Петьовка просить Азарова розібратись з пільговими перевезеннями на Закарпатті

Народний депутат України Василь Петьовка направив запит Прем’єр-міністру Миколі Азарову з приводу вкрай незадовільної організації автомобільних перевезень пільгових категорій населення.

Петьовка просить Азарова розібратись з пільговими перевезеннями на Закарпатті

 

Василь Васильович зауважує, що до нього масово звертаються закарпатці про те, що  починаючи з другого кварталу 2012 року по сьогоднішній день місцевими державними адміністраціями припинені виплати перевізникам краю на відшкодування збитків від безкоштовних перевезень пільговиків у приміському автомобільному транспорті загального користування.

«Через це, -- йдеться у запиті, -- склалася напружена ситуація у взаємовідносинах між перевізниками та зазначеними пасажирами: перевізники через невідшкодування їм понесених збитків відмовляються надавати транспортні послуги вказаним пільговикам, а останні в свою чергу - позбавлені можливості користуватись своїми законними правами.

Ситуація з перевезеннями пільгової  категорії громадян загострюється  ще й тим, що місцеві органи виконавчої влади замовчують, а подекуди й  самоусуваються від процесу врегулювання проблеми взаєморозрахунків з перевізниками.

З урахуванням викладеного  та з метою недопущення звуження прав громадян на пільговий проїзд у приміському транспорті загального користування, виявлення умов, що спричинили несвоєчасність та неповноту виділення компенсаційних виплат перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян, прошу Вас повідомити про обсяги виділених протягом 2012 та першого кварталу 2013 років субвенцій з Державного бюджету України бюджету Закарпатської області на зазначену мету, а також дотримання посадовими особами Закарпатської обласної державної адміністрації вимог бюджетного законодавства під час виплати перевізникам вказаних компенсацій», -- вимагає політик. 

 

Прем’єр - міністру України

Азарову М. Я.

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

в порядку ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України»

 

Шановний Миколо Яновичу!

До мене, як народного депутата України, надходять звернення від жителів Закарпатської області стосовно вкрай незадовільної організації автомобільних перевезень пільгових категорій населення. Так, починаючи з другого кварталу 2012 року по сьогоднішній день місцевими державними адміністраціями припинені виплати перевізникам краю на відшкодування збитків від безкоштовних перевезень пільговиків у приміському автомобільному транспорті загального користування.

Через це склалася напружена ситуація у взаємовідносинах між перевізниками та зазначеними пасажирами: перевізники через невідшкодування їм понесених збитків відмовляються надавати транспортні послуги вказаним пільговикам, а останні в свою чергу - позбавлені можливості користуватись своїми законними правами.

Ситуація з перевезеннями пільгової категорії громадян загострюється ще й тим, що місцеві органи виконавчої влади замовчують, а подекуди й самоусуваються від процесу врегулювання проблеми взаєморозрахунків з перевізниками.

З урахуванням викладеного та з метою недопущення звуження прав громадян на пільговий проїзд у приміському транспорті загального користування, виявлення умов, що спричинили несвоєчасність та неповноту виділення компенсаційних виплат перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян, прошу Вас повідомити про обсяги виділених протягом 2012 та першого кварталу 2013 років субвенцій з Державного бюджету України бюджету Закарпатської області на зазначену мету, а також дотримання посадовими особами Закарпатської обласної державної адміністрації вимог бюджетного законодавства під час виплати перевізникам вказаних компенсацій.

Вмотивовану відповідь за наслідками розгляду цього звернення прошу надіслати на мою адресу у строки, встановлені частиною четвертою статті 16 Закону України «Про статус народного депутата України».

 

З повагою,

народний депутат України В. В. Петьовка

14 березня 2013р.

Теги: Петьовка, пільговий, перевезення, Азаров

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

15:44
В Ужгороді попрощалися із загиблим військовим Сергієм Козаченком Фото новина
11:52
/ 4
В Оноківцях біля Ужгорода на 60 га збудують масштабний курорт з пальмами Фото новина
09:23
/ 9
Адвокатку Наталію Майстренко, яка захищає природу Карпат, намагаються позбавити свідоцтва
09:13
В Ужгороді попрощалися із загиблим прикордонником Василем Голінкою Фото новина
17:05
У середу в Ужгороді згадають героя-вчителя Василя Габруся
16:03
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Козаченком Фото новина
12:58
На Закарпатті затримали переправника, який за $7 тисяч намагався вивезти чоловіка до Румунії Фото новина
11:35
На війні з рф поліг захисник із Лазещини Михайло Поштарюк Фото новина
10:55
На Закарпатті затримали партію біодобавок на чверть мільйона гривень Фото новина
10:04
У Мукачеві патрульні зупинили нетверезого водія Honda Фото новина
09:05
У селі Широке на Виноградівщині прощаються з полеглим воїном Романом Михайловичем Фото новина
15:15
/ 1
Поліцейський-ветеран із Закарпаття здобув «срібло» на міжнародному турнірі з джиу-джитсу Фото новина
13:12
В Ужгороді стартував кіберчемпіонат Фото новина
11:14
В Ужгороді завтра попрощаються із полеглим захисником Василем Голінкою Фото новина
09:04
У Мукачеві першими в Україні розквітли сакури Фото новина
18:03
На Тячівщині оштрафували 64-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
16:18
/ 1
У Минаї на Ужгородщині попрощаються з воїном Антоном Зінчуком Фото новина
15:05
На кордоні зі Словаччиною викрили закарпатку з контрабандними сигаретами Фото новина
11:15
Біля Мукачева зупинили нетверезого водія з 2,01‰ алкоголю Фото новина
15:39
/ 1
В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат» Фото новина
14:19
/ 1
На «Тисі» затримали закарпаток із сигаретами під одягом Фото новина
13:43
/ 6
В Офісі президента з п'ятої спроби зареєстрували петицію про захист Карпат
11:09
На Закарпатті вперше пройшов міжнародний майстер-клас для лікарів-реабілітологів Фото новина
09:01
В Ужгороді п’яний водій в’їхав у магазин Фото новина
00:32
/ 4
Громада Калин на Тячівщині виграла у Верховному Суді справу щодо незаконності забудови річки Тересва мініГЕСами
» Всі новини