Дослідження йтиме у кілька етапів. На першому етапі дослідження, який триватиме до червня цього року Відділенню необхідно отримати відповіді на ряд запитань від місцевих органів влади та замовників (забудовників) для виявлення неправомірних дій у цій сфері, що загрожують конкуренції або порушують права громадян.
Зокрема, серед питань на які повинні відповісти місцеві органи влади - порядок визначення розмірів пайової участі забудовників (інвесторів) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури регіону; наявність у нормативно-правових актів колізій або прогалини, що можуть створювати певні проблеми для здійснення зазначеної діяльності і т.п.
Від замовників (забудовників), зокрема, запрошено: перелік робіт необхідних для приєднання об’єктів завершеного будівництва до інженерних мереж; основні причини відмови у видачі технічних умов на підключення (приєднання) і т.п.
У разі наявності фактів, що свідчать про неправомірні дії на зазначених ринках, слід звертатися за телефонами (03122) 3-53-78, 3-55-45, - повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.