Проскуряков не поспішив "навісити" на мінекології 15 млн на ремонт закарпатського музею (ФОТО)

Про перспективи відбудови та відновлення роботи Музею лісу і сплаву «Чорна ріка» йшлося під час візиту на Міжгірщину 25 березня Міністра екології та природних ресурсів України Олега Проскурякова.

Проскуряков не поспішив "навісити" на мінекології 15 млн на ремонт закарпатського музею (ФОТО)

 

Музей, що знаходиться на території національного природного парку «Синевир» (Міжгірський район), двічі руйнували повені у 1998 та 2001 роках. Залишилася лише третина комплексу - наземна частина. Наразі тут відсутнє електро-, водопостачання, водовідведення та зв’язок. Близько 3-ох кілометрів дороги у напрямку до музею потребує капітального ремонту. Об’єкт намагалися відновити, проте з 2008 року роботи було призупинено. Наразі музей знаходиться на балансі комунального підприємства.

- Проситимемо, щоб музей було передано на баланс саме міністерства. Ми, зі свого боку, допоможемо у всіх питаннях, що його стосуватимуться. Це надзвичайно перспективний туристичний об’єкт для Закарпаття. Проте нині знайти 15 мільйонів тільки для цього музею в обласному бюджеті нереально. Тому у питанні фінансування ми розраховуємо на Міністерство екології та природних ресурсів, - розповів Олександр Ледида.

Олег Проскуряков, і свою чергу, відзначив:

- Що стосується того, на чиєму балансі повинен бути музей – комунального підприємства чи Міністерства, то це питання ми ще додатково обговоримо із головою обласної адміністрації Олександром Ледидою. Відтак,  будемо шукати шляхи його фінансування.

Довідка

Усередині XIX століття на р. Озерянці (Чорній ріці) були зведені дві греблі для сплаву лісу з гір у долину Тиси. У 1998 та 2001 роках через надмірні опади рівень води піднявся до історичних відміток і об’єкт було зруйновано. Основна частина гідротехнічної споруди для спуску плотів із заготовленої на лісосіках деревини – знесена водою. Рішенням обласної ради від 12.03.08 №514 Музей лісу і славу внесено до об’єктів спільної власності територіальних громад та передано створеному при обласній раді КП „Музей лісу і сплаву на Чорній ріці”.

 

Прес-центр Закарпатської ОДА

25 березня 2013р.

Теги: музей, проскуряков, сплав

Коментарі

муза 26.03.2013 / 12:50:51
Якже-якже він же у комітеті "по туризму". А вигляд і справді ділово-вумний.

Сеілюш 26.03.2013 / 08:50:06
А шо там Йончі Бушко Депотат умну рожу робить і слухать ніби про ведмедів

НОВИНИ: Соціо

18:06
В Ужгороді вшанували пам’ять загиблого прикордонника Віктора Синька Фото новина
17:03
На Ужгородщині пожежа в гаражі ледь не перекинулася на житловий будинок Фото новина
16:01
У Мукачеві попрощалися із загиблим захисником Петром Будкаєм Фото новина
14:44
/ 1
Голову сільради на Ужгородщині судитимуть за заволодіння землею та легалізацію доходів Фото новина
12:15
/ 3
Мера Мукачева нагородили відзнакою 54-ї бригади Фото новина
11:38
В Ужгороді спіймали водія під наркотиками Фото новина
06:59
У четвер в Ужгороді згадають героя-прикордонника Віктора Синька
18:10
/ 1
У Чопському прикордонному загоні відкрили меморіал полеглим воїнам Фото новина
17:13
На Берегівщині відновили розгляд справи про невиплату допомоги дітям
15:47
У Підвиноградові на Берегівщині підтвердили загибель Героя Івана Демчика Фото новина
14:40
/ 1
До Ужгорода приїхав «Sakura Train» — символ дружби України та Японії Фото новина
13:42
/ 1
На Ужгородщині через підпал сухої трави згоріла дача Фото новина
11:42
Закарпатець сховав в авто контрабанду електронних сигарет і втратив машину Фото новина
09:05
У Бобовищі на Мукачівщині попрощалися із полеглим Героєм Василем Гонаком, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
18:14
Громади Закарпаття отримають гранти на розвиток екотуризму Фото новина
17:09
На Закарпатті розпочинається сезон цвітіння унікальної Долини нарцисів
16:17
В Ужгороді попрощалися із полеглим військовим Артуром Каташинським Фото новина
13:19
В Ужгороді розшукали зниклу школярку Фото новина
12:50
/ 5
Службовий пес на КПП «Ужгород» викрив спробу вивезення $100 тисяч Фото новина
10:17
В Ужгороді можливі ускладнення руху на вулиці Карпатської України
09:09
На Ужгородщині затримали водія, який влаштував ДТП у стані сп'яніння Фото новина
07:06
/ 9
Екскерівник прокуратури Закарпаття Казак зі Швеції через суд вимагає майже 5 млн грн недоотриманої зарплати
17:33
У селі Невицьке на Ужгородщині попрощаються із Героєм Анатолієм Макаровичем Фото новина
10:22
В Ужгороді попрощаються із захисником Артуром Каташинським Фото новина
16:15
/ 8
На Закарпатті поліцію звинуватили у незаконному проникненні до будинку
» Всі новини