Податківці не дали збанкрутувати підприємству з податковим боргом понад 1,5 млн. грн. вирішило

Підозру податківців викликав факт реєстрації двох підприємств за однією і тією ж адресою. Перший суб’єкт господарювання – виробник підакцизної продукції – боржник перед бюджетом, другий – його "дзеркальне відображення", зареєстрований на підставну особу без будь-яких боргів.

 

Перевірка діяльності виробника засвідчила, що протягом двох останніх років його службові особи, залишаючи всі борги, поступово переводили активи, бухгалтерію та персонал на свого двійника. Такі дії призвели до стійкої фінансової неспроможності виробника.

Останній крок, який залишалося зробити зловмисникам з метою уникнення відповідальності – перереєстрація першого суб’єкта-виробника у іншому регіоні України. В цей момент їх зупинили податківці.

Відомості про вчинення злочину, передбаченого статтею 219 Кримінального кодексу України (доведення до банкрутства), внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, слідчими податкової міліції розпочато досудове розслідування. Зловмисників очікує відповідальність у вигляді штрафу в сумі від 34 до 51 тисяч грн. з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

«Такі злочини небезпечні своєю тривалістю у часі. Зовні у підприємства здається все гаразд, проте внутрішній його стан далекий від бажаного. Заручниками ситуації є й працівники таких підприємств. Податкова міліція має необхідний інструментарій для ефективної протидії таким злочинам», – зауважує перший заступник голови – начальник управління податкової міліції ДПС у Закарпатській області Євген Приндак.

За матеріалами управління податкової міліції  ДПС у Закарпатській області

14 березня 2013р.

Теги: податковий, банкрутство

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

20:18
/ 2
На Закарпатті директор благодійного фонду "Дипломатичний корпус" Дарвай зі спільниками налагодили продаж "гуманітарних" авто Фото новина
10:47
У Чопі пасажиркам "сповільненого" потягу, що прямував в угорщину, через вікно закинули 1120 пачок сигарет Фото новина
09:42
/ 10
У ПП "Ужгород" 23-річний закарпатець-"пікачу" намагався втекти до Словаччини через паркан вантажного напряму Фото новина
18:39
/ 8
Суд у Воловці вирішить, чи повертати на посаду голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
15:00
/ 7
Колишню чиновницю Ужгородської міськради підозрюють у махінаціях із пайовими внесками
12:43
Поліція Закарпаття розслідує дві ДТП за участі пʼяних водіїв Фото новина
16:30
/ 1
Винуватиця карколомної ДТП на Закарпатті, в якій загинув прикордонник, постане перед судом Фото новина
13:34
Неповнолітній підозрюваний у вбивстві на Тячівщині залишиться під вартою Фото новина
11:26
/ 5
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 27
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
/ 1
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
» Всі новини