Чопські митники з’ясовували, хто кращий (ФОТО)

Щороку Чопська митниця проводить серед своїх працівників конкурс «Кращий за професією». Цього разу 40 фахових інспекторів продемонстрували журі досягнуті навики в роботі, зокрема, володіння митним законодавством та практичними знаннями, ділові якості, за що й отримали об’єктивну оцінку рівня своєї професійної майстерності.

Чопські митники з’ясовували, хто кращий (ФОТО)

У конкурсі взяли участь чотири команди по 10 інспекторів з різних митних постів та підрозділів, які майже 3 години майстерно вирішували 9 нелегких завдань. У кожній з команд були, як молоді інспектори, які довели, що за 2-3 роки опанували основні тонкощі нелегкої професії митника, так і досвідчені фахівці своєї справи.

Перші два завдання – експрес-опитування та тестування – полягали у швидкому надані правильних і повних відповідей на 30 питань з митного законодавства. Ведучий конкурсу – Зігмун Гадар, начальник відділу оргмитконтролю – навіть не встигав оголошувати до кінця питання, як учасники конкурсу змагалися, хто перший підніме руку для відповіді.

Третє завдання проводилося серед капітанів команд, які заздалегідь підготували один одному по 4 питання на визначення  їх професійної підкованості. Серед чотирьох капітанів команд найбільш повні правильні відповіді озвучувала молодий фахівець Христина Герасимюк, яка працює на митному посту «Тиса» всього рік, а в митній системі неповні 4 роки.

Але прискіпливе журі ще й перевірило знання митників у правильності визначенні кодів різних товарів, у складені розпорядчих та службових документів, в оперативному вирішені заздалегідь змодельованої робочої ситуації з питань здійснення митного контролю та оформлення  товарів, які переміщуються  через митний кордон України різними видами транспорту.

Далі було ще цікавіше. У наступному завданні у складених заздалегідь протоколах про порушення митних правил за 5 хвилин потрібно було віднайти навмисно допущені там помилки. Потім, відповідно до отриманого ситуативного завдання, впродовж 15 хвилин інспектори повинні були якісно скласти протокол про порушення митних правил. Напруга зашкалювала, у командах між собою емоційно дискутували найобізнаніші і швидко приймали чіткі рішення.

Та родзинкою конкурсу все-таки були кінологи зі своїми службовими собаками, які за лічені хвилини виявляли у чотирьох автівках прихований псевдонаркотик. Тут свій професіоналізм довели Володимир Антоненко, Адальберт Липчей і Валерій Гаврилець зі своїми чотирилапими помічниками вівчарками, які до 2 хвилин безпомилково винюхали «схованки».

Не менш цікавим було змагання серед найкращих пошуковців, які продемонстрували кмітливість та досвідченість, аби швидко віднайти в транспортному засобі у найнедоступніших місцях за допомогою техзасобів приховані 5 предметів, які заборонені для переміщення через кордон. За 10 хвилин вони майже «розкурочили» автівки і понаходили у 2-3 тайниках «контрабанду».

За результатами проведеного конкурсу найбільше балів – 69 – набрала команда №1, капітан якої Анатолій Кугаївський отримав пальму першості як «Кращий за професією». Друге місце, всього на один бал менше, дісталося дружній команді №4, третє (63 бали) – команді №4. Переможці конкурсу відповідно до рішення комісії будуть матеріально заохочені.

Вікторія Сенгетовська, прес-секретар Чопської митниці

14 березня 2013р.

Теги: митник

Коментарі

Степан Крук 2013-03-14 / 16:02:38
Дякую адміністраціїї сайту та авторці репортажу за піднятий настрій! Посміявся, як кажуть, від пуза!!! Справа в тому, що згідно з реалізацією "реформ" в Департаменті митної служби України ( обєднання митниці та податкової служби в одну структуру) передбачено скорочення особового складу Чопсько митниці на 30% відсотків, а це становить до митників. Хохма в тому,що нещодавно Чопська митниця поповнилася молодими, "необстріляними" юнаками - прийняли на роботу 90 чоловік. Це мабуть ті люди, які виграли конкурс "Хто больше?"?! Очевидно, що ці молоді люди прийшли на місця тих інспекторів, яких незабаром без "дякуємо за роботу" виженуть із служби. Де логіка кадрової політики митниці і хто виграє конкурс на кращого інспектора?

петефі 2013-03-14 / 15:42:36
класний останній знімок,я б його назвав - у вашій машині я загубив 50 євро.ви їх ніде не бачили?

климакс 2013-03-14 / 15:40:10
попрошу адмін виправити заголовок на Кращий хабарник митник а далі все гаразд по тексту

Вася 2013-03-14 / 15:19:36
Сенгетовська лише з такими може співпрацювати як ви тряпками!

НОВИНИ: Соціо

01:21
На Закарпатті коштом ДФРР реалізують 14 об'єктів вартістю 109 млн грн
17:55
В Ужгороді платників єдиного податку І та ІІ груп, які не працюють в карантин, звільнили від сплати єдиного податку за квітень
16:42
220 тисяч споживачів газу на Закарпатті боргують за послугу з розподілу
16:15
Уже 2534 закарпатці задекларували свої доходи
00:38
Позачергова сесія Іршавської райради відбудеться у міському парку
18:07
/ 9
Чергова нарада щодо нового сміттєзвалища відбулася в Ужгороді
16:48
9 квітня – позачергова сесія Ужгородської міської ради
16:33
На Закарпатті на соціальні потреби перерахували понад 1,1 млрд грн єдиного внеску
09:55
/ 1
В Ужгороді за новим маршрутом вул. В’ячеслава Чорновола-УжНУ курсуватимуть 2 автобуси
09:48
У Мукачеві почався онлайн прийом заявок на участь в проєкті Бюджет громадських ініціатив-2021
09:09
Понад 11 тисяч продуктових наборів отримають одинокі та літні закарпатці
17:05
Ужгородцям розповіли про автоматичне перепризначення державних соціальних допомог
17:04
Програма медичних гарантій стартувала у 45 медзакладах Закарпаття
15:40
/ 1
Три місяці 2020-го на Закарпатській митниці – 1,5 млрд грн до держбюджету
14:28
/ 2
Закарпатські заробітчани на карантині: сусіди – кращі контролери
11:29
/ 1
У Мукачівській ОТГ до завершення карантину скасували плату за навчання у мистецьких школах
11:26
Від торгівлі підакцизними товарами на Закарпатті до бюджету надійшло понад 43 млн гривень
00:18
/ 5
Інша хвора на COVID-19 жінка з Іршавщини - з Лисичева
17:44
/ 14
Суд у Львові поновив на посаді прокурора Закарпаття "люстрованого" Сидорчука із виплатою майже 1 млн грн
16:24
Заморозки наприкінці березня на Закарпатті знищили врожай абрикосів і персиків
14:32
На підприємствах і в організаціях Закарпаття в лютому було задіяно 149,3 тис осіб
13:35
На Закарпатті до місцевого бюджету перераховано понад 1,2 млрд грн податків та зборів
13:24
Мукачівцям пропонують платити за воду, не виходячи з дому
12:10
За I-ий квартал до бюджету Ужгорода надійшло понад 261 млн грн
11:24
На Закарпатті створено Антикризове об’єднання "Здоров’я і Життя"
» Всі новини