Біля Хуста перекинувся Mercedes-Benz з сімома пасажирами (ФОТО)

«Сьогодні, близько о пів на восьму годину зранку, на національній автодорозі державного значення сполученням «Мукачево - Івано-Франківськ - Рогатин – Львів» поблизу міста Хуст, водій мікроавтобуса марки «Mercedes-Benz – 208», рухаючись зі сторони міста Мукачево, не вибрав безпечної швидкості руху із урахуванням стану дорожнього покриття, в результаті чого виїхав на смугу зустрічного руху та перекинувся.

Біля Хуста перекинувся Mercedes-Benz з сімома пасажирами (ФОТО)

У салоні авто окрім водія перебувало 7 пасажирів. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди п’ять пасажирів мікроавтобуса отримали тілесні ушкодження, - повідомили Закарпаття онлайн в УДАІ УМВС України в Закарпатській області.

27 березня 2013р.

Теги: пасажири, ушкодження

Коментарі

ljuba 2013-04-02 / 17:47:09
jak takuj drandulet voobse jizdutu moze..kuplenujtehosmotr???jak zavzdu koruptsija,,vot i rezuljtat,,rezina lusa...zutj so robutjsa v zakarpatti,,,,

Про Хуст 2013-03-27 / 19:14:39
Часто приходилося чути від диспетчера або відповідь скоромовкою і різко кинуту трубку, або (якщо вдалося задати питання)нахабне - "Я не зобов'язана розказувати".

пасажир 2013-03-27 / 18:35:03
п. Слободянюк, заради експерименту, спробуйте додзвонитись до диспетчера автовокзалу у Хусті за номером: (03142) 43684.

Ваші інспектори не знають, де в Хусті стоянка «лівих» бусів, які кормлять диспетчерську, щоб пасажири не знали заздалегідь розкладу і йшли лише до них?

пасажир 2013-03-27 / 18:19:50
Хто відшкодує «лікарняні» витрати пасажирів цього «шумахера», якщо не було білетів?
Що з цього приводу думає транспортна інспекція (С.Слободянюк?
Коли у Хустському автовокзалі почне брати слухавку телефону диспетчерська служба?

Віт 2013-03-27 / 17:46:39
Та ясно, чоловік заробляє як може, але це не картоплю возити, якщо взявся перевозити людей, то треба знати шо ти за них відповідаєш, і машина і самопочуття має бути в нормі. А то "шабашать" сутками, дрімають за кермом, а потім і трапляється...
Частково згоден і з Лоці, попадаються "маршрутчики" знахаблілі до неможливого... їм думається що вони хазяїни дороги, бо курсують по одному маршруту постійно, але саме через самовпевненість частіше трапляються пригоди...

0001 2013-03-27 / 16:51:27
Слава Богу що всі живі, а все друге рішається!

123 2013-03-27 / 16:02:16
Лоці,а як видиш джипа не хрестишся?там папіньки синки сидять,чим вони ліпші од простого шофера?я чоловіка сього знаю не п*Є, не перший рік за рульом,4 дітей має заробляє гроші зато і людей перевозить би домів копійку принести.Біда сталася всіх шкода.

Лоци 2013-03-27 / 15:52:42
Ті мікраші вобще чокнуті, і приблизно їздити не знають, бус купив, права купив, їздить не купив. Я як вижу мікрика, та хрещуся, бо знаю, що то нечиста сила

Унгварець 2013-03-27 / 15:34:41
Згоден, Мерседес не в найкращому стані. Але це Мерседес. Чи ви вважаєте, що Газелі, котрі гальмують одним переднім колесом, кращі?

Віт 2013-03-27 / 14:50:53
Це не мерседес, це рухлядь! І хто дозволяє в груді металолому перевозити людей?

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

05:42
/ 1
В Ужгороді, в аквапарку Ратушняка втопився 6-річний хлопчик
16:31
На Великоберезнянщині ліквідували пожежу в готельно-ресторанному комплексі
09:51
На Закарпатті допомагали туристу, що травмував ногу під час проходження туристичного маршруту
08:54
У Кострині на Великоберезнянщині горить туристичний комплекс
10:14
У гірських районах Закарпаття внаслідок негоди підтоплювало дворогосподарства і падали дерева
10:09
Житлові будинки та надвірні споруди горіли впродовж вихідних на Закарпатті
10:04
/ 1
Під час проходження туристичного маршруту на Рахівщині сильно отруїлася мешканка Полтави
17:10
/ 2
В Ужгороді "замінували" маршрутки
10:09
Хлопця з Тернопільщини знайшли у зашморгу на Закарпатті
22:09
У дівчинки, яка випала з 6 поверху в Ужгороді, численні переломи і забої, але стан покращився
21:53
В Ужгороді із 6-го поверху випала 11-річна дівчинка
09:58
У Берегові – чергове повідомлення про замінування, евакуйовано всі супермаркети
07:25
/ 1
В Іршаві автомобіль на повороті врізався в огорожу
16:00
У Берегові та Мукачеві теж перевіряють інформацію про замінування дитсадків
15:31
/ 1
Услід за медзакладами в Ужгороді "замінували" всі дитсадки
13:04
На КПП "Загонь-Чоп" на угорсько-українському кордоні під час служби застрелився угорський поліцейський
12:49
/ 4
В Ужгороді перевіряють повідомлення про замінування всіх медзакладів міста
09:37
На Перечинщині горів цех із виготовлення паливних брикетів
09:35
Під час пожежі на балконі квартири у будинку в Мукачеві власник отримав легке отруєння чадним газом
18:07
/ 4
У Хусті легковик, обганяючи інше авто, врізався у стовп
10:07
В Ужгороді та Мукачеві горіли квартири
09:23
На Виноградівщині вночі гасили пожежу у господарських спорудах
13:25
У Мукачеві знову за повідомленням аноніма шукають вибухівку, тепер – у райлікарні та прокуратурі
11:15
ФОТОФАКТ. У Мукачеві автівка збила жінку
10:10
В Ужгороді під час пожежі на складі згорів одяг
» Всі новини