Азаров каже, що Закарпаття не готове до повені і вимагає замінити Щербея кимось відповідальнішим

У вступному слові на засіданні уряду 27 березня 2013 року прем'єр-міністра України Микола Азаров назвав Закарпаття в числі кількох регіонів, не готових до пропуску повені і наказав замінити "відповідального керівника" в регіоні на людину більш відповідальну.

Азаров каже, що Закарпаття не готове до повені і вимагає замінити Щербея кимось відповідальнішим

"Сьогодні очевидно, що стихія, яка принесла небачену масу снігу, висуває особливі вимоги до підготовки до повені.

Сніг скоро почне танути.

Це - загроза великої повені і можливого затоплення населених пунктів. І цю загрозу необхідно завчасно мінімізувати...

Рахунок іде на години. Повінь ми повинні зустріти з готовими регламентами дій усіх служб, адекватними реальній ситуації...

За наявною інформацією Житомирська, Закарпатська, Одеська, Тернопільська, Хмельницька області не готові до пропуску повені.

Вимагаю сьогодні ж підготувати кадрові висновки щодо відповідальних керівників названих регіонів і забезпечити, щоб зараз напрямком підготовки до повені займалися люди відповідальні і здатні енергійно виправити стан справ", - сказав М. Азаров.

Начальником Управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Закарпатській області є Мирослав Щербей.

27 березня 2013р.

Теги: повінь, Щербей, Азаров

Коментарі

КРИЦЬКИЙ МЧС 2013-04-01 / 16:20:54
Беру командовання Управлінням на СЕБЕ!!

Богдан Миколаєвич 2013-04-01 / 14:45:40
думаву шо я пуйду на сторожа в АРЗ бо немаву ниякої посади і Щербей мене укопкав із Заступника

гиля АРЗ 2013-04-01 / 09:58:23
Не на сторожа я його не возьму міста нема

ОКЦ 2013-04-01 / 08:52:52
Сергій Миколаєвич Беріть все в свої Мужні руки,а цього Нохтьогриза Мирослава Василовича в АРЗ перевести начальником сторожів бо там йому місце

Глеб Юрьевич палковник МЧС 2013-03-31 / 23:09:19
Поддерживаю что Крицкий большой прафессионал,я соглашусь чтоби он стал Начальником Управлегия МЧс но только если я займу место Крицкого и стану первим Заместителем Крицкого

Іван 2013-03-31 / 20:21:05
Краще б було подумати ким замінити Азірова, щоби не ганьбив Україну!

знаючий 2013-03-31 / 13:40:06
тільки професіонал полковник Крицький Сергій Миколаєвич зможе керовати МЧС,а цього "НОГТЕГРИЗА" капітана Мірка -Діджея на пенсію

ОКЦ 2013-03-30 / 21:53:16
Тільки Крицький або Лєбєдєв!!Це два достойні Мужі очолити Рятувальну службу Закарпаття,вони оба палковніка,оба вищу освіту МЧСНУ мають профі одним словом,а Капітана на Пенсію Фізкультурника,і най фотбол бавить в воловцьові

Ужгородець 2013-03-30 / 15:33:40
Ви собі не представляєте, що робиться в управлінні мчс.Фахівців своєї роботи він гнобить і переводить на галімі посади, а очко - лизів на файні.
Дійсно треба ставити начальником Крицького або Лебедєва, з цього буде толк

рято Вальщики 2013-03-30 / 00:12:00
Тільки Крицький може спасти МЧС

СДПЧ 2 2013-03-29 / 15:24:24
пане Болотськиз,коли покладеш уже Крицького на Царство МНС??!!!

МЧС 2013-03-29 / 13:15:53
Думаю пора Крицького призначати на МЧС Закарпаття він справжній прахфесіонал а Мірка наркошу і алкагавта гнати в гузидцю копанцями вй Жденієве або Щербовець уткиль Ця. Бидлота родом

Богдан Миколаєвич 2013-03-28 / 11:25:51
кажуть шо Ти Герой Унітазів і що Ти Мирослаіе Василовичу уволив порядну дівчину секретарку Олю??? Ти Алкоголіку хронічний маєш курту память і забивйись яктебе Оля відмивала обриганого і обосцаного після очередной попойки і літання на вертольотах на пиво в Прагу і як ти обосцаний по 2 3 дні жив у кабінетові поки тебе неудрайбали і не усушили

111 2013-03-28 / 11:25:37
Азаров звільни себе сам і свою анальну партію і сідай на поїзд і вали на Колиму.

