Орендарі приміщень в "Короні" зробили експертизу збитків, заподіяних "командою" Касперова (ФОТО)

Сьогодні керівництво мережі "АЛЛО", чий магазин, розташований в приміщенні комплексу "Корона", з учорашнього дня заливало водою зі стелі, викликало експерта, який оцінив завдані збитки. Після того, як вони будуть підраховані, на їх основі готуватиметься позов до суду.

Орендарі приміщень в "Короні" зробили експертизу збитків, заподіяних "командою" Касперова (ФОТО)

Відповідні акти, якими було констатовано цю надзвичайну ситуацію, перед тим склали представники Управління ДСНС України у Закарпатській області та Ужгородського МВ УМВС України в Закарпатській області. Однак, ні ті, ні другі не повважали за потрібне допомогти усунути причину проблеми – вхід на верхні поверхи споруди, звідки лилася вода, було перекрито представниками Департамент міського господарства, які нещодавно захопили приміщення. При цьому, «люди Касперова» працювали там і сьогодні – одного з них навіть вдалося сфотографувати у вікні другого поверху. Все це наштовхує на думку про те, що «потоп» в «АЛЛО» – зовсім не випадковість, а спланована акція по виживанню зі споруди останніх орендарів з метою передачі її «переможцям» незаконного скандального аукціону з продажу історичного комплексу.

Після того, як було вивезено товар, працівники «АЛЛО» сьогодні вивозили з приміщення всі меблі, які б просто не витримали перебування в воді, що лилася зі стелі і стояла на підлозі, переливаючись через двері на вулицю.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, наразі комплекс «Корона» нібито законсервовано – саме «консервацією» пояснила влада незаконне захоплення пам’ятки  за участі і керівництва директора Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради Олексія Касперова.Зроблено це було попри те, що майно ужгородської влади за рішенням суду перебуває під арештом і потрапити в приміщення вона могли тільки за участі працівників виконавчої служби. У провадженні прокуратури знаходиться кілька кримінальних справ, в яких фігурує «керівництво Ужгородської міськради» (тобто, безпосередньо мер Віктор Погорєлов), а також «службові особи Департаменту міського господарства» (а значить, і директор цієї структури Олексій Касперов). 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
30 березня 2013р.

Теги: Корона, Касперов

Коментарі

Ференц 2013-04-01 / 10:53:40
Ну шо народ де подівалися тоті що кричали шо Бедь руйнує майно міста, робить перепланіровки, злодій і так дале????? Де забився тот Чучка який тоже крачав про руйнацію майна, сидить майже у своїв деці і заливає лампош у гувіня Божоє??? Чому типирка не кричать шо ся робить з тов нещаснов коронов???

SOS! 2013-03-31 / 23:49:23
Прогулювався ввечері біля "Корони"- там жах!На другому поверсі по периметру всієї будівлі всі вікна повністю запотівші, як в бані!"Короні"-кінець! Висновок:вчора, зокрема, банда Каспєрова попрацювала там "на славу" півдня не випадково хлопці били ломами по стінам "Корони" так, що аж все навколо ходуном ходило!"Короні"звичайно,довго так не простояти! Київський варяг Касперов трахає Ужгород і нас, ужгородців, по полной! А ми, як овечки, тихо сидимо і чекаємо, що ще утне це київське чудо!Одне очевидно:місто, яке ми любили, його вже нема! Є упирі, які насаджують нову "деревенскую"красу, а-ля Апріорі,-дорогий примітивний сільський кітч з набитими епітафіями, тіпа:хто-кого...ВАМ ТАКЕ ПОДОБАЄТЬСЯ???

ОСИНОВЫЙ КОЛ 2013-03-31 / 20:50:33
Уважаемые ужгородцы!Вы не обратили внимание, что все свои дерзкие выходки и шабаши группировка Погорелова осуществляет в канун или во время больших хрестианских религиозных праздников. Проверьте! Я сам ужаснулся, но это действительно так. Знающие толк в "тех измерениях" говорят, если так делать, тогда ДЕМОНЫ лучше служат.Последним вызовом обществу стало намерение члена этой семейки построить "храм" для ужгородцев, что теперь активно проповедуется.В контексте изложенного это-предел цинизма, святотатства и богохульства!

Роздуми історика 2013-03-31 / 15:03:37
Навіть фашисти під час окупації Ужгорода не додумались зруйнувати "Корону".То виходить-влада Погорєлова-гірша за фашистський окупаційний режим?

