Реклама B3

Закарпатські міліціонери роздадуть мешканцям області понад 360 тисяч «візиток»

Сьогодні під час прес-конференції начальник Закарпатського УМВС у Закарпатській області розповів про кроки, які здійснюватимуться відомством для полегшення «спілкування» громадян із правоохоронцями і забезпечення кращих умов «співпраці» громадян з міліцією.

Закарпатські міліціонери роздадуть мешканцям області понад 360 тисяч «візиток»

Так, за словами керівника закарпатської міліції, наразі обласним управлінням виготовлено 367 тисяч візитних карток, на яких зафіксовані контакти управлінь і відділів міліції. «Зараз міліціонери ходять по помешканням громадян і роздають візитки. Якщо порахувати, що у нас в області є 620 сіл, то візитки будуть занесені у кожний будинок. Таким чином, мешканці за потреби завжди можуть передзвонити за вказаними номерами і записатись на прийом, тим більше, що існує жорсткий графік прийому громадян – розповів Василь Варцаба.

Крім того, за його словами, по області, в селах будуть встановлені інформаційні стенди: «Всього заплановано встановити 1628 інформаційних стендів, уже виготовлено 800 – вони будуть пластикові, в кожному селі плануємо встановити мінімум по 4 стенди, наприклад, на сільських радах, клубах, аптеках. На стендах будуть вказані прізвище, ім’я та по батькові дільничного міліціонера, дні його прийому, аби мешканці мали змогу завжди знати, коли вони можуть звернутись по допомогу, якщо виникатиме така необхідність».

 
12 березня 2013р.

Теги: візитки, міліція, дільничні, Варцаба, прес-конференція, Закарпатської

Реклама B4

Коментарі

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

15:07
/ 7
В Ужгороді висохло головне Чорне озеро Фото новина
09:20
/ 2
БЕБ на Закарпатті перевіряє 190 міжнародних перевізників
13:51
45 екзотичних дерев Ужгорода зібрали в одній книзі Фото новина
09:24
/ 2
У Неліпині на Мукачівщині попрощалися із полеглим на війні захисником Михайлом Бабієм Фото новина
20:17
Недоголосоване рішення про забудову Ботанічної набережної в Ужгороді перенесли на 25 серпня Відео новина
17:08
/ 1
На Закарпатті рятувальники евакуювали з гір 15-річну туристку зі Львова Фото новина
15:26
/ 2
В Ужгороді до Дня Незалежності презентували книжку про захисників та їхні родини "Герої Закарпаття" Фото новина
13:35
На Закарпатті мережа аптек відшкодувала державі понад 4,6 млн грн несплачених податків
11:53
/ 2
Керівник першого відділу Ужгородського РТЦК та СП у Перечині Плиска, що "засвітився" п'яним на службі, написав рапорт на звільнення
10:45
24-річна закарпатка на колісному кріслі піднялася на Говерлу Фото новина
10:16
В Ужгороді сьогодні можливе тимчасове зниження тиску води
14:28
Підтвердили загибель захисника із Богданської громади на Рахівщині Миколи Биндака Фото новина
11:52
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Вадимом Балогом Фото новина
11:30
Полеглого мукачівського прикордонника посмертно нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:08
/ 1
Під тиском громадськості депутати не підтримали забудову Ботанічної набережної в Ужгороді
10:04
Рівень води в Синевирі знизився на кілька метрів Фото новина
09:12
У Чопі попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Мар’яном Стричинцем Фото новина
22:17
До Дня Незалежності в Ужгороді презентують книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття: Ужгород та Ужгородський район"
17:16
На Берегівщині підтвердили загибель військовослужбовця Віктора Телешева Фото новина
15:16
/ 3
Мотоцикли та скутери з надмірним шумом заборонили в Міжгірській громаді
13:49
/ 6
Троє закарпатських військових повернулися з російського полону Фото новина
13:15
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощаються з полеглим військовим Віталієм Лукечею Фото новина
11:30
На Закарпатті оштрафують перевізника з Чехії за порушення правил міжнародних перевезень Фото новина
09:03
На Закарпатті запрацюють чотири нові камери автофіксації
23:17
У Червоному Чопської громади попрощалися з Василем Диковцем, що вважався зниклим безвісти Фото новина
» Всі новини