ВО СВОБОДА 2013-03-27 / 19:41:55
Да пора брати вили в руки і гнати цю шваль бандитськуіз Закарпаття

гасич 2013-03-27 / 14:38:40
Ото влада - конюх керує областю, нігтьогриз - рятувальниками, бандит ділить землю. А не пішли би ви всі нах, козли регіональні?!

Верховинець 2013-03-27 / 14:34:08
І пуйде наш Мирко до Ледиди на Ранчо Коням Хвости крутити ун се файно знає чинити

просто прохожий 2013-03-27 / 13:12:53
А де ви були Миколо Яновичу, коли цього пройдисвіта та невігласа призначали? І це при тому, що в багатьоз ЗМІ друкували виключно негатив на адресу цього Щербея, язик не повертається.Ви пане Азірове давно скомпроментували себе та і вам подібних урядників такими паскудами та неуками Як Мирослав Щербей.
Раджу вам- чим скоріше виправляйте свої помилки і так увесь світ сміється з вас , особисто і ваших колег міністрів, нардепів, які принизили Україну в очах світової спільноти!

Воловчанин 2013-03-27 / 12:20:44


не думаву шо такого великого Босса шо **** у всіх і всяди як Мірко Щербей капітан МЧСА може кось угнати даже Азаров старий!Ун НАВІЧНО всівся в Крісло Начальника МЧСА поки буде Жити наш Мірко


Микола 2013-03-27 / 12:14:31
Та Ві шо, Мікола Яновіч, Мірко Щербей самий відповідальний надзвиЧайниК. Конюх вам тото підтвердить.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

00:21
У Хусті троє дітей опинилися в лікарні внаслідок вибуху невстановленого пристрою
23:31
У Матійові на Виноградівщині знайшли труп жінки, що вже почав розкладатися
12:26
На Іршавщині водійка Renault смертельно наїхала на 8-річну дівчинку
12:23
Дві пошуково-рятувальні операції впродовж доби здійснили гірські рятувальники на Закарпатті
09:50
Житлові будинки, квартира та надвірні споруди горіли впродовж вихідних на Закарпатті
09:46
У Мукачеві горів Mercedes Sprinter
09:44
Під час пожежі у квартирі в Ужгороді загинула жінка
00:09
У Сваляві врятували кішку, яка дві доби просиділа на даху п'ятиповерхівки
15:57
/ 4
Через пожежу в міській лікарні в Ужгороді евакуювали 150 людей
12:15
На Хустщині Opel Vectra врізався у паркан, постраждали водій та пасажир
18:14
/ 12
ФОТОФАКТ. В Ужгороді авто в'їхало всередину магазину для дітей і мам
17:12
/ 1
На Берегівщині через спалювання стерні серед поля згорів трактор
00:08
На Берегівщині автомобіль вилетів у кювет
09:15
На Тячівщині рятували будинок від знищення вогнем
23:16
/ 2
У Мукачеві легковик врізався в "п'яну" підводу
10:23
/ 1
На Рахівщині з Тиси витягли потопельника
19:07
/ 1
Щодо пожежі в будинку Пантьо попередньо говорять про несправність димаря, але справу кваліфікують як підпал
14:33
Під час гасіння пожежі в житловому будинку на Великоберезнянщині вогнеборці виявили тіло власника
11:54
На Виноградівщині, у Вилоку знайшли труп чоловіка (ФОТО 18+)
11:11
/ 1
Під час пожежі в будинку подружжя Пантьо в Ужгороді чоловік отримав легке отруєння чадним газом та опіки обох кистей рук та шиї
09:41
На Перечинщині під час пожежі чоловік отруївся чадним газом
02:47
/ 1
На Виноградівщині сміттєвий колапс: понад 2 місяці з сіл району не вивозять відходи
02:37
ФОТОФАКТ. У Мукачеві автобус провалився колесами у яму від водоканалу
14:57
У Виноградові, загасивши пожежу в надвірній споруді, врятували від знищення будинок та гараж
09:46
У Виноградові та в Ужгороді гасили пожежі у надвірних спорудах
» Всі новини