Після дня боротьби з тютюнопалінням на кордоні знову почали ловити контрабандні сигарети

Вивезення цигарок з порушенням митних правил припинили працівники Виноградівської митниці та прикордонники (Закарпатська область).

Після дня боротьби з тютюнопалінням на кордоні знову почали ловити контрабандні сигаретиВ першому випадку через митний пост „Вилок” Виноградівської митниці до Угорщини прямував автомобілем „Фольксваген” 1999 року випуску наш співвітчизник, який повідомив, що не переміщує предметів, обов’язкових до декларування. Однак під час догляду транспортного засобу під днищем автомобіля та декоративним настилом підлоги було виявлено 426 пачок цигарок, дані про які були відсутні.

В іншому випадку через митний пост „Астей” тієї ж митниці автомобілем „SEAT CORDOBA” 2002 року випуску на батьківщину прямував громадянин Угорщини, який також повідомив, що не має предметів, які варто було б задекларувати. Проте виявилося, що у порожнинах задніх дверцят та багажного відсіку автомобіля приховувалося 310 пачок цигарок.

Заробити на різниці цін на тютюнові вироби українського виробництва в Європі громадяни вже не зможуть. Тютюнові вироби та автомобілі, у яких їх незаконно переміщували, вилучено. Складено протоколи про порушення митних правил.
Прес-центр Держмитслужби України
06 червня 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

18:08
На Рахівщині юнак розбив двері крамниці каменем і викрав сигарети Фото новина
18:40
В Ужгороді водія покарали за керування у стані сп’яніння Фото новина
15:01
На Закарпатті затримали чернівчанина з контрабандою айфонів на мільйон гривень Фото новина
11:10
Нові викриття у справах про переправлення ухилянтів на Закарпатті Фото новина
13:51
Поблизу кордону зі Словаччиною затримали трьох "ухилянтів" з Вінниччини Фото новина
13:28
58-річний мукачівець отримав 7 років 6 місяців за «схему» втечі через кордон Фото новина
11:50
/ 14
НАЗК викрило закарпатського митника Василя Пупену у незаконному збагаченні на 23 млн грн
18:06
У Виноградові чоловік напав на жінку з ножем Фото новина
17:39
Закарпатські митники зупинили спробу ввезти сигарети на 3,5 млн грн під виглядом гуманітарки Фото новина
15:27
/ 4
Вища рада правосуддя дозволила арешт судді з Закарпаття, якого впіймали з хабарем Фото новина
14:46
/ 1
Закарпатець майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька Фото новина
17:19
/ 1
На Закарпатті оголосили вирок організатору контрабанди псевдоефедрину Фото новина
13:59
/ 2
На посту в Нижніх Воротах затримали переправника з групою чоловіків у пломбованому мікроавтобусі Фото новина
16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
11:03
/ 2
Директор мукачівського підприємства відповідатиме за спробу незаконного експорту пиломатеріалів Фото новина
17:52
/ 10
Суддю Воловецького райсуду Пелиха викрили на хабарі за скасування арешту 20 кубів лісу Фото новина
17:21
/ 1
Житель Тячівщини викрав «Mitsubishi Lancer» і сховав у лісі Фото новина
15:50
/ 3
В Ужгороді засудили матір з сином, які облили фекаліями офіс кадрової агенції
13:55
/ 7
На Закарпатті судитимуть групу, що заробила $500 тис. на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
17:19
На Мукачівщині засудили чоловіка, який вбив гостя, бо той відмовився покинути будинок Фото новина
13:01
/ 1
У Буштині троє неповнолітніх розібрали термінал і викрали готівку Фото новина
11:09
На Закарпатті викрили переправника, який за $7000 вів ухилянтів до кордону з Румунією Фото новина
18:00
На Закарпатті затримали військовослужбовця та п’ятьох спільників у схемі переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:17
На Закарпатті затримали трьох фігурантів у схемі перевезення військовозобов’язаних інкасаторським авто Фото новина
» Всі новини