На Закарпатті придбали взуття для майже тисячі циганчат (ФОТО)

Під час акції «Зігрій дитину» зібрали близько 100 тисяч гривень і придбали взуття для майже тисячі дітей віком від 3 до 16 років

На Закарпатті придбали взуття для майже тисячі циганчат (ФОТО)

11 березня 2013 року Асоціація «Еммануїл» підбила підсумки акції «Зігрій дитину», що проходила на Закарпатті протягом трьох місяців – з 1 грудня минулого року по 28 лютого 2013 року. Мета акції – зібрати кошти на закупівлю дитячого зимового взуття і пічок-буржуйок, а також розповісти про ситуацію, яка склалася в цьому регіоні України.

Співробітники і волонтери Асоціації «Еммануїл» вже  понад трьох років працюють з соціально незахищеними верствами населення Закарпаття. В основному це села  Середнє, Порошково, Баркасово, Чомбор. Головним напрямком в роботі є надання медичної та гуманітарної допомоги, будівництво і реконструкція будинків, навчання дітей та підлітків за програмою «Школа життя», а також формування морально-правових та духовно-етичних цінностей та норм.

«Ми вдячні за допомогу нашим дітям, вони змінюються і це важливо, - говорить циганський барон, депутат середнянської селищної ради Леонід Брежинський, – вони не просто навчаються читати та писати, вони вчаться пізнавати цей світ з іншого боку. В них з’явилися нові уподобання. І, звичайно, дякуємо за тепле взуття – під час зимових холодів у дітей була можливість відвідувати школу. Раніше, за такої погоди, вони перебували вдома».

Під час акції «Зігрій дитину» зібрали близько 100 тисяч гривень. На ці кошти придбали дві пічки-буржуйки для бідних ромських сімей, а також близько тисячі пар зимового дитячого взуття. Географія партнерів акції сягає України, Росії, Білорусі,Німеччини, Прибалтики, Казахстану, США.

Кошти продовжують надходити. Вони будуть використані на потреби закарпатських дітей на їх сімей. Усі адміністративні витрати організація взяла на себе.

Довідка

Асоціація «Еммануїл» працює в Україні більше двадцяти років. Головні напрямки діяльності – створення телевізійних програм, реалізація соціальних і благодійних проектів. За двадцять років організовано 14 центрів соціальної роботи з дітьми (три тисячі випускників), 25 тисяч чоловік безкоштовно пройшли обстеження і подальше лікування в двох медичних центрах, 65 тисяч чоловік мали можливість відвідати виїзні медичні акції, де їм надали безкоштовні медичні послуги. Також вантаж 215 контейнерів з гуманітарною допомогою передали 1 мільйону 150 тисячам отримувачам.

11 березня 2013р.

Теги: взуття, роми

Коментарі

Це я 16.03.2013 / 08:33:16
На цих дітей держава виплачує такі гроші батькам, яких людина що чесно ходить на роботу, за десять років не заробить. А циганча ходить гола боса, голодна.
В інших країнах, коли хтось не в змозі поводитися з грішми, або розпоряджається не за призначенням, допомогу видають пайками, одягом. Тоді наші таракани не мали би такого бажання народжувати, бо їм кеш більше до вподоби.

Віка 12.03.2013 / 09:58:12
реально МИКОЛА ПРАВИЙ.я багаторазово брала участь у благод.акціях у яких керівники потім все забирали і віддавали на базари.

читач 11.03.2013 / 20:52:36
Ви би зібрали гроші для рахівських циган.Вони бідні немають на лімузин і вертольот для свадби.Олександр добра душа -лох.Поїдь у Рахів і подивися як живуть так звані роми.Нічо ще трохи і прийде Свобода до влади.

Олександр 11.03.2013 / 20:32:10
Співчуття Миколі і Василю.
Ми повністю несемо відповідальність і за стан цих дитинчат. Як би ми до їх не ставились.

Василь 11.03.2013 / 17:56:38
Микола! стобов повністю согласний!

Микола 11.03.2013 / 17:47:27
Краще б гроші на стерилізацію подарили, щоб саранча не розмножувалась!

НОВИНИ: Соціо

17:43
Машиніст вантажного потяга намагався вивезти сигарети до Угорщини через Чоп Фото новина
15:20
У селі Лази на Тячівщині автомобіль збив дитину, яка раптово вибігла на дорогу Фото новина
13:18
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Олександром Скляровим Фото новина
11:10
/ 1
У Мукачеві патрульні виявили водія з ознаками наркотичного сп’яніння та забороненими речовинами Фото новина
13:06
Школяр із Закарпаття представить Україну на Всесвітній олімпіаді з хімії Фото новина
12:00
Туристичний збір на Закарпатті перевищив 10 млн грн Фото новина
10:04
/ 3
Ужгородці вийшли на протест проти змін до Цивільного кодексу Фото новина
09:00
У Сваляві відкриють новий велопішохідний маршрут
16:56
В Ужгороді попрощалися із захисником Володимиром Тарапатою, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:07
/ 1
Підтвердили загибель на війні захисника із села Плоске на Мукачівщині Петра Дерев’янка Фото новина
11:07
/ 2
Президент вручив «Золоту Зірку» офіцеру 128 Закарпатської бригади Фото новина
10:12
В Ужгороді попрощаються із захисником Павлом Ференсом Фото новина
18:10
/ 7
Закарпатська виноробня «Шато Чизай» стала брендом-візитівкою України на міжнародному конкурсі
17:28
На Закарпатті забудовник відшкодував понад 9,4 млн грн несплачених податків
14:57
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Володимиром Тарапатою Фото новина
14:56
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Володимиром Тарапатою Фото новина
12:35
На Закарпатті через суд повертають 12 га землі під сонячну електростанцію
10:46
/ 1
Медики в Ужгороді врятували чоловіка після зупинки серця Фото новина
18:38
У селищі Кобилецька Поляна на Рахівщині прощатимуться із захисником Олександром Нічіпоруком Фото новина
17:54
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Рожковим, який понад два роки був безвісти зниклим Фото новина
16:50
В Ужгороді відбудеться обласний фестиваль кар’єри «Платформа твоїх можливостей 2026» Фото новина
14:20
У Хусті до бюджету повернули понад 1,2 млн грн пайових внесків
18:21
На війні з рф поліг закарпатець Володимир Гріга, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
17:40
/ 1
У Мукачеві відбудеться прощання з полеглим Героєм Юрієм Шепою Фото новина
16:39
В Ужгороді попрощалися з 40-річним полеглим Героєм Сергієм Захожим Фото новина
» Всі новини