В Ужгородському перинатальному центрі померла друга за два тижні дитина

Як стало відомо, сьогодні, 26 березня, в 0 годин 16 хвилин в Ужгородському міському перинатальному центрі народилася дівчинка вагою 3 кг 200 г. За шкалою Апгара (яка дозволяє миттєво оцінити стан новонародженого) дитина відповідала критеріям здорової, її поклали на груди мамі, але за дві години немовлятко померло.

В Ужгородському перинатальному центрі померла друга за два тижні дитина

Це вже другий за останні два тижні випадок смерті новонародженого в Ужгородському міському перинатальному центрі.

Нагадаємо, нещодавно у закладі з численними скандалами звільнили головного лікаря Андрія Чабана і відтоді є тільки виконуючий обов'язки -- Мирослав Шекета.

 

26 березня 2013р.

Теги: перинатальний

Коментарі

кото 2014-01-01 / 22:18:02
идиоты они все безответсвенные твари!! не мое не жалко вон их девиз!! а не клятва гиппократа!! рожать надо ехать только за границу ато на Баме не лечат а калечат там грязь и вонь в том роддоме непонимаю как туда можна идти рожать честное слово.

111 2013-04-03 / 19:27:40
Куда катится этот мир если мы.мамы боимся идти рожать у нас на Украине.а все чаще едем за границу?Корупция.халатность.некомпетентность и бесчеловечность поглотила наших медиков целиком и полностью!Не зная куда и к кому обратиться мы готовы заплатить за жизнь и здоровье своего малыша.только бы все было хорошо.а в итоге...как рулетка:повезет-не повезет.Законы для врачей не писаны.они чувствуют свою безнаказанность и покрывают друг друга.Сколько случаев мы каждый день слышим в СМИ.разве кто то из них понес настоящее наказание?!

333 2013-04-02 / 23:21:34
Мне жаль ету маму, которая потеряла етого ребёнка. Она так очень ждала етого ребёнка, а ети козлы в белых халатах, которые давали клятву Гипократа, а за спиной держали дулю, так и ничего не сделали, а только ждали бабло когда им принесут. Вот пересадить таких на лет так 10, пускай подумают что сделали!!! Бог им судя, но не в раю они будут а в аду смолу пить

Лоци 2013-03-27 / 15:48:24
Успокойтеся. Таке буває. Але то що лікарі в піраміді корупції знаходяться на самому верху - ні для кого не секрет. Хіба ми повинні нести гроші в лікарню коли жінка родить? Це ж як казав Довженко, - вони самі себе повоюють.

політик 2013-03-27 / 08:38:47
Як до чого тут політика? Коли силою захоплювати все і вся і набивати кишені бабками-регіонали тут как тут, ще і в груди себе бють-мовляв-ми прийшли назавжди вас,лохів, доїти і дрючити!А коли відповідати за заподіяне-в кусти! Непорядочек получается, господа регіонали!

Спостерігач 2013-03-27 / 00:31:16
А причини смерті дітей встановлені? До чого тут регіони та Бєляков? Хтось чув про такий синдром раптової смерті немовлят?
Скільки можна "шити" політику під чужі трагедії?! Скільки можна цієї чорнухи писати? Якщо є лікарська помилка чи недбалість - нехай відповідає винний.Можна подумати, що за попередньої влади менше дітей в пологових помирало чи всі були здоровішими і ніхто не мав проблем ані зі здоров"ям, ані з лікарями.Не треба було Панаіта чіпати...

Андрій 2013-03-26 / 23:37:13
Маємо те що маємо. Це один з прикладів ПОКРАЩЕНННЯ від ПР для наших громадян. А Беляков з такими показниками принесе в копілку ПР на виборах аж 0 %. З чим ми їх і поздоровимо.

Город. 2013-03-26 / 22:55:07
Справедливому:
А что ты хочешь с регионального вояки взять. Это его последний шанс заработать бабки на земле и архитектуре. Будущего у Белякова нет. И он это знает и все остальные это знают. Ему не до медицины. Носят бабки и хорошо. А что там делается Белякову по-барабану. И из за этого страдают простые семьи. А у Партии Регионов очередное "покращення". В данном случае это смерть двоих детей за две недели.

Справедливість є. 2013-03-26 / 22:41:02
А шо робить так називаємий куратор медицини СОЛДАФОН- БЕЛЯКОВ ? Чи він тільки земельними питаннями займається цілодобово? Поки цей СОЛДАФОН-БЕЛЯКОВ ділить по ночам землю , в роддомі помирають діти! І це вже відповідальність Погорелова ! Не землю по ночам і не приміщення на Уральській своєму тестю Бондаренку треба ділити. А займатися своєю роботою, для якої вас найняли жителі міста. А з СОЛДАФОНА - БЕЛЯКОВА що взяти. Тупий, він і є тупий....

Евгений 2013-03-26 / 21:59:19
Глубоко сочувствую родителям! Держитесь, мы с Вами!

Макар 2013-03-26 / 17:19:35
Невже за розподіл влади мають платити новонароджені, ціною власного життя? Скоро людям страшно буде народжувати дітей. Плати треба на кожному кроці, просто корупція в нас уже в крові. Життя коротке, а от перед Богом всі будуть рівні.

дідо 2013-03-26 / 17:07:05

Гроші за «перед пологову підготовку» родині «дохтор» повернув?

баба-повитуха 2013-03-26 / 16:24:39


Це на совісті Погорєлова, який затіяв дезорганізацію роботи пологового під обіцянку бабла від потенційного нового керівника


НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 3
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади