Орендарі приміщень в "Короні" зробили експертизу збитків, заподіяних "командою" Касперова (ФОТО)

Сьогодні керівництво мережі "АЛЛО", чий магазин, розташований в приміщенні комплексу "Корона", з учорашнього дня заливало водою зі стелі, викликало експерта, який оцінив завдані збитки. Після того, як вони будуть підраховані, на їх основі готуватиметься позов до суду.

Орендарі приміщень в "Короні" зробили експертизу збитків, заподіяних "командою" Касперова (ФОТО)

Відповідні акти, якими було констатовано цю надзвичайну ситуацію, перед тим склали представники Управління ДСНС України у Закарпатській області та Ужгородського МВ УМВС України в Закарпатській області. Однак, ні ті, ні другі не повважали за потрібне допомогти усунути причину проблеми – вхід на верхні поверхи споруди, звідки лилася вода, було перекрито представниками Департамент міського господарства, які нещодавно захопили приміщення. При цьому, «люди Касперова» працювали там і сьогодні – одного з них навіть вдалося сфотографувати у вікні другого поверху. Все це наштовхує на думку про те, що «потоп» в «АЛЛО» – зовсім не випадковість, а спланована акція по виживанню зі споруди останніх орендарів з метою передачі її «переможцям» незаконного скандального аукціону з продажу історичного комплексу.

Після того, як було вивезено товар, працівники «АЛЛО» сьогодні вивозили з приміщення всі меблі, які б просто не витримали перебування в воді, що лилася зі стелі і стояла на підлозі, переливаючись через двері на вулицю.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, наразі комплекс «Корона» нібито законсервовано – саме «консервацією» пояснила влада незаконне захоплення пам’ятки  за участі і керівництва директора Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради Олексія Касперова.Зроблено це було попри те, що майно ужгородської влади за рішенням суду перебуває під арештом і потрапити в приміщення вона могли тільки за участі працівників виконавчої служби. У провадженні прокуратури знаходиться кілька кримінальних справ, в яких фігурує «керівництво Ужгородської міськради» (тобто, безпосередньо мер Віктор Погорєлов), а також «службові особи Департаменту міського господарства» (а значить, і директор цієї структури Олексій Касперов). 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
30 березня 2013р.

Теги: Корона, Касперов

Коментарі

Ференц 2013-04-01 / 10:53:40
Ну шо народ де подівалися тоті що кричали шо Бедь руйнує майно міста, робить перепланіровки, злодій і так дале????? Де забився тот Чучка який тоже крачав про руйнацію майна, сидить майже у своїв деці і заливає лампош у гувіня Божоє??? Чому типирка не кричать шо ся робить з тов нещаснов коронов???

SOS! 2013-03-31 / 23:49:23
Прогулювався ввечері біля "Корони"- там жах!На другому поверсі по периметру всієї будівлі всі вікна повністю запотівші, як в бані!"Короні"-кінець! Висновок:вчора, зокрема, банда Каспєрова попрацювала там "на славу" півдня не випадково хлопці били ломами по стінам "Корони" так, що аж все навколо ходуном ходило!"Короні"звичайно,довго так не простояти! Київський варяг Касперов трахає Ужгород і нас, ужгородців, по полной! А ми, як овечки, тихо сидимо і чекаємо, що ще утне це київське чудо!Одне очевидно:місто, яке ми любили, його вже нема! Є упирі, які насаджують нову "деревенскую"красу, а-ля Апріорі,-дорогий примітивний сільський кітч з набитими епітафіями, тіпа:хто-кого...ВАМ ТАКЕ ПОДОБАЄТЬСЯ???

ОСИНОВЫЙ КОЛ 2013-03-31 / 20:50:33
Уважаемые ужгородцы!Вы не обратили внимание, что все свои дерзкие выходки и шабаши группировка Погорелова осуществляет в канун или во время больших хрестианских религиозных праздников. Проверьте! Я сам ужаснулся, но это действительно так. Знающие толк в "тех измерениях" говорят, если так делать, тогда ДЕМОНЫ лучше служат.Последним вызовом обществу стало намерение члена этой семейки построить "храм" для ужгородцев, что теперь активно проповедуется.В контексте изложенного это-предел цинизма, святотатства и богохульства!

Роздуми історика 2013-03-31 / 15:03:37
Навіть фашисти під час окупації Ужгорода не додумались зруйнувати "Корону".То виходить-влада Погорєлова-гірша за фашистський окупаційний режим?

