У майбутньому очільник закарпатської міліції проводитиме зустрічі з журналістами щомісяця

Сьогодні вперше з моменту призначення на посаду начальник УМВС в Закарпатській області, генерал-майор міліції Василm Варцаба провів прес-конференцію для журналістів.

На початку зустрічі очільник закарпатської міліції пообіцяв: у майбутньому зустрічі з журналістами відбуватимуться регулярно, раз на місяць, «аби доводити до відома громадськості інформацію щодо діяльності міліції впродовж того чи іншого періоду». 

Сьогодні ж в ході прес-конференції керівник УМВС в Закарпатській області, генерал-майор Василь Варцаба розповів: з початку року міліцією на облік взято 9294 зави про повідомлення та злочини, що на 25% більше, ніж минулого року. Збільшення показнику Василь Варцаба пояснив дією нового Кримінально-процесуального кодексу, за яким «кожний дзвінок і кожне повідомлення фіксуються». За його словами, на сьогодні рівень злочинності на 10 тисяч населення області складає 33,1%, в той час як по Україні цей показник сягає 44,7%. 

«На території області за цей період було скоєно 6 убивств, 15 фактів нанесення важких тілесних ушкоджень зі смертельними наслідками, 8 згвалтувань, всі ці справи сьогодні розкриті. Крім того, розкрито 123 злочини минулих років, загалом відсоток розкриття в області становить близько 82%, якщо брати по Україні, то показник цей досить високий», – розповів Василь Варцаба.

 
12 березня 2013р.

Теги: Варцаба, прес-конференція, зустріч, очільник, міліції, Закарпатської

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

19:24
/ 2
В Оноківцях, на Ужгородщині, руками "чорної землевпорядниці" віджимають ділянку в родини ветерана ЗСУ – блогер
18:42
Львівські лікарі врятували 8-місячну дитину із Закарпаття Фото новина
16:20
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Віталієм Шелембою Фото новина
11:12
У Виноградові попрощалися з полеглим на війні захисником Василем Котобеєм Фото новина
09:32
/ 1
На Закарпатті спіймали на гарячому палійку сухостою Фото новина
16:08
На Закарпатті від початку року сталося 76 пожеж в екосистемах
13:44
В Ужгороді п’яна водійка на Kia спричинила ДТП Фото новина
11:17
/ 1
На Закарпатті за два місяці зафіксували понад 250 митних порушень
18:19
/ 1
На КПП «Тиса» дві закарпатки намагалися перевезти сигарети під одягом Фото новина
16:17
/ 1
З російського полону повернулися 14 закарпатських військових
14:11
Туристично-пізнавальний тур «Подорож на гору Костирівка» Фото новина
13:42
«Пригоди у лісовій країні»: екологічний квест для дітей у Шахтинському лісі Фото новина
11:17
В Ужгороді попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Борисом Тараненком Фото новина
18:58
Помер військовий із села Тросник на Берегівщині Андрій Мокар Фото новина
16:12
/ 2
З російського полону повернулися троє закарпатських захисників Фото новина
13:40
На війні з рф поліг захисник із села Підплеша на Тячівщині Іван Микулянець Фото новина
11:31
У Неліпинській громаді проведуть вакцинацію домашніх тварин від сказу
19:36
В Ужгороді відбулася серія тренінгів із природничої педагогіки для тих, хто працює з дітьми Фото новина
16:42
У ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» митники вилучили сумки, прикраси і взуття люксових брендів Фото новина
16:18
На Рахівщині медики пішки долали схил, щоб врятувати 74-річного чоловіка Фото новина
15:07
Складні операції для поранених військових провели закарпатські та американські хірурги Фото новина
14:10
На Закарпатті прихистили родину з прифронтової території, яка втратила дім через обстріл Фото новина
12:03
Туристичні родзинки Мукачівщини презентували промотуром Фото новина
10:02
Визнано загиблим солдата Василя Котобея з Виноградова Фото новина
09:04
На Закарпатті захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідпоріг
» Всі новини