В Ужгороді міжнародні експерти обговорюють розвиток сільських територій

У четвер, 11 квітня, в Ужгороді пройшов Міжрегіональний круглий стіл щодо координації у сфері розвитку сільських територій органів влади сусідніх регіонів України, Румунії, Словаччини та Угорщини. Захід відбувся за участі заступника керівника краю Михайла Поповича, директора Канадського бюро міжнародної освіти Карен Далкі, представників та експертів Проекту PRISM в Україні.

В Ужгороді міжнародні експерти обговорюють розвиток сільських територій

На засіданні обговорили питання координації та узгодження регіональних політик у сфері розвитку сільських територій. Закарпатською областю запропоновано сусіднім регіонам створити Міжрегіональний форум органів влади з питань розвитку сільських територій. Тож, рішенням конференції затверджено Положення про Форум та Статут Секретаріату Форуму, що відкриє нові можливості для розвитку як закарпатського села, так і сільських територій наших сусідів.

Уже сьогодні, 12 квітня, розпочав роботу міжнародний Форум присвячений розвитку сільських територій Закарпаття, у якому взяли участь, окрім учасників вчорашнього круглого столу, заступник директора Департаменту тваринництва Міністерства аграрної політики та продовольства України Олена Альшанова, представники регіональних органів влади сусідніх регіонів України, Румунії, Словаччини, Угорщини, РДА, наукових, громадських та благодійних організацій, сільського бізнесу, банківських установ, сільські та селищні голови Закарпаття.

Під час Форуму учасники розглянуть Регіональну програму з розвитку сільських територій у Закарпатській області до 2020 року.

Сформований проект Регіональної програми буде подано на розгляд та схвалення голови облдержадміністрації, а потім на затвердження сесії  обласної ради.

Прес-центр Закарпатської ОДА

12 квітня 2013р.

Теги: сільський

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

17:43
На Донеччині поліг Олександр Росоха з Берегова Фото новина
16:48
Через загибель захисника Івана Головчака у Нижньоворітській громаді у середу оголосили жалобу Фото новина
11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
» Всі новини