Біля Хуста перекинувся Mercedes-Benz з сімома пасажирами (ФОТО)

«Сьогодні, близько о пів на восьму годину зранку, на національній автодорозі державного значення сполученням «Мукачево - Івано-Франківськ - Рогатин – Львів» поблизу міста Хуст, водій мікроавтобуса марки «Mercedes-Benz – 208», рухаючись зі сторони міста Мукачево, не вибрав безпечної швидкості руху із урахуванням стану дорожнього покриття, в результаті чого виїхав на смугу зустрічного руху та перекинувся.

Біля Хуста перекинувся Mercedes-Benz з сімома пасажирами (ФОТО)

У салоні авто окрім водія перебувало 7 пасажирів. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди п’ять пасажирів мікроавтобуса отримали тілесні ушкодження, - повідомили Закарпаття онлайн в УДАІ УМВС України в Закарпатській області.

27 березня 2013р.

Теги: пасажири, ушкодження

Коментарі

ljuba 2013-04-02 / 17:47:09
jak takuj drandulet voobse jizdutu moze..kuplenujtehosmotr???jak zavzdu koruptsija,,vot i rezuljtat,,rezina lusa...zutj so robutjsa v zakarpatti,,,,

Про Хуст 2013-03-27 / 19:14:39
Часто приходилося чути від диспетчера або відповідь скоромовкою і різко кинуту трубку, або (якщо вдалося задати питання)нахабне - "Я не зобов'язана розказувати".

пасажир 2013-03-27 / 18:35:03
п. Слободянюк, заради експерименту, спробуйте додзвонитись до диспетчера автовокзалу у Хусті за номером: (03142) 43684.

Ваші інспектори не знають, де в Хусті стоянка «лівих» бусів, які кормлять диспетчерську, щоб пасажири не знали заздалегідь розкладу і йшли лише до них?

пасажир 2013-03-27 / 18:19:50
Хто відшкодує «лікарняні» витрати пасажирів цього «шумахера», якщо не було білетів?
Що з цього приводу думає транспортна інспекція (С.Слободянюк?
Коли у Хустському автовокзалі почне брати слухавку телефону диспетчерська служба?

Віт 2013-03-27 / 17:46:39
Та ясно, чоловік заробляє як може, але це не картоплю возити, якщо взявся перевозити людей, то треба знати шо ти за них відповідаєш, і машина і самопочуття має бути в нормі. А то "шабашать" сутками, дрімають за кермом, а потім і трапляється...
Частково згоден і з Лоці, попадаються "маршрутчики" знахаблілі до неможливого... їм думається що вони хазяїни дороги, бо курсують по одному маршруту постійно, але саме через самовпевненість частіше трапляються пригоди...

0001 2013-03-27 / 16:51:27
Слава Богу що всі живі, а все друге рішається!

123 2013-03-27 / 16:02:16
Лоці,а як видиш джипа не хрестишся?там папіньки синки сидять,чим вони ліпші од простого шофера?я чоловіка сього знаю не п*Є, не перший рік за рульом,4 дітей має заробляє гроші зато і людей перевозить би домів копійку принести.Біда сталася всіх шкода.

Лоци 2013-03-27 / 15:52:42
Ті мікраші вобще чокнуті, і приблизно їздити не знають, бус купив, права купив, їздить не купив. Я як вижу мікрика, та хрещуся, бо знаю, що то нечиста сила

Унгварець 2013-03-27 / 15:34:41
Згоден, Мерседес не в найкращому стані. Але це Мерседес. Чи ви вважаєте, що Газелі, котрі гальмують одним переднім колесом, кращі?

Віт 2013-03-27 / 14:50:53
Це не мерседес, це рухлядь! І хто дозволяє в груді металолому перевозити людей?

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

10:46
На Великоберезнянщині зіткнулися 2 автівки, одна з яких перекинулася на дах
01:53
/ 1
Маршрутний автобус з пасажирами потрапив у ДТП в Ужгороді
04:25
/ 7
Китаєць, що в Ужгороді через страх перед коронавірусом сам попросився на карантин, не хворий
04:00
Рятувальники відшукали 4 туристів, що заблукали майже одночасно у горах на Рахівщині
03:51
У Перечині також продовжили карантин ще на тиждень
21:56
На Міжгірщині мікроавтобус злетів у річку, попередньо йдеться про одного загиблого
13:48
ФОТОФАКТ. На Ужгородщині, на в'їзді в Сюрте зіткнулися дві автівки
10:04
На Рахівщині в горах спочатку заблукала туристка з Литви, а потім загубилася і група туристів-українців
09:58
На Тячівщині згоріла Skoda Octavia
09:57
На Ужгородщині зафіксували сказ у лисиці
09:56
У Берегові через паління в ліжку чоловік внаслідок пожежі отримав 60% опіків тіла
20:11
/ 8
ФОТОФАКТ. В Ужгороді пожежне авто обдерло бік припаркованого Ford-а
18:05
/ 1
У Росії потрапив в аварію мікроавтобус із Закарпаття: 8-ро загинули, один вижив
09:33
На Виноградівщині в автомайстерні загорівся Mercedes, пошкодивши заразом Chevrolet і два мотоцикли
16:27
У Вишкові, на Хустщині під час ліквідації пожежі виявили тіла батька й доньки
09:49
На Рахівщині, намагаючись вийти із палаючого будинку, загинув 82-річний чоловік
09:32
Вівторкова негода на Закарпатті знеструмила 16 населених пунктів у трьох районах області
17:45
У результаті зіткнення на Іршавщині ВАЗ з'їхав у кювет, а Ford зіткнувся з електроопорою
17:18
/ 2
ФОТОФАКТ. В Ужгороді товста гілка дерева впала на автівку
16:17
На Іршавщині, загасивши пожежу в котельні, врятували будинок від знищення вогнем
09:38
На Рахівщині відшукали мешканця Одещини, що заблукав під час проходження туристичного маршруту
09:36
Котельня, два житлових будинки та надвірна споруда горіли на Закарпатті
12:55
На Тячівщині, рятуючи лебедів, рятувальники рубали кригу на озері
11:47
У Міжгір'ї "визволяли" із замкненої квартири трьох неповнолітніх дітей
10:48
Три надвірні споруди згоріли на Закарпатті минулих вихідних
» Всі новини