Цигани Королева та Підвиноградова отримали торік 6 млн допомоги

Понад 6 мільйонів гривень різних видів державної допомоги у 2012 році було виплачено підвиноградівським і королівським ромам. Сюди входить, зокрема, допомога при народженні дітей, багатодітним сім’ям та одиноким матерям, повідомляють "Новини Виноградівщини".

Цигани Королева та Підвиноградова отримали торік 6 млн допомоги

Цю офіційну цифру на нараді щодо проблемних питань розвитку ромської національної меншини озвучив в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимир Павицький. Незважаючи на такі серйозні соціальні виплати, життя ромських родин нині характеризується багатьма проблемами, серед них - пологи серед неповнолітніх, захворюваність на туберкульоз, малюкова смертність, а ще - майже суцільна неосвіченість.

У Міжнародний день ромів, що відзначався 8 квітня, на цьому наголошували представники влади, різних соціальних служб району. Але їх не почули самі роми, які просто проігнорували присвячену їм нараду.

11 квітня 2013р.

Теги: цигани, роми

Коментарі

Гаджов 24.04.2013 / 14:56:00
та чого ви всі так поперли на циган!! Нетребаговорити, що вони нічого нероблять, ану підіть тепер у табір, одні жінки та діти, а більшість працеспроможніх чухнула по заробітках і повертаються додому лиш на крещеніє у липні! А нарахунок того шо цигани п'ють, то нісенітниця, власне я знаю більше односельчан пияків, аніж любитлів хильнути ромської національності!! Тай лишітся ви вже тих соціальних виплат, шо вони вам так очи мозолять??!! Люди добрі, ану спробуйте прокормити, обігріти тай прогодувати 8-10 дітей на отримані від держави кошти!! Всі ті гроші так чи інакше всерівно потраплять до місцевих "ABC"-йок, базару та пунктів продажу секонд-хенду, а відповідно й до бюджету в вигляді податку з вищевказаних об'єктів!!
Люди добрі, починати наводити порядок нам треба з себе, а потім говорити про інтерацію ромів у наше "таке прекрасне, моральноетичне, цивілізоване суспільство"!!

Zoltán 12.04.2013 / 10:27:12
Согласен с нерассистом. Я предлагал бы плюс следующее. Наверное есть компетентный орган, который мог бы составить споисок "ненадежных" семьей (не только цыган!). Им нада было бы выдавать вместо денег талоны разные: на еду, на одежду тд. И в каждом населенном пункте заключить договор с магазином/магазинами, которые на эти талоны, исключительно только по спискам, выпустили бы товары. А государство эти талоны поменяло бы на деньги. В этом случае было бы более вероятно – канечно не исключаются всякие махинации, типа полученный товар потом перепродаст за полцены –, что дети будут ссыты и одеты, потому что основная масса денег уйдет не на сигареты и не на выпивку..

не расист 12.04.2013 / 00:02:37

Пане Михайле, а як Вам така пропозиція.
Депутати сільських, селищних, міських рад створюють комісії по нагляду за цільовим використанням коштів у ромських родинах.
У випадку нецільового використання цих коштів, складають відповідні акти, направляють у відповідні соціальні служби та контролюють свої рішення про позбавлення батьківських прав такі родини, з подальшим направленням цих малюків (разом із призначеними на них коштами!) у дитячі приюти (дома). Можна до цієї справи і церкву долучити.

Як Ви вважаєте, де малих ромів скоріше асимілюють в українське суспільство:
у дитячому приюті, з відповідним фінансуванням, чи у таборі?

То може проблема все ж таки у місцевих депутатах, які не бажають виконувати цю не благодатну роботу?

Михайло 11.04.2013 / 22:04:11
Я сам не Ром і не їх представник,але Я хочу сказати слідуюче прочитавши коментарі в їх адрес:Їх Бог дав по образуі подобію,як Всі інші народи і раси .просто деякі нипонятно як їх назвати люди їх нізащо не рахують-а чому,ведь між ними є багато здібних і талановитих людей,просто наша система не способна інтегрувати їх в суспільство бо ними ніхто не цікавитьсяЧОМУ .а тому що у них немає захищенності від Держави,даже їхні так-би мовити Бирови пользут їх як для самозбагачення(подивімся статки Бирова і простого Рома....є різниця)А різниця не в тому,що той працює більше,а той менше....А втому що проявляється внутрішня дискримінація в самій общині Ромів,яку проблему Держава старається не вмішуватись і перкладає на саму общину Ромів...Знаєте-це подібно Черкезкому ринку в Москві (держава в державі)..А поки цей Гордієвий вузол не буде розвязаний самими Вождями Ромської общини-то з того нічого не вийде....Вони кинуті на проізволяще,як ізодноїсторони...Держави так із другої сторони їх поводирів....

