Суди підтвердили неправомірність "земельних" дій Іршавської РДА

Закарпатський окружний адміністративний суд закрив провадження у справі за позовом Іршавської РДА до Закарпатського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Суди підтвердили неправомірність "земельних" дій Іршавської РДА

 

У 2011 році Відділення прийняло рішення, яким зобов’язало Іршавську РДА припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Порушення полягало у застосовуванні райдержадміністрацією в договорах оренди землі різних відсоткових ставок орендної плати  для суб'єктів господарювання, що використовували земельні ділянки за однаковими цільовими призначеннями та різних розмірів пені за несвоєчасне внесення орендної плати.

Відділення своїм рішенням зобов’язало Іршавську РДА привести розпорядження до вимог чинного законодавства.

Райдержадміністрація не погодилась з рішенням Відділення та звернулася до господарського суду.

У червні 2012 року Господарський суд Закарпатської області підтвердив законність вимог, встановлених рішенням адміністративної колегії Відділення.

У серпні 2012 року Львівський апеляційний господарський суд залишив у силі рішення суду першої інстанції.

Іршавська РДА звернулася до Закарпатського окружного адміністративного суду, який 13 березня 2013 року закрив провадження у справі, тим самим залишивши в силі рішення Відділення.

10 квітня 2013р.

Теги: земля, оренда, Іршавська РДА

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 7
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
13:25
/ 1
У Мукачеві чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття колишньої дружини Фото новина
10:15
/ 1
Російські спецслужби могли вплинути на підлітка, який стріляв у школі на Ужгородщині Фото новина
09:57
На Закарпатті затримали організатора каналу незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
18:28
/ 10
Під час обшуків у посадовця ВЛК на Закарпатті вилучили понад 11 млн грн Фото новина
10:29
/ 1
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
17:08
/ 14
У Берегові ДБР проводить обшуки у керівника ВЛК якого підозрюють у продажі висновків комісії Фото новина
17:50
Суд обрав запобіжний захід підлітку, який відкрив стрілянину в школі на Закарпатті Фото новина
11:00
На Закарпатті підлітку повідомили про підозру за стрілянину у школі Фото новина
15:19
/ 2
На кордоні затримали громадянку Словаччини, яка вивозила українок у сексуальне рабство Фото новина
00:36
/ 1
Cтрілянину підлітка з пістолета в ліцеї Чопа розслідують як терористичний акт Фото новина
18:29
На Закарпатті судитимуть 15-річного водія, який спричинив смертельну ДТП Фото новина
15:44
/ 3
Жителю Берегова, який викрав жінку з дитиною і стріляв у поліцейських, загрожує довічне ув’язнення Фото новина
17:51
/ 1
Водій, який спричинив смертельну ДТП на Закарпатті, отримав 5 років тюрми
16:31
На Закарпатті повідомили про підозру чоловіку, який викрав жінку з дитиною та відкрив вогонь по поліцейських
13:09
В Ужгороді чоловіка засудили до 13 років за жорстоке вбивство Фото новина
17:04
/ 2
Поліція оприлюднила деталі резонансного викрадення жінки з 3-річною дитиною на Закарпатті Фото новина
15:23
На Берегівщині затримали чоловіка, який викрав жінку з дитиною і відкрив вогонь по поліції Фото новина
11:08
/ 1
На Закарпатті та Прикарпатті викрили підпільний тютюновий бізнес Фото новина
15:12
/ 1
В Ужгороді на Великдень патрульні блокували авто в орієнтуванні з п'яною водійкою за кермом
» Всі новини