Закарпатський Rock-H "запалив" Київ (ФОТО)

Гурт Rock-H "запалив" Київ. Музиканти із Мукачева 3 квітня завітали до столичної «Бочки» з презентацією альбому «Отава» і показали, що ж воно таке – справжній закарпатський рок.

Закарпатський Rock-H "запалив" Київ (ФОТО)

 

У цей вечір арт-паб на Подолі був дещо не таким, як завжди. Публіка абсолютно різного віку (від малесеньких діток до поважних панів), гарні молоді дівчата у вишиванках та чималі веселі товариства сприяли атмосфері справжнього українського свята в найкращих його традиціях.



Незвичним було і те, що закарпатські музиканти, на відміну від своїх столичних колег, не мають шкідливих звичок запізнюватись. Виступ Рокаш розпочали вчасно, не змусивши своїх шанувальників довго нудьгувати.

Спочатку зіграли «Марічку», яка неймовірно розпалила зал. Усі ті, хто стояв біля сцени, підсунулись до неї ще ближче, а ті, хто до цього сидів за столиками – швиденько приєднались до перших. Почалися колективні танці та співи.

Насамперед, гурт виконав пісні із нового альбому: «Забав, циган», «До милої», «Не буду ся женити», «Цімборику», «Чорна гора не орана», «Урвалася струна», «Співаночка»... І хоча концерт був лише презентацією альбому «Отава», київські шанувальники знали кожне слово із цих пісень. Не завадило їм підспівувати навіть те, що майже усі тексти написані закарпатським говором, який самі музиканти називають «русинською бесідою».

Коли ж заспівали усі 11 новинок, взялися за дещо старіші пісні.

«У вас тут в Києві ще сніг лежить, а ми в Закарпатті уже редиску посадили,» - жартує керівник гурту Віктор Янцо. Столична зовсім-таки не квітнева погода навіяла на Рокашів різдвяний настрій, тож і заграли вони відповідну пісню – «Щедрик».

Окрім цього, подарували публіці веселу пісеньку про «Вінко червеноє» та не менш драйвові «Вівці», «Палиночка біла біла», «Дай ми мила», «Постели ми постілоньку». Потішили усіх присутніх і народною «Кедь ми прийшла карта».

Зігравши ще декілька пісень на біс, музиканти сказали, що запізнюються, чемно вклонились та подякували усім присутнім за теплий прийом. Також вони пообіцяли повернутися до Києва в кінці травня, даючи концерт у рамках Французької весни. 

Катерина Варибок, фото - Вікторія Бахольська, портал "Сито"

08 квітня 2013р.

Теги: Рокаш, Rock-H, альбом, Отава

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

00:56
У Плоскому Потоці Полянської громади попрощаються з Василем Ийдером, що поліг ще в 2023-му під Бахмутом Фото новина
00:34
На війні з росією поліг Василь Михальчич з Красної на Тячівщині Фото новина
16:53
На Мукачівщині попрощаються із полеглим Захисником України Василем Фізером Фото новина
15:41
Уперше на Закарпатті кардіохірурги самостійно виконали надскладну операцію Бентала Фото новина
11:04
На Петросі врятували туриста, який травмувався під час походу Фото новина
11:00
У Мукачеві сталася ДТП за участю мотоцикла та легкового автомобіля Фото новина
10:10
В Ужгороді на одній із вулиць тимчасово ускладнений рух через ремонт водогону
18:36
/ 1
В Ужгороді патрульні затримали водія, який перевищив норму алкоголю більш ніж у 11 разів Фото новина
12:10
На війні з рф загинув 30-річний Герой із Чинадійова на Мукачівщині Василь Дзямко Фото новина
22:47
/ 4
Європарламент у своїй резолюції розкритикував побудову вітряків на високогір’ї Карпат
15:17
/ 2
На Закарпатті 13-річний хлопець отримав важкі травми, впавши з електросамоката Фото новина
14:11
На Мукачівщині медики надали допомогу постраждалому в ДТП, випадково ставши свідками аварії Фото новина
12:57
/ 1
На Закарпатті зросла кількість випадків сказу серед тварин
10:20
У Сваляві попрощалися зі Станіславом Клочковським, що загинув у 2024-му на російській Курщині Фото новина
16:12
Ужгород провів в останню путь воїна Василя Мартина Фото новина
15:29
У Хусті прощаються із полеглим на війні з рф захисником Ярославом Коцаком Фото новина
14:57
Рятувальники евакуювали туристку, якій стало зле біля водоспаду Шипіт Фото новина
11:38
/ 1
На Закарпатті облаштовують тимчасовий об'їзд через зруйновану дорогу поблизу Липецької Поляни Фото новина
16:51
На Рахівщині рятувальники допомогли травмованій туристці з Київщини Фото новина
11:27
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Василем Мартином Фото новина
14:49
Через негоду туристи заблукали на маршруті до Говерли Фото новина
12:26
В Ужгороді через карантинного шкідника вирубають ясени на одній із вулиць Фото новина
11:39
На Мукачівщині знайшовся 73-річний грибник, якого три доби шукали в лісі Фото новина
09:02
/ 2
На Мукачівщині двоє підлітків постраждали в аварії на електросамокаті
15:18
Таксист на Рахівщині помітив пожежу та допоміг вчасно викликати рятувальників Фото новина
» Всі новини