ФОТОФАКТ. В Ужгороді міліції дозволили паркуватися на пішохідних переходах?

"Усі люди рівні, але деякі з них - рівніші за інших". Це в "Фермі тварин" Джорджа Орвелла. Насправді ж в Україні ще є, начебто, закони, яких міліція як правоохоронна структура має дотримуватися якщо не більше, то, принаймні, не менше від пересічних громадян.

ФОТОФАКТ. В Ужгороді міліції дозволили паркуватися на пішохідних переходах?

Інтернет-видання Закарпаття онлайн вже оприлюднювало кілька прикладів того, як закарпатські правоохоронці дозволяють собі нехтувати законом. Хітом переглядів і коментування на сайті Закарпаття онлайн стало як невмотивоване хамство закарпатського інспектора ДАІ Романа Довгомелі, так і зафіксованне на відео порушення правил дорожнього руху службовим автомобілем Управління ДАІ УМВС України в Закарпатській області.

Редакція Закарпаття онлайн терпляче очікує на пообіцяну журналістам міліцією реакцію з цього приводу. А для того, аби очікування, що затяглося, не здалося нашим читачам таким нудним, пропонуємо ще один сюжет з міліцейського "задзеркалля": зроблені сьогодні між 12-ю та 13-ю годинами фото міліцейського авто, припаркованого прямо на пішохідному переході безпосередньо під спорудою УМВС України в Закарпатській області.

На знімках чітко видно як саме авто, так і його номерний знак. Тому міліцейському начальству буде зовсім не складно знайти і покарати відповідно до закону підлеглих, що цим законом знехтували.

06 березня 2013р.

Теги: пішохідний перехід, міліція

Коментарі

Ференц 2013-03-11 / 23:01:47
Я думаю, що це номер для журналістів сайту Закарпаття онлайн, тому що дане моє звернення, доречі вже не перше, саме до них відноситься. Тим більше не треба нікуди телефонувати бо на цьому сайті www.zak-umvs.gov.ua є оголошення про пресконференцію Варцаби о 12.00, тому у них буде пряма возмога запитати у самого начальства про ситуацію з парковками службових машин УМВС України в Закарпатській області.

до Ференца 2013-03-11 / 10:53:13 2013-03-11 / 21:59:19
Телефон довіри Управління МВС України в Закарпатській області: (0312) 69-51-44
www.zak-umvs.gov.ua

Ференц 2013-03-11 / 10:53:13
Можете піти і сьогодні подивитись там стоять вже інші машини порушуючи ПДР. Там кожен день таке відбувається це 100000000000000% правда.

Istvan 2013-03-10 / 19:44:01
А тот, кто фотографию делал, почему не вызвал ДАИ по поводу грубого нарушениа правил дорожного движения? Не заявление - это принятие участия в правонарушении...

112 2013-03-10 / 15:26:21
ЧЕКАЄМО НА СКЛАДЕНІ ПРАЦІВНИКАМИ ДАІ ПРОТОКОЛИ НА ОБОХ ВОДІЇВ!!!
та про результати їх розгляду!

Ужгородець 2013-03-09 / 19:12:14
Про херню. Приавила дорожнього руху хто затверджує? МВС?
Підпис чий стоїть міністра?
Вказівки міністра-прямого керівника херня?
Що на це 666 скаже?

Ужгородець 2013-03-09 / 19:01:04
Все поченається з херні. А тому 666 у тебе в міліції херня і проісходить, десь 2 хв. не там постояв, десь не додививя, десь злочинця випустив, десь хабар взяв, десь уже і сам на злочин вийщов, так херня... Це не херня це істинна харя того хто так припаркувався. Послухаєш у міліції все херня, потом і результати роботи така ж сама херня і виходить

666 2013-03-09 / 15:49:43
Да..коментарии действительно тупые...По сровнению что у нас в милиции происходит,двухминутная остановка на переходе херня...если уж пишете,то пишите действительно что-то важное,а не хрень тупую!!!

7777 2013-03-08 / 21:52:03
а то шо за дебілко в машину сідає?

нычка 2013-03-08 / 19:32:38
заколибали ви ментив.шо больше проблем нету. я понимаю что менты на виду потому что на виду,а свое "бревно" не мешает.......

Читач 2013-03-08 / 16:16:50
Це добре! Нехай народ темний звикає, якщо нічого вдіяти НЕ ХОЧЕ!
Значить заслуговує на таке відношення...

мусорок 2013-03-08 / 13:51:04
а куди позирать начальник Безпеки Роботинський ????

Ужгордець 2013-03-08 / 12:13:56
Ганьба той хто маэ бути прикладом нічим не відрізняєтсья від бидла яке має бути покарано.
В Ужгороді прям змагання якесь хто більш бидловатиший той крутіше, сумно їх розчаровувати, що це далеко не так.
Невже два метри пішки не могли пройти та машину нормально поставити, чи тоді сраки меншими стануть.

Анти мент 2013-03-07 / 20:01:47
Мусора кончене бидло і вони ніколи не поважали закон а тільки грабували народ!!! Який начальник УМВС в Закарпатті шо сам був у Розшуку Інтерполу ,такий і порядок так його підлеглі мусора і поважають Закони !!!!

ЛОЦИКО 2013-03-07 / 19:07:54
Усі знаєме, ош міліцішти то май скарідні одброси общества, що там самі най не кажу хто, бо вшиткі й так знаєте. Бити й палити. бо іншак до них не дуйде

ggg 2013-03-07 / 19:04:39
шини би му проколоти

Ференц 2013-03-07 / 15:14:42
Шановна редакція сайту ЗО. Ця машина і сьогодні там стоїть я тільки що бачив на власні очі і ніхто з міліції не твориться на це матеріал.

777 2013-03-07 / 11:29:17
Шановні водії!!! Поважайте себе і не будьте тряпками, не прижимайтеся до сплошної лінії на вул.Митній у бік площі Дружби Народів, а то всі гавновози на своїх унітазах проїзджають з правого боку і втикаються на крузі на міст. Це не стосується маршруток, а тих дебілів яких мати не доносила і рахують всіх за бидло.

Чужой 2013-03-07 / 10:51:32
Коментарі дуже глупі і думаю, що їх дають такі ж глупі люди. Більше ні про що писати?

ПР(PR) 2013-03-07 / 04:52:39
Чо ж вi скiглiтэ берiтэ лапатi та грiбiтэ!

НОВИНИ: Кримінал

19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн
19:42
/ 1
Закарпатець відмовився від мобілізації через рідню в росії та "неправильний висновок ВЛК"
14:57
/ 9
На кордоні затримали ексзакарпатця з угорщини, який продавав українок до країн Азії у сексуальне рабство
21:18
/ 2
$6500 за "квиток" на човен: на Закарпатті затримали двох військових, що "підробляли" переправленням "ухилянтів"
13:36
/ 3
У Міжгір'ї за пів години знайшли зловмисника, що вкрав авто Renault Kangoo