Ужгородець 2013-03-31 / 12:46:59
Приміщення магазину АЛЛО уже роікв з десять як продані та перебувають в приватній власності. Опа-па,попав Касперов

Ференц 2013-03-31 / 12:37:47
Ви можете кричати тут будь що, але толку з того не буде і тут лише можна поспівчувати ТОВ "АЛЛО", бо вже давно доказано, що коли судишся з владою, то всі суди зазвичай програються. А це було все зроблено навмисно, щоб і АЛЛО звідти викурити. Просто для АЛЛО це лише початок судової тяганини, так як і колись починали навчальні заклади УУБА-КаУ.

Борис 2013-03-31 / 09:19:54
Касперов давай досвиданья!!!

Віт 2013-03-30 / 23:58:21
Зазвичай журналісти рекламу "змазують" в відео- та фото-сюжетах... А так дійсно неподобство, тільки гроші через суд відсудять не у погорелова чи волошина, а у міського бюджета, а значить від Ужгородців...

деміурґ 2013-03-30 / 23:47:44
Ковач - член фракції Партії регіонів у міськраді. Тепер зрозуміло, що депутатам-регіоналам роздали "долю", а тому вони не хотіли піднімати це питання на сесіях і покривають цю тему тепер. Коли когось із регіоналів зажоплять на хабарі чи чомусь подібному, він здасть всіх. Посипляться всі і все.

Ужгородець 2013-03-30 / 23:41:11


Погорелов з розуму зійшов, як можна йти на поводу у Волошина???? Хіба мер не розуміє що сидіти буде він за всіх !!!


Правда 2013-03-30 / 22:41:02
Оп-Па ! А що Ковач там забув?

НОВИНИ: Кримінал

09:21
6 тисяч пачок сигарет виявили поблизу кордону на Закарпатті, попередивши 2 спроби тютюнової контрабанди
03:32
/ 5
Сьогодні суд в Хусті розгляне корупційний протокол щодо ексрадника голови райради Величка
02:18
/ 1
Через 2 роки суд конфіскував затриманий в ПП "Ужгород" електромобіль "TESLA" і присудив буковинцю штраф у 1 млн грн
01:59
Вирок незмінний: вбивця 27-річного мукачівця отримав 15 років ув’язнення
01:54
ФОТОФАКТ. У Стеблівці на Хустщині мотоцикліст збив велосипедиста
18:11
/ 15
На Закарпатті затримали податківця при отриманні 2 тис дол хабара
09:35
На Закарпатті контрабандисти, викриті прикордонниками, втекли, покинувши 10 ящиків "молдовських" сигарет
23:03
/ 10
У справі розтрати бюджету Ужгорода майже на 1 млн прокуратура ввійшла в зговір з підозрюваним – правозахисник
21:38
/ 7
Під тиском ЗМІ і громадськості розслідування у резонансній справі зникнення чоловіка у Виноградові передано від місцевої поліції в область
17:49
/ 3
Погоджено підозру колишньому сільському голові з Виноградівщини, який, попри недовіру, й надалі нараховував собі зарплату і премію
16:57
/ 14
Розгляд клопотання про "запобіжку" головному "господарнику" Ужгорода та підряднику зірвався через неявку прокурора
14:36
ВІДЕОФАКТ. У Виноградові люди прийшли до будинку жінки-свідка вбивства Василя Гоблика і вимагають передати справу в область
09:16
У Сваляві затримали наркоторговця, котрий приніс на продаж клієнту метамфетамін
20:18
На Львівщині у зіткненні вантажівки та мікроавтобуса загинув закарпатець
16:53
П'яний мукачівець, втікаючи від патрульних, зніс дорожній знак
12:37
/ 3
На Великоберезнянщині затримали 4-х "екскурсантів" з Індії
02:50
/ 2
У ПП "Тиса" у трьох мікроавтобусах виявили 208 одиниць електронної техніки та парфумів
17:35
/ 4
У справі вбитого виноградівця Василя Гоблика "вималювалися" "мовчазна" жінка-свідок та ймовірний конфлікт інтересів
00:44
/ 1
Патрульні оприлюднили відео погоні за водієм Audi "під кайфом"
21:42
/ 12
У Франківську п'яні заробітчани з Закарпаття жорстоко побили ветерана АТО
16:28
На Ужгородщині погоджено підозру водію, який смертельно збив велосипедиста
16:11
/ 7
Суд обиратиме "запобіжку" головному "господарнику" Ужгорода Бабидоричу ще в одній справі про розтрату коштів
14:46
/ 2
Зброю та марихуану виявили в автівках подорожувальників на кордоні на Закарпатті
12:31
Одного з фігурантів лютневої стрілянини у Мукачеві звинувачено ще і в неправдивому замінуванні ресторану
10:23
/ 4
Водія, що у п'яному стані за кермом BMW смертельно збив велосипедиста на Ужгородщині й утік, затримано до ІТТ