В Ужгороді проходить ХL Всеукраїнська учнівська олімпіада з географії (ФОТО)

23 березня в м. Ужгороді стартувала ХL Всеукраїнська учнівська олімпіада з географії. Двадцять сім команд з усіх куточків України, представлених переможцями обласних турів, будуть виборювати звання сильніших на республіканському рівні. Змагання відбудуться у два етапи – теоретичний і практичний.

В Ужгороді проходить ХL Всеукраїнська учнівська олімпіада з географії (ФОТО)

Урочисте відкриття змагань відбулося у суботу в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості.

«Символічно, що саме сьогодні, коли весь світ за ініціативи Всесвітнього фонду захисту природи проведе Годину Землі, в найзахіднішому куточку нашої держави зібралися юні географи, щоб визначити переможців, хоча всі ви вже переможці. А досвід та знання, здобуті на таких форумах, будуть допомагати вам на життєвих стежинах», - вітала учасників директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації Маріанна Кляп. Вона також побажала учням наснаги та впевненості.

Заступник голови облдержадміністрації Іван Качур зазначив, що пріоритетна увага керівництвом краю надається розвитку освіти. «Сьогодні в Закарпатті діють дванадцять освітніх програм, що дозволяє всебічно розвивати галузь. Інвестиції у розвиток молодого покоління дадуть можливість стабільно розвиватися Україні», -зазначив заступник очільника краю.

Головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України, заступник голови оргкомітету змагань Роман Гладковський вручив подарунки та грамоти призерам та учасникам попередньої міжнародної олімпіади з географії. Він також подякував господарям за чудову організацію старту олімпіади та представив фахове журі, від імені якого виступив голова журі Ярослав Олійник, доктор економічних наук, професор, декан географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Ярослав Богданович розповів про те, що престиж науки про Землю в Україні зростає, і закликав випускників шкіл продовжувати навчання на географічних факультетах держави.

Зворушливо було спостерігати за радістю в очах дітей, коли під час представлення команд на великому екрані на карті вимальовувалися контури їхнього рідного регіону.

А поріднила всіх концертна програма, з любов’ю підготовлена вихованцями Падіюну.

Протягом 5 днів юні географи не тільки продемонструють свої знання з улюбленого предмета, а й ближче познайомляться з історією Закарпаття, зустрінуться зі своїми ровесниками з ужгородських шкіл.

Михайло Басараб, Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти

25 березня 2013р.

Теги: географ, олімпіада

Коментарі

Ігор Баран 25.03.2013 / 23:54:09
ХL - це розмір ?

ИШТВАН 25.03.2013 / 15:43:04
Оголошення. Не тіште себе ілюзіями. Всі місця продані

НОВИНИ: Соціо

17:53
На Тячівщині судитимуть чоловіка за вбивство власного сина Фото новина
16:34
/ 1
ЗМІ розповіли про нового управителя "Ведмежої діброви" Медведчука на Закарпатті
16:27
На Тячівщині чоловік підпалив авто сусіда Фото новина
16:04
Більшість закарпатців вважають найбільшою проблемою регіону корупцію, а вихід – у посиленні кримінальної відповідальності та оновленні влади
15:19
Закарпатці під час опитування висловилися щодо переселенців, політики орбана, самоідентифікації, належності регіону та вітряків
14:57
Завтра у Мукачеві прощатимуться з полеглим Героєм Юрієм Дешком Фото новина
13:48
/ 2
На Закарпатті судитимуть двох жінок за підтримку «русского міра» Фото новина
12:55
Виноградівські рятувальники ліквідували вогонь у господарській споруді Фото новина
11:03
На Мукачівщині сталася пожежа у готельно-ресторанному комплексі Фото новина
10:09
На війні з рф поліг військовий із Горонди Ігор Юрпалов Фото новина
09:13
/ 2
ВККС визнала підтвердженою інформацію про недостовірність відомостей в деклараціях голови Рахівського райсуду Ємчука та звернеться до ВРП
08:59
Неповнолітні мукачівки вигадали грабіж, щоб «провчити» знайомих після сварки
18:15
/ 1
Закарпатця, який до смерті побив 10-річну падчерку, засудили до довічного ув’язнення
17:00
У Мукачеві планують створити індустріальний парк «ЕКО Мукачево» для розвитку інновацій
16:27
На Закарпатті кіберполіція попереджає про фейкові повідомлення від імені МВС Фото новина
15:11
На Тячівщині чоловік отримав 12 років в’язниці за вбивство двоюрідного брата Фото новина
14:12
В Анталії студентка УжНУ виборола два “золота” чемпіонату світу з шашок Фото новина
13:05
У Мукачеві прощатимуться із полеглим захисником Романом Погребняком Фото новина
12:16
Книга закарпатського письменника Андрія Любки вийшла у США Фото новина
10:58
6 листопада на Закарпатті очікується суха погода з туманами
09:10
Закарпатські музейники та артисти створили відеопроєкт про звучання народних інструментів Фото новина
17:56
В Ужгороді п’яний водій спричинив ДТП біля торгового центру Фото новина
16:14
/ 2
На ПП «Чоп (Дружба)» викрили пасажира з фальшивими документами про інвалідність Фото новина
15:57
/ 5
"Євроінтеграційний" і "екологічний" комітети ВР на виїзному засіданні на Закарпатті вивчатимуть проблему з будівництвом вітроелектростанцій на високогір'ї
15:20
/ 1
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Тіберієм Полянським Фото новина
» Всі новини