На Закарпатті знову з'явилися "міліцейські" телефонні шахраї

Зранку мешканці Сваляви з невизначеного номеру зателефонував невідомий їй чоловік. Представившись працівником міліції, він попросив передати йому гроші в сумі 6000 гривень. За таку суму пропонував вирішити питання про не притягнення її 34-річного сина до кримінальної відповідальності за скоєння хуліганських дій.

На Закарпатті знову з

На щастя, син в цей час був вдома і задум шахрая провалився. Свалявчани  повідомили правоохоронців, що трохи не стали жертвами телефонних шахраїв.

На цей раз  для матері з сином все обійшлося повідомленням до райвідділу. Та ось у Мукачеві чоловік розпрощався з 3 тисячами гривень, бо не перевірив інформацію, яку йому наговорив у телефонну слухавку незнайомий чоловік. Згадані кошти він віддав за вирішення неприємностей, що буцімто виникли у його сина.

Міліціонери радять в таких випадках не поспішати, а приймати зважені рішення. Для початку, потрібно спробувати з'ясувати, де знаходиться наразі близька людина, за порятунок якої у вас просять винагороду.  Зверніться у райвідділ міліції, де, як вас переконують, перебуває ваш родич, та перевірте, чи відповідають такі запевнення дійсності. Також це можна з'ясувати,  зателефонувавши за номером «102».

Вікторія Кіяк, Свалявський РВ УМВС

09 квітня 2013р.

Теги: шахрай, жертва

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

10:20
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 16
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 4
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 3
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
15:53
/ 7
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 4
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
/ 1
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
11:06
/ 2
У Мукачеві повідомили про підозру чоловікові, який ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1,1 млн грн Фото новина
14:55
/ 2
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
» Всі новини