Реклама B3

Балога закликав СБУ назвати прізвища "власників" врізок в продуктопровід

У своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук народний депутат України Віктор Балога закликав силовиків оприлюднити прізвища тих, хто організовує на Закарпатті відкачку дизельного палива через нелегальні врізки в продуктопровід.

Балога закликав СБУ назвати прізвища "власників" врізок в продуктопровід

«Днями на Закарпатті СБУ викрила ділків, які врізалися в міжнародний трубопровід і крали нафтопродукти в промислових масштабах. Перед тим біля Ужгорода знайшли тунель, через який великими партіями переганяли контрабанду на Словаччину. По сьогодні громаді не кажуть, хто за цим всім стоїть. Поки силовики мовчать – зухвалість ділків набирає більші обороти. Тому я звертаюсь до СБУ: назвіть прізвища. Нехай закарпатська громада знає своїх «героїв», які прославляють область на всю Україну», – заявив Віктор Балога.

16 березня 2013р.

Теги: врізка, продуктопровід, нафтопродукти

Реклама B4

Коментарі

Ужгородець 18.03.2013 / 23:03:01
Пора В.Балозі вже за Ужгород взятись, бо тут просто капут!!!

ВАСЯ 18.03.2013 / 13:58:39
Дядя Витя закосив пуд "борця" з мафійов...скоро вибори-треба боти красивим..

Муйко пішта-міціцішта. 18.03.2013 / 13:41:36
Возьми справочник ай поникай ко у міліції і у сбу в начальстві той і газда.І не треба тут цирк шапіто розігрувати пане балога.Ти сам з тої ж файти чесних бариг.

777 17.03.2013 / 23:36:07
ви гоните!!! хто зможе сісти на трубу без дозволу СБУ?

жора 17.03.2013 / 18:40:13
Балога хороший и порядочный человек. Сколько он сделал для Мукачева - столько за 20 лет не сделали.

вася 16.03.2013 / 12:55:35
СБУ треба розібратися не лише в останніх випадках,а і перевірити тих хто кришував закарпатський контрабас на протязі останніх 10 років.А то виходить так,лише комусь перекрили на границі кисень і зразу ідуть запити до правоохоронних органів.Це прямо як у Нашій Раші-А кто,а кто ето сделал?

знавець 16.03.2013 / 12:17:43
А обласне СБЮ до землеміра з Ратівців за корупцію узялось, бо він дві роботи має..., сільського голову села Ратівці Тетяну Андрусь уже опрсили про то і ужородський судДьанькьо засідав.
Може В.І.Балога і правники його нададуть їм захист.

Мер Ужгорода Ратушняк нагородив сільського голову Ратівців - не тому, що він «Рата»
Мер Ужгорода Сергій Ратушняк від імені Ужгородської міської ради нагородив грамотою за вагомий особистий внесок у розвиток села сільського голову села Ратівці Тетяну Андрусь, наголосивши, що нагороджує екс-першу віце-міс Львова «не тому, що він «Рата». Про це сьогодні, 19 грудня, повідомив власкор ЗІКу.
Тетяну Андрусь нагородили з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування. Голова села Ратівці Ужгородського району Тетяна Андрусь - “Міс фото”, перша віце-міс Львова 1989 року.
Народилася на Запоріжжі, де жила до 15 років, потім разом із батьками переїхала на Львівщину, де й зустрілася зі своїм чоловіком. Вийшла заміж і так потрапила на Закарпаття. Разом із чоловіком виховує двох дітей, має дві вищі освіти – економічну та юридичну.

вася 16.03.2013 / 08:56:07
я думаю В.І. повинен бути в курсі

сбУшнік 16.03.2013 / 08:49:59
КЛЬОПА ФОРЕВА! ЛЕТЦ ГОУ!!!

Мадьяр 16.03.2013 / 06:44:33
А Свища Ігоря тоже назвут у него завод подполний поямо у нас в Берегсазе на его вирме ЕВРОБАНТРАНС всеБерегово знает

Віт 16.03.2013 / 05:11:38
Повчальна історія (на мові оригіналу)
Маленькая птичка летела на юг, чтобы перезимовать. Было так холодно, что она замерзла и упала на землю в большом поле. Пока она там лежала, корова прошла мимо и покакала на нее. Лежа в коровьей лепешке, птичка вдруг поняла, как ей тепло. Коровье дерьмо вернуло ее к жизни! Птичке вдруг стало так хорошо, что она запела, чтобы выразить свою радость. Пробегавшая мимо кошка услышала пение и решила разобраться, в чем тут дело. Следуя к источнику звука, кошка нашла птичку, раскопала ее и съела. Мораль истории: 1) не каждый, кто нагадил на Вас, Ваш враг. 2) не каждый, кто достает Вас из дерьма, Ваш друг. 3) когда Вам хорошо и тепло, лучше держать рот закрытым.
Який з цих уроків в тему?

Адмін 16.03.2013 / 02:15:04
Була помилка. Вже немає )) Дякуємо. Виправили

Ужгородець 16.03.2013 / 02:09:40
"закликав силовиків не оприлюднити прізвища тих" Адміне тут випадково не помилка?

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

14:41
/ 1
У Виноградові затримали жінку, яка за 6 тисяч євро мала допомогти військовозобов’язаному незаконно перетнути кордон Фото новина
12:43
На Закарпатті прикордонники виявили мотоцикл BMW, викрадений у Великій Британії Фото новина
11:25
/ 10
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 5
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 2
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
» Всі новини