У сільського голови Данилова вкрали пістолет, 14 тис доларів, 30 тис гривень і золота на 50 тисяч

Учора до правоохоронців Хустщини звернувся сільський голова села Данилово, який повідомив про те, що вдень невідома особа з вітальної кімнати його з дружиною будинку із стіни спальної кімнати вирвала металевий сейф та викрала звідти гроші в сумі 14 тисяч доларів, 30 тисяч гривень, ювелірних виробів на 50 тисяч гривень та газовий пістолет.

У сільського голови Данилова вкрали пістолет, 14 тис доларів, 30 тис гривень і золота на 50 тисяч

Міліція розшукує злодія.

12 квітня 2013р.

Теги: Данилово, сейф, долари, золото

Коментарі

шара 2013-04-14 / 22:15:09
люди добрі хватіт писати чуж тепер пост і ви всі захищаете бандитів що ви хочете аби бандити вільно гуляли і завтра до кожного із приходили

тус 2013-04-14 / 22:10:40
ти хуст дуже несправидливий і виходить що невіруеш у бога раз так радуешся чужому горю а не замислюешся що завтра в тебе можеш щось бути і так іще в когось не треба так в нас в кожного сімя кожний можеме замислюватися

хуст 2013-04-14 / 21:36:02
цікаво виходит!коли повернувся додому та побачив що сейф не повністю відкрили!досить чепуху гнати як сейф не повністю можна відкрити..просто підказали як правильно говорити.бо можуть запитати звідки такі гроші в дерслужбовця.або афера виходит пана

аркадий 2013-04-14 / 15:41:46
достаточно писать всякую пошлость ви что хохите чтобы у вас каждого ето случилось бандитов надо поймать и ненадо чужому горю улыбаться а каждый расмышляйте что могло быть из вами

Чувак 2013-04-14 / 15:14:42
А ко там всяку херню пише, та раз станьте беровами, та буде видко що ви зробите для села...Людині треба посочуствовати, а не всяку дурницю писати...Бо ніхто не знає що з ним може статися...А звідки гроші - не журіться, люди тяжко з рана до вечора роблят, а не по барам гуляют...Лиш тот може за гроші дурницю писати, ко не знає як они тяжко заробляються....

рооавяоавлдавпро 2013-04-14 / 15:08:46
за батька син горою сьоїт.

данылывчанын 2013-04-14 / 14:02:01
ты лоутаопапсы де був колы садык продавалы бувшыйголова уодному мисци патриот свого села не може дозволыты продаты садык а вин зробыв вже всю документацию на садык и выбывае гроши а ты що зробыв чмо

лоутаопапси 2013-04-14 / 10:02:20
Хай садик зробит,вулицы прибере.люди дітей на стадіон водити будут та тас виховательки їх там воспитувати будут.всьо загарбує трудолюбива людина.ферму

мер 2013-04-13 / 22:16:35
ти сова і zak дуже попіляетеся і не радуйтеся його горю бо на його місці може упінитися кожний я його знаю як порядну людину трудолюбиву яка дбае що аби в іх селі було все треба таких як він в кожному селі бірова. бо за іх село і ніхто і незнав всі бірови спали а він за село дбае як молодь підняв по спорту він недавно склав команду а вже скільки призових місць дістали так що нетреба дурниці писати !!!!!!!!!!!!!!!!!!

сова 2013-04-13 / 17:13:26
вкраде злодюга дудашська

реп 2013-04-12 / 22:40:46
не насміхайтеся чужому горьові не можнп радоватися яка ото людина така зробила коло тепер такий пост то неможна назвати людиною

тен 2013-04-12 / 21:25:02
податкова не знае заробляти, а лише чуже рахувати.

п/п 2013-04-12 / 21:19:19
а ви забули що в нього мама, дружина та син п!дприемц!.

милиция 2013-04-12 / 21:16:22
по информации МВС- викрали 3 900 дол., 35 000 грн., золота на 1000 дол.
И не насмихайтесь бо з кожним таке може бути.

Zak 2013-04-12 / 20:09:08
Що ви накинулись на порядного чоловіка? То не його гроші йому на зберігання знесла вся родина!!! А його руки "нічого не брали")))

податкова 2013-04-12 / 12:42:50
Мішику ба уткіть у тя такі бабки. Ти все казав ош бізнес у тя збитковий.

Генек 2013-04-12 / 12:26:25
нагадайте, яка зарплата у сільського голови?

Макар 2013-04-12 / 11:32:13
Сільський голова-жебрак))) Нічого страшного, отримає нові хабарі.

НОВИНИ: Кримінал

12:09
Закарпатець намагався незаконно перетнути кордон, аби повернутися на місце роботи в Угорщині
09:40
6 мешканців Виноградова залізли до адмінбудівлі лісництва, звідки викрали меблі та комп’ютерну техніку
09:28
/ 1
У вантажівці, в якій серб перевозив із Росії вантаж парафіну, на Закарпатті знайшли 80 ящиків "Ксаврону"
02:10
/ 1
На Закарпатті за 15 тис грн хабара за виготовлення посвідчення водія поліцейський постане перед судом
20:07
/ 6
Неподалік Кам’яниці на Ужгородщині у лісі затримали 12 нелегалів з В’єтнаму та Шрі-Ланки
17:48
У Чернівцях мешканка Закарпаття викрала понад 9 тис грн у чоловіка, в котрого гостювала
16:57
/ 1
Затверджено підозри трьом службовцям Хустського лісництва, які допустили порубки у лісництві на понад 8 млн 550 тис грн
15:44
/ 11
ВАКС призначив до розгляду справу ексголови Міжгірського райсуду, затриманого на хабарі
12:42
/ 2
На Закарпатті затримали волинянина, що, постійно змінюючи місце проживання, вчинив 17 крадіжок у різних районах області
09:39
Закарпатця, підозрюваного у викраденні на Волині грошей та цінностей на суму понад 1,3 млн грн, взяли під варту
02:24
/ 1
На закарпатській Рахівщині "на гарячому" затримали 4-х учасників столичного ОЗУ з переправки нелегалів за кордон
22:51
У Виноградові лікар самовільно взяв з медзакладу апарат штучної вентиляції легень "через особистий стан здоров’я для користування" – ЗМІ
22:17
/ 1
Прокуратура Закарпаття після розголосу ініціювала збільшення першого запобіжного заходу головному "господарнику" Ужгорода – правозахисник
21:42
/ 8
Телефон постраждалого в ДТП згодом виявили у дружини начальника сектору кримінальної поліції Виноградівського відділення – ЗМІ
17:45
/ 1
На Рахівщині чоловік, що прислуговував у церкві, викрав з храму близько 20 тис грн
17:40
Наркотики, пристрої для її вживання, електронні ваги та стебла конопель знайшли в оселі мешканця Мукачева
13:58
/ 1
На Берегівщині сільський голова в умовах конфлікту інтересів незаконно виділив сину 1 га земель вартістю 1 млн грн
13:54
У Сваляві під час спроби викрадення вже шостого велосипеда затримали двох 17-річних юнаків
10:15
/ 2
На Закарпатті затримали чоловіка, що разом зі спільником викрав у підприємця понад 1 млн грн та ювелірні вироби
20:17
/ 1
У ПП "Тиса" зі сховку в Renault дістали понад 1000 пачок сигарет
18:03
Хустянина, що ударом ножа вбив чоловіка й побив його дружину, засуджено на довічно
09:21
6 тисяч пачок сигарет виявили поблизу кордону на Закарпатті, попередивши 2 спроби тютюнової контрабанди