Цьогоріч на Закарпатті держфінінспектори забезпечили усунення порушень на 4,5 млн грн

Протягом першого кварталу 2013 року Держфінінспекція в Закарпатській області забезпечила усунення фінансових порушень на 4,4 млн. грн.

Цьогоріч на Закарпатті держфінінспектори забезпечили усунення порушень на 4,5 млн грн

 

У першому кварталі ц.р. року фахівці Держфінінспекції в Закарпатській області провели 59 контрольних заходів. За їх результатами виявлено фінансових порушень на майже 9 млн. грн. та забезпечено усунення порушень, які призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 4,42  млн. грн. Так, забезпечено надходження фінансових ресурсів на 1,14 млн. грн., відшкодовано та поновлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 3,28 млн. грн.

Тільки протягом березня 2013р. вжитими заходами забезпечено усунення порушень, які призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 2,29  млн. грн.

Зокрема, фахівці відділу  інспектування в соціальній сфері та культурі виявили та забезпечили у ході ревізій або за їх результатами відшкодування порушень, що призвели до втрат на загальну суму 1,05 млн. грн. Характерні порушення,  виплата заробітної плати в завищених розмірах, виявлені при перевірці медичних закладів -- Мукачівської районної лікарні та Ужгородської центральної міської клінічної лікарні, що склало 54,71 тис. грн. Хоча найбільшу суму «потягнуло» покриття витрат орендарів, яке сягнуло 144,6 тис. грн. Окрім того, мали місце зайве списання продуктів харчування та нестача товарно-матеріальних цінностей. Також у Мукачівській районній лікарні здійснювалися фінансування витрат спеціального фонду на суму 70,05 тис. грн. коштами із загального фонду. Загалом під час ревізії цих закладів забезпечено повне відшкодування порушень на суму 270,5 тис. грн.  У клінічній лікарні ст. Ужгород Львівської залізниці забезпечено часткове відшкодування коштів на 100,87 тис. грн. Знову ж не обійшлося без порушень законодавства при нарахуванні зарплати, що призвело до зайвих виплат на 82,15 тис. грн. При проведенні поточних та капітальних ремонтів зайво витрачено 13,57 тис. грн. Покриття витрат орендарів склало 11,09 тис. грн.

При перевірці відділу охорони здоров’я однієї з райдержадміністрацій завдяки держфінінспекторам забезпечено часткове відшкодування коштів на 680,93 тис. грн. Із них 296,56 тис. грн. – виплата заробітної плати в завищених розмірах, 34,15 тис. грн. – зайве витрачання коштів на проведення ремонтів тощо. Також встановлено, що фізичні особи недоотримали доходів на суму  326,0 тис. грн.

Фахівці відділу інспектування органів державної влади усунули фінансові порушення на 402,56 тис. грн. Найбільшу частку з них, 378,96 тис. грн., відшкодовано виконавчим комітетом Хустської міської ради по результатам контрольного заходу завершеного у лютому 2013р.

«Урожайним» видався цьогорічний березень для працівників Хустської  об’єднаної держфінінспекції.  Її фахівці забезпечили відшкодування порушень  на  суму  297,81  тис. грн.. Зокрема, вузлова лікарня Королева відшкодувала  23,33 тис. грн.,  зайво виплаченого відрахування до державних цільових фондів. Хустська районна стоматполіклініка  відшкодувала 18,01 тис. грн. незаконних видатків та недоотриманих бюджетною установою доходів на суму 5,31 тис. грн..

Не обійшлося без відшкодування виявлених порушень і при перевірці сільських рад. Наприклад, керівні особи Пушкінівської сільради (Виноградівський район) під час ревізії забезпечили відшкодування незаконних видатків на 30,81 тис. грн., виплат  недоотриманих доходів фізичними особами на суму 37,8 тис. грн., та недоотриманих доходів державними цільовими фондами які склали 13,37 тис. грн. На Іршавщині у Білківській сільраді  забезпечено виплату недоотриманих доходів фізичними особами на 48,4 тис. грн. та недоотриманих коштів цільовими фондами 17,63 тис. грн. А ще тут зафіксовано і повернуто недоотриманих доходів місцевим бюджетом на загальну суму 22,29 тис. грн. Окрім того, в процесі ревізії було відшкодовано незаконних видатків на 53,51 тис. грн.

