З незаконно збудованим МАФом на Православній набережній Ужгорода "розбиратиметься" суд

Прокуратура міста Ужгорода звернулася до суду щодо знесення незаконно збудованого МАФу на Православній набережній

З незаконно збудованим МАФом на Православній набережній Ужгорода "розбиратиметься" суд

Прокуратура міста Ужгорода виявила незаконне рішення сесії міської ради, на підставі якого між жителькою Ужгорода та Департаментом міського господарства укладено договір сервітутного користування земельною ділянкою, що на Православній набережній.

За інформацією, старшого прокурора прокуратури міста Ужгорода Вадима Савчака, договір не пройшов державної реєстрації, відповідно, не набув чинності і вважається незаконним (порушення ст. 98, 116, 123 Земельного кодексу України).

Таким чином, Ужгородська міська рада перевищила свої повноваження, оскільки, згідно з земельним законодавством, дозвіл на укладення короткострокового договору не є підставою надання у користування земельної ділянки, що належить територіальній громаді.

Наразі жительку Ужгорода, яка незаконно розпочала будівництво на Православній набережній притягнуто до адміністративної відповідальності (ст. 53-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення — самовільне зайняття земельної ділянки).

Міська прокуратура підготувала позовну заяву до суду щодо повернення земельної ділянки у власність територіальної громади та знесення збудованого на ній МАФу.

 

Прес-служба прокуратури міста Ужгорода

08 квітня 2013р.

Теги: МАФ, прокуратура

Коментарі

Ім'я name 11.04.2013 / 07:07:03
стройку веде словацький кодрабандист, що нелегально їздить по тунелях і по воздуху переправляє нарід та товари у словаччину, то друг шафаря - давдиденко.

Ужгородець 09.04.2013 / 08:50:17
Не поділилися з прокурором от підняли хай. Корупціонери з партії ригі-аналів просто перенасичили усі можливі гілки влади і цапаються межи собов тепер хто буде стригти той генделик.

Ужгородець 08.04.2013 / 22:45:00
Комусь з міської ради треба вертати грощі. От в тій міській раді афери сидять.

Микола 08.04.2013 / 20:38:03
А де буде Петруня чебуреки купляти?

смс 08.04.2013 / 20:34:37
розиратиметься а де буква б

Пушкин 08.04.2013 / 20:00:46
Исправьте ошибки

Микола 08.04.2013 / 19:11:26
Так то генделик для "петрунівців", вже місяць як почали зводити, і тільки зараз прокурорчики помітили???

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини