які підлягають обов’язковому оподаткуванню. Крім цього, в українця були відсутні дозвільні документи на право ввезення даних ліків (реєстраційне свідоцтво). Медпрепарати, за які чоловік мав би сплатити близько 130 тисяч гривень митних платежів, вилучено до рішення суду, - повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Чопської митниці.

15 квітня 2013р.

Теги: медпрепарат, митний

Коментарі

А хто врятує хворого?!!! 2013-04-15 / 22:07:58
Намагався знайти цей препарат в українських аптеках - зась! От тільки російські сайти пишуть таке:

Рассеянный склероз – проблема 21 века. Бетаферон один из путей решения проблемы

Рассеянный склероз, к сожалению, находится на одном из первых мест по числу заболевших в РФ.

Положение осложняется еще и тем, что это заболевание неизлечимо, единственное, чем можно помочь – это облегчить состояние пациента.

В этом отношении Бетаферон (Интерферон) способен оказать существенное противостоянии в борьбе с этим заболеванием.
Описание действия Бетаферона: что необходимо знать

Стоимость Бетаферона адекватна его воздействию, а приобрести препарат можно в нашем магазине, предварительно получив консультацию администратора.

Качество препарата улучшается еще и тем, что он оказывает сразу две важных функции: противовирусную и иммунорегулирующую.

Более того, воздействие на заболевание происходит на уровне активных рецепторов клеток нервной ткани.

Активные компоненты препарата в случае вторично-прогрессирующего рассеянного склероза снижают частоту и тяжесть заболевания более, чем на 30%.

Уменьшается число обращений к врачу, количество госпитализаций, возможностей наступления инвалидности.

Леха 2013-04-15 / 20:25:47
Молодцы! Так держать! А прыщ на заднице выскочит, так мчатся таможенники в Австрию или в Германию. И не боятся везти обратно лекарство для себя(на свою смену, чтобы не платить).Граница на замке. Я думаю, что если бы была фура, то не нашли бы...

ужгородець 2013-04-15 / 19:35:29
а хтось написав і також отримав зарплату за вбивство невинної людини...

Ужгородець 2013-04-15 / 19:21:11
Наслідок, хтось помер, а комусь дали медаль за вбивство. Дивна штука справедливість

убозу 2013-04-15 / 17:20:42
видно чим займаєшся,краще б митників влупили.можливо з ними вдолі?

УБОЗ 2013-04-15 / 17:15:49
Таке враження, що на цьому сайті переписуються між собою одні контрабандисти...

чоп 2013-04-15 / 16:05:55
а водителям автобусов нужнозаснять на пленку как таможенники на переходах требуют деньги, а потом передать все это с письменным заявлением о коррупции в соответствующие органы. Ведь показали, как таможенник в чопе на кофе просил (youtube).Не надо бояться, всегда с чего-то нужно начинать. Получат 10 или 20 таможенников по шапке- фурашке, остальные будут бояться заниматься вымогательством

111 2013-04-15 / 15:22:55
дал бы чесным таможеникам 100 баксов и поехал бы дальше...

ппт 2013-04-15 / 15:06:12
23 березня наші митники вже затримували даний препарат у громадянина з МІСТЕЧКА мадрид.українці від чорної біди завозять товар,який вдекілька разів дешевше за кордоном,приміром вершки,які вони забирають,як найбільшу контрабанду,а ліки що вони забрали є вкрай необхідні для онкохворих.буси за гроші пропускають а людям життя відбирають.щоб вас усіх митників чорт забрав!!!!!!

Справедливий 2013-04-15 / 14:56:48
А Ви що чекали? Якби то якомусь говнюку колеса чи полуниці везли то інша справа. А так кого цікавить життя простої людини? Панам на рабів плювати оби лиш працювали як воли...

читач 2013-04-15 / 14:42:00
нашому народу ніяк не вгодиш! От що значить 21 рік незалежності від беззаконня.

Тернячка 2013-04-15 / 13:29:03
Є чим хвалитися. Ще розумію - якісь там круті шмотки, предмети розкошу. Але відібрати життєво необхідні ліки? Податки з них ще платити? Це для того, щоб вистачило на полуницю по 700 грн. кіло і на шини по 20 000 грн для кабмінівських машин? Оце доблесть і героїзм! Тільки не забувайте народну мудрість, хлопці - Богонько з паличков не ходить!

Жалко мужика. Влетел 2013-04-15 / 13:15:06
Вез лекарства человеку от страшной болезни - рассеянного склероза (это когда отмирают по-немногу все нервные клетки и человека парализует...). Решил помочь. В Украине это со всеми "мытними" платежами стоит в разы дороже... И не факт что не нарвешься на подделку. Виват доблестным "бедным" таможенникам и давайте и дальше "поднимать" нашу фармацевтическую торговую отрасль, в которой лекарства дороже чем за границей и полного всяких ""пустышек". За разными оценками до 30 % всех лекарств на рынке Украины - подделки. Нашли чем хвалится. Может лучше выложат в и-нет фотки автомобилей и домов "доблестных стражей границы", которые живут на скромные зарплаты?!!!

просто 2013-04-15 / 12:38:42
Ну це вже хоч якось можна назвати показниками роботи митників.Тут хоча б сума платежів звучить... а не коли за сто пігулок, тотбто 1 флакон препарату Рівотріл, що знайшли у бардачку - роблять показуху на увесь світ наші митники.

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 1
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет