На Хустщині рятувальники дві доби очищали міст від сміття (ФОТО)

Протягом 29-30 березня працівники державної пожежно-рятувальної частини № 10 міста Хуст спільно з водолазами-рятувальниками Аварійно-рятувального загону спеціального призначення У ДСНС України у Закарпатській області очищали опори автомобільного мосту між населеними пунктами смт Вишково та Буштино, що в Хустському районі.

На Хустщині рятувальники дві доби очищали міст від сміття (ФОТО)

За зимовий період тут утворились великі наноси із сміття, що його принесло водою.

За умови підняття рівнів води в річці Тисі, через яку споруджено цей міст, такі великі сміттєві затори можуть заважати швидкому проходженню талої води і загрожувати підтопленням прилеглих територій.

Майже  дві доби рятувальники та  водолази за допомогою багрів та засобів малої механізації  розчищали одну з головних річок нашого краю. Більш ніж 200  куб. м сміття  та різного мотлоху виловили з води бійці ДСНС. Таке скупчення гілляк, а то й цілих стовбурів дерев під час паводку здатне не тільки стримувати прохід води, але й сприятиме нагромадженню інших, а це може призвести до непередбачуваних наслідків.

В розчищенні приймало участь 17 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки від Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області.

30 березня 2013р.

Теги: міст, сміття

Коментарі

Вишківчанин 31.03.2013 / 10:51:45
МНСники зробили добру справу і вишківчани їм,безумовно вдячні.Проте на реальну загрозу дамбі від острова,який намитий річкою(його видно на першому та останньому фото)"власть імущі" роками не звертають увагу.Цей острів спрямовує основне русло Тиси на дамбу в районі вулиці Миру.Це,з огляду на те,що дамба грунтова,при серйозному паводку приведе до прориву і затоплення Вишкова.Тоді повінь 1998 року видасться легенькою пригодою в порівнянні з можливими наслідками.Як на мене-простий електорат-треба один бульдозер,типу " Фіатаріс","Катерпіллер",або простий руський"ДЕТ-250" на один тиждень запустити на острів,і зруйнувати його навісними розрихлювачами.До речі,депутати селищної Ради звертались у Кабінет міністрів,але поки грім не вдарить,Іван ся не перехрестить.Вважайте цей коментар зверненням до п.Мирослава Щербея.З повагою-депутат селищної Ради

Микола 30.03.2013 / 21:13:01
Мирко Щербей кажуть цілими днями хлепче віскарь у "конюха" на ранчо! Горе у Мирка, сам Мікола Янович казав конюхови убрати главного надзвиЧайника Закарпаття.

Не Кащук 30.03.2013 / 21:06:08
За Радянської влади про таку ху...їню зовсім не писали.Давалася інформація про досягнгення в народному господарстві чи про недоліки та проблеми у виробництві. А тепер? Виробництво на нулю, взасобах масової інформації один негатив: аварії, катастрофи, кримінал, тощо.Одним словом:ДУРДОМ.

Кащук 30.03.2013 / 15:45:39
Ашось не виджу туй коло моста в лодці нашого уважаємого і всіма любимого самого главного Гасиса Пудкарпатсьукой Русі капітана Щербея де ун??

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:06
У Торуні Міжгірської громади в понеділок вигорів будинок (РОЗШИРЕНО) Фото новина
11:12
У Гаті Берегівської громади у зіткненні шкільного автобуса і легковика постраждав водій авто
11:05
У Торуні Міжгірської громади в понеділок згорів будинок, а в Хусті – ВАЗ
16:34
Стали відомі обставини загибелі киянина, що зірвався зі снігового карниза в горах на Рахівщині Фото новина
12:51
На Драгобраті, зірвавшись зі снігового карниза, загинув турист з Києва
12:40
У Минаї біля Ужгорода вночі горів Renault Laguna Фото новина
11:07
У Тернові на Тячівщині у Тересві виявили тіло літнього чоловіка
14:09
У Виноградові через пожежу в кімнаті ледь не вигорів будинок
11:26
На пожежі будинку в Сваляві врятували його власника (ОНОВЛЕНО)
23:03
/ 2
ФОТОФАКТ. Біля Ужгорода мікроавтобус злетів із траси під білборд, є постраждалі Фото новина
20:50
/ 1
В Ужгороді діагностували сказ у кішки, на кількох вулицях запроваджено карантин
17:42
В Ізі на Хустщині з ознаками гепатиту А до медиків звернулося 11 осіб
15:32
/ 1
У Заброді Великоберезнянської громади врятували від повного знищення вогнем будинок Фото новина
13:37
Чоловіком, що загинув, впавши в Тису в Гетині на Берегівщині, виявився житель Черної Королівської громади
12:47
У Мукачеві зіткнулися два автомобілі Фото новина
11:01
/ 5
На Рахівщині жінка з Харківщини повідомила про своїх чоловіка і сина, що виснажились у горах Фото новина
10:46
На Берегівщині свідок повідомив про невідомого чоловіка, що загинув, впавши в Тису
17:25
На Свалявщині врятували чоловіка, в якого через ураження струмом зупинилося серце
13:50
Між Богданом і Лугами на Рахівщині на дорогу зійшов зсув довжиною 30 м Фото новина (ОНОВЛЕНО)
12:52
/ 1
У Ізі на Хустщині через спалах гепатиту А оголосили карантин
12:36
У Глибокому Потоці на Тячівщині вигоріла надвірна споруда площею понад 70 кв. м Фото новина
11:42
В Ужгороді в пожежі згоріли 2 мотоцикли
11:34
В Осої Іршавського громади згорів будинок
04:16
У горах на Рахівщині, поблизу румунського кордону, знову виявили тіло людини Фото новина
23:43
/ 2
В Ужгороді від палаючої ковдри, викинутої з балкона на 9-му поверсі, загорівся балкон на 7-му Фото новина
» Всі новини