1234 11.04.2013 / 19:23:47
краще було б якщо би контрацептиви на цю суму iм роздали!

добряк 11.04.2013 / 17:57:35
Нема на них гітлера то непотріб для суспільства.

Роман 11.04.2013 / 16:44:28
Цигани-це паразити. Сама безпринципна нація. Вони як кровососи, присмокталися до тіла суспільства і ссуть кров. Завжди тільки дай дай дай, а натомість нічого. Ніякої від них користі для суспільства.Всіх в Індію.....

Дід Микола 11.04.2013 / 15:24:02
а чим недовольні? Цигани то є лохторат ригоаналів, не розумним же давати гроші?

барон 11.04.2013 / 14:59:59
Айно, Іван Чубірка платив нам

анннна 11.04.2013 / 14:57:51
я чула що у Мукачеві тоже давали допомогу циганам перед виборами в ОБЛ!)

Віт 11.04.2013 / 14:46:32
Ви їм кожному по 6 мільйонів дайте - вони й так будуть бомжувати, бо це паразити суспільства, працювати вони не будуть ніколи, й чистота та охайність їм не властива взагалі. І чим більше їх "спонсорувати", тим більша їх чисельність та нахабність!

не расист 11.04.2013 / 14:43:56

Паралельно з цією цифрою мала б бути і цифра із податкової про сплачені податки цією «громадою».
І кого ми дуримо? У нас що нема українців - бомжів, що живуть на смітниках?
І логічно б було запровадити і відзначати День безпритульних з таким же фінансуванням!

НОВИНИ: Соціо

16:14
/ 1
З російського полону повернулися двоє військових із Закарпаття Фото новина
12:26
На Закарпатті вже з п’ятниці очікують до +35°C
11:21
У Барвінку знову сталося займання на сміттєзвалищі Фото новина
10:02
/ 1
У Виноградові попрощаються із полеглим на війні Героєм Ігорем Коростенським Фото новина
18:10
/ 2
Жителів Ужгорода закликають провести в останню дорогу захисника Сергія Михайленка Фото новина
17:05
/ 1
В Ужгороді попрощалися із 39-річним захисником Валерієм Мадяром Фото новина
15:46
/ 1
У Мукачеві відзначили 100-річчя інтронізації чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Фото новина
12:01
В Ужгороді виділили понад мільйон гривень на підтримку родин загиблих Захисників та ветерана Фото новина
08:57
/ 4
У великих Лазах на Ужгородщині попрощаються із захисником Мироном Лакатошем Фото новина
14:24
/ 6
В Ужгороді вдвічі підвищили тарифи на воду для населення
13:11
/ 3
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Валерієм Мадяром Фото новина
11:11
Закарпаття закріпилося в ТОП-5 туристичних регіонів України Фото новина
10:03
/ 2
Підтверджено загибель зниклого безвісти воїна з Білок Ігоря Скогорева Фото новина
08:56
/ 1
У Мукачеві патрульні затримали водія з 2,33‰ алкоголю в крові Фото новина
18:33
/ 3
На Закарпатті митники вилучили партію радарів для BMW вартістю близько 2 млн грн Фото новина
12:35
/ 2
Мукачівські криміналісти отримали сучасну мобільну лабораторію для розслідування злочинів Фото новина
10:33
На Закарпатті викрили порушення у роботі водія міжнародного автобуса Фото новина
10:20
На кордоні зі Словаччиною тимчасово сповільнять пропуск пішоходів через пункт «Малі Селменці»
09:26
На Закарпатті стартує конкурс «Туристичний сувенір Закарпаття – 2026» Фото новина
09:03
/ 1
На схилах Чорногори зацвіла рідкісна наскельниця лежача Фото новина
18:12
/ 3
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні прикордонником Ігорем Томіленком Фото новина
16:16
На Рахівщині рятувальники допомогли туристу, який травмувався під час сходження на Близницю Фото новина
12:35
У Мукачеві поліцейські розшукали двох дітей, які самостійно пішли з дому
09:23
Ужгородка зареєструвала петицію з вимогою переглянути прожитковий мінімум в Україні
09:02
У Румунії врятували чотирьох українців, які заблукали в горах Фото новина
» Всі новини