Нагадуємо, що у Держфінінспекції в Закарпатській області діє «телефон довіри». У разі наявності інформації щодо порушення законодавства, які стосуються роботи ДФІ, просимо звертатися за номером телефону в Ужгороді: 61-76-90.

Прес-служба Держфінінспекції в Закарпатській області

11 квітня 2013р.

Теги: Держфінінспекція, порушення

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

23:37
20-річний і 24-річний мешканці Закарпаття намагалися виїхати до Польщі фіктивні "батьки 3-х дітей"
22:11
На Закарпатті митник вирішив заробити на "контрабанді" "ухилянтів" за кордон Фото новинаВідео новина
11:19
/ 1
Зупиненого біля Чинадійова "безправного" водія BMW "під кайфом" оштрафували на понад 90 тис. грн Фото новина
03:01
Суд у Хусті умовно "покарав" мотоцикліста за смертельну аварію в Горінчові
02:51
На Закарпатті водій "Форда" уник покарання за смертельний наїзд на лежачого пішохода з 3,8 проміле алкоголю в крові
02:11
/ 6
Поліція відкрила кримінальне провадження за зверненнями громадян щодо земляних і будівельних робіт під вітряки на полонині Руна (ДОКУМЕНТ)
17:08
/ 13
Львівський апеляційний суд залишив без змін вирок ексдепутату Батрину, що підірвав гранати на сесії сільради в Керецьках
15:15
/ 13
За самовільне будівництво на вкраденій у громади землі ужгородського депутата Маєрчика засудили до 3 років обмеження волі
15:00
/ 2
У Перечині чоловік під час сварки погрожував дружині підірвати гранату Фото новина
00:54
/ 1
Суд у Хусті призначив жінці, що втягла своїх малолітніх доньок у жебракування, замість 4 років ув'язнення 1 "умовний" рік
17:48
/ 4
Закарпатку та її співмешканця, які прив'язали до стовпа і підпалили 9-річного сина, засудили до 9-ти років ув'язнення
15:39
/ 1
Жінку з Берегівщини "пересудили" до 10 років тюрми за жорстоке зґвалтування знайомого
20:04
У Залужжі Мукачівської громади у 14 разів п'яніший за "норму" і "бездокументний" водій понівечив авто і бордюр Фото новина
19:49
В Ужгороді п'яний водій без документів в'їхав бусом у торговельний заклад Фото новина
17:09
У Чопі п'яний "безправний" водій скоїв ДТП і втік Фото новина
16:49
Біля Ужгорода патрульні виявили нетверезого водія Фото новина
19:29
/ 12
Ужгородця, який на моноколесі намагався "проїхати" до Словаччини, відстежили безпілотником і затримали біля кордону Фото новина
15:45
/ 3
На Рахівщині пострілами затримали двох "водолазів" та їх провідника Фото новинаВідео новина
01:11
"Страхову" шахрайку з Хуста, що "кинула" "ухилянта" на гроші, покарали 68 тисячами штрафу
23:05
П'яного водія, поміченого за кермом в Ужгороді, затримали вже в Оноківцях Фото новина
22:25
У Чопі львів'янин-рецидивіст за одну ніч викрав з 4 торгових закладів 70 тис. грн і товар Фото новина
22:09
В Ужгороді затримали двох грабіжників Фото новина
20:47
На Тячівщині за підозрою у зґвалтуванні неповнолітньої затримали 33-річного чоловіка
15:48
/ 1
Жителеві Березова на Хустщині, що жорстоко вбив собаку, оберуть запобіжний захід Відео новина
14:34
/ 8
Суд застосував силовий привід до "корупційного" голови Воловецької ТГ Попелича і відсторонив його від посади
» Всі новини