Ужгородець 2013-03-31 / 12:46:59
Приміщення магазину АЛЛО уже роікв з десять як продані та перебувають в приватній власності. Опа-па,попав Касперов

Ференц 2013-03-31 / 12:37:47
Ви можете кричати тут будь що, але толку з того не буде і тут лише можна поспівчувати ТОВ "АЛЛО", бо вже давно доказано, що коли судишся з владою, то всі суди зазвичай програються. А це було все зроблено навмисно, щоб і АЛЛО звідти викурити. Просто для АЛЛО це лише початок судової тяганини, так як і колись починали навчальні заклади УУБА-КаУ.

Борис 2013-03-31 / 09:19:54
Касперов давай досвиданья!!!

Віт 2013-03-30 / 23:58:21
Зазвичай журналісти рекламу "змазують" в відео- та фото-сюжетах... А так дійсно неподобство, тільки гроші через суд відсудять не у погорелова чи волошина, а у міського бюджета, а значить від Ужгородців...

деміурґ 2013-03-30 / 23:47:44
Ковач - член фракції Партії регіонів у міськраді. Тепер зрозуміло, що депутатам-регіоналам роздали "долю", а тому вони не хотіли піднімати це питання на сесіях і покривають цю тему тепер. Коли когось із регіоналів зажоплять на хабарі чи чомусь подібному, він здасть всіх. Посипляться всі і все.

Ужгородець 2013-03-30 / 23:41:11


Погорелов з розуму зійшов, як можна йти на поводу у Волошина???? Хіба мер не розуміє що сидіти буде він за всіх !!!


Правда 2013-03-30 / 22:41:02
Оп-Па ! А що Ковач там забув?

НОВИНИ: Кримінал

18:02
На Берегівщині після наїзду VW пішохід опинився в лікарні з переломом ноги
17:48
/ 1
В апеляції підтверджено вирок мешканцю Тячівщини, що 9 років переховувався від відповідальності за сексуальне насильство в Росії
22:15
В Ужгороді авто врізалося в дорожній знак, водій утік
13:32
За добу на Закарпатті виявили 10 п‘яних водіїв
13:20
/ 1
Водій УАЗа, який вчора перекинувся у Великому Бичкові, був п'яний
11:28
/ 3
У Солотвині в пасажира BMW X5 з водієм під наркотиками виявили пістолет
11:00
/ 3
П'яти учасникам "циганського" ОЗУ з Мукачівщини обрано запобіжні заходи
21:40
/ 2
ФОТОФАКТ. На Рахівщині посеред дороги перекинувся УАЗ
13:58
У Мукачеві під час п'яної сварки чоловік убив співмешканку, вдаривши її ножицями в груди
09:21
/ 1
На Хустщині затримали одного з двох "напарників", що викрали з-під будинку пенсіонера ВАЗ
20:19
Чоловіка, який на Великоберезнянщині підпалив односельця, взято під варту на 2 місяці
17:54
/ 15
Скандал в Ужгороді: "корупційна парковка" в центрі міста належить команді мера Андріїва
14:02
Мешканців Тячівщини, в чиїм позашляховику знайшли рушницю та ножі, перевіряють на причетність до браконьєрства
13:52
/ 1
На Закарпатті затримали фігурантів ще одного злочинного угруповання, які вимагали кошти з місцевих мешканців
12:48
/ 2
На Закарпатті викрили схему незаконного імпорту товарів на територію України
12:19
Закінчився термін самоізоляції у перших 353 мешканців Закарпаття
11:18
13-річний школяр на Рахівщині чотири рази викликав поліцію на замінування, пожежу та бійку у місцевій школі
11:09
На Великоберезнянщині під час сварки чоловік вилив на односельця горючу рідину, підпалив і втік
11:05
У Мукачеві чоловік, який уже мав проблеми із законом, викрав авто у пенсіонера
22:22
/ 7
На вимаганні грошей затримано циганського "авторитета" "Горбатого" - фігуранта стрілянини у Великих Лучках
20:31
/ 6
Прикордонника "Лужанки" затримали на хабарі 10 тис. грн за незаконне переправлення медичних масок до Угорщини
20:04
Справу львів’янина, який контрабандою ввозив до України радіоактивні матеріали, скеровано до суду
16:20
/ 1
Затриманого за вимагання депутата Свалявської райради Сацика триматимуть під вартою без можливості внесення застави
14:48
В Ужгороді розшукали водія, що скоїв "п'яну" ДТП та зник з місця події
10:43
/ 3
На Закарпатті за добу виявили 8 нетверезих водіїв, два з яких – вживали наркотики
» Всі новини