У Боздоському парку Ужгорода знесуть самочинно збудований ресторан

Львівський апеляційний суд задовольнив скаргу прокуратури м. Ужгорода щодо судового рішення, яке затверджує мирову угоду між посадовими особами Ужгородської міської ради та приватним підприємцем

 

Згідно з мировою угодою, самовільно збудований об'єкт побудовано у парку “Боздоський”. За інформацією старшого прокурора прокуратури м. Ужгорода Вадима Савчака, мирова угода визнає право власності на об’єкт, самовільно збудований на вказаній території. Відтак прокуратура м. Ужгорода подала на нього апеляційну скаргу, яка вже задоволена, мирова угода скасована, а провадження у справі закрито.

Самочинно збудований об’єкт з території природно-заповідного фонду буде
знесено у судовому порядку, - повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі прокуратури міста Ужгорода.

02 квітня 2013р.

Теги: ресторан, Боздоський парк

Коментарі

Олешко 2013-04-04 / 18:01:26
Погорелов,что с кадрами творится,где порядок.

Борис 2013-04-03 / 12:31:18
Лелик давай досвиданья!!!

Паша 2013-04-03 / 08:38:51
Да будет порядок,кто то кричал

Доны 2013-04-02 / 20:43:55
Жополиз конкретный.Просто чмо не обтесано.

Борис 2013-04-02 / 20:42:08
Цей керевник-кердик звати Лелик,писец парку!

ОКСАНА 2013-04-02 / 16:02:57
Ви бачiи того директора на крайслере,якись пацанчик по вызову,гламурненькiй такiй собi педренок.Це жесть якась.

Эндрю 2013-04-02 / 15:54:29
Погорелов наведи порядок,обкуреные мажоры уже заправляют!

леня 2013-04-02 / 15:51:17
Погорелов якогось мажора-cмолиша туда воткнув,мабуть друзяка сина-мажора,вiн там накеруе,чекайте.Бачiли такiх горе-керевникiв,шо нормальних вже ние!

Томи 2013-04-02 / 15:31:41
Парк общественное место жителей нашего города,поэтому выбирать жителям и админестрацию парка и что там должно находится,и это будет правильно,потому как директору до лампочки мнение обществености,должен же быть какой то порядок!!!Директора не видно не слышно,случись что,куда обратится,случай,который произошел с журналисткой показывает факт на лицо!Гнать админестрацию и поставить нармального хозяина!!!!!!!!!!

Читач і Глядач 2013-04-02 / 14:43:29
Схоже на конкурентні розборки але дійсно від диму шашликов задохнутись можно, кавказці і армяни печуть і варать в Ужгороді....

Фiтьку 2013-04-02 / 14:37:47
Яка там адмiнестрацiя,такiй i порядок,нiкого вже там немае.

ЗохаН 2013-04-02 / 14:05:17
А шо там админестрацiя iснуе??????????????

Властин 2013-04-02 / 13:54:08
Парк должен быть парком,а не гендэлыком,летом от дыма шашлыков задахнутся можно,куда смотрит гребанная админестрация.

Вася 2013-04-02 / 13:44:53
Смерть ворогам!

Жолтан 2013-04-02 / 13:13:32
Разборки ще попереду побачемо,як то то все буде,це хто там зараз в парку керуе?

Имрэ 2013-04-02 / 13:09:23
Лихо кто то разрулил ситуацию,а было неподемным столько лет.

1111 2013-04-02 / 13:01:54
Так там всі заклади незаконні. А їх там не один, а більше. Схоже на конкурентні розборки.

ДИМАС 2013-04-02 / 12:57:46
СНЕСУТ ,А ПОСТРОЯТ НОВЫЙ !!!

ЮлианаБ 2013-04-02 / 12:53:07
А как называется самочинно збудованный ресторан,так для интересса,.

Колян 2013-04-02 / 12:48:59
Давно надо было навести порядок,понастроили кортопляныков-сараев!Респект!

НОВИНИ: Кримінал

19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн
19:42
/ 1
Закарпатець відмовився від мобілізації через рідню в росії та "неправильний висновок ВЛК"
14:57
/ 9
На кордоні затримали ексзакарпатця з угорщини, який продавав українок до країн Азії у сексуальне рабство
21:18
/ 2
$6500 за "квиток" на човен: на Закарпатті затримали двох військових, що "підробляли" переправленням "ухилянтів"
13:36
/ 3
У Міжгір'ї за пів години знайшли зловмисника, що вкрав авто Renault Kangoo