ФОТОФАКТ. В Ужгороді міліції дозволили паркуватися на пішохідних переходах?

"Усі люди рівні, але деякі з них - рівніші за інших". Це в "Фермі тварин" Джорджа Орвелла. Насправді ж в Україні ще є, начебто, закони, яких міліція як правоохоронна структура має дотримуватися якщо не більше, то, принаймні, не менше від пересічних громадян.

ФОТОФАКТ. В Ужгороді міліції дозволили паркуватися на пішохідних переходах?

Інтернет-видання Закарпаття онлайн вже оприлюднювало кілька прикладів того, як закарпатські правоохоронці дозволяють собі нехтувати законом. Хітом переглядів і коментування на сайті Закарпаття онлайн стало як невмотивоване хамство закарпатського інспектора ДАІ Романа Довгомелі, так і зафіксованне на відео порушення правил дорожнього руху службовим автомобілем Управління ДАІ УМВС України в Закарпатській області.

Редакція Закарпаття онлайн терпляче очікує на пообіцяну журналістам міліцією реакцію з цього приводу. А для того, аби очікування, що затяглося, не здалося нашим читачам таким нудним, пропонуємо ще один сюжет з міліцейського "задзеркалля": зроблені сьогодні між 12-ю та 13-ю годинами фото міліцейського авто, припаркованого прямо на пішохідному переході безпосередньо під спорудою УМВС України в Закарпатській області.

На знімках чітко видно як саме авто, так і його номерний знак. Тому міліцейському начальству буде зовсім не складно знайти і покарати відповідно до закону підлеглих, що цим законом знехтували.

06 березня 2013р.

Теги: пішохідний перехід, міліція

Коментарі

Ференц 2013-03-11 / 23:01:47
Я думаю, що це номер для журналістів сайту Закарпаття онлайн, тому що дане моє звернення, доречі вже не перше, саме до них відноситься. Тим більше не треба нікуди телефонувати бо на цьому сайті www.zak-umvs.gov.ua є оголошення про пресконференцію Варцаби о 12.00, тому у них буде пряма возмога запитати у самого начальства про ситуацію з парковками службових машин УМВС України в Закарпатській області.

до Ференца 2013-03-11 / 10:53:13 2013-03-11 / 21:59:19
Телефон довіри Управління МВС України в Закарпатській області: (0312) 69-51-44
www.zak-umvs.gov.ua

Ференц 2013-03-11 / 10:53:13
Можете піти і сьогодні подивитись там стоять вже інші машини порушуючи ПДР. Там кожен день таке відбувається це 100000000000000% правда.

Istvan 2013-03-10 / 19:44:01
А тот, кто фотографию делал, почему не вызвал ДАИ по поводу грубого нарушениа правил дорожного движения? Не заявление - это принятие участия в правонарушении...

112 2013-03-10 / 15:26:21
ЧЕКАЄМО НА СКЛАДЕНІ ПРАЦІВНИКАМИ ДАІ ПРОТОКОЛИ НА ОБОХ ВОДІЇВ!!!
та про результати їх розгляду!

Ужгородець 2013-03-09 / 19:12:14
Про херню. Приавила дорожнього руху хто затверджує? МВС?
Підпис чий стоїть міністра?
Вказівки міністра-прямого керівника херня?
Що на це 666 скаже?

Ужгородець 2013-03-09 / 19:01:04
Все поченається з херні. А тому 666 у тебе в міліції херня і проісходить, десь 2 хв. не там постояв, десь не додививя, десь злочинця випустив, десь хабар взяв, десь уже і сам на злочин вийщов, так херня... Це не херня це істинна харя того хто так припаркувався. Послухаєш у міліції все херня, потом і результати роботи така ж сама херня і виходить

666 2013-03-09 / 15:49:43
Да..коментарии действительно тупые...По сровнению что у нас в милиции происходит,двухминутная остановка на переходе херня...если уж пишете,то пишите действительно что-то важное,а не хрень тупую!!!

7777 2013-03-08 / 21:52:03
а то шо за дебілко в машину сідає?

нычка 2013-03-08 / 19:32:38
заколибали ви ментив.шо больше проблем нету. я понимаю что менты на виду потому что на виду,а свое "бревно" не мешает.......

Читач 2013-03-08 / 16:16:50
Це добре! Нехай народ темний звикає, якщо нічого вдіяти НЕ ХОЧЕ!
Значить заслуговує на таке відношення...

мусорок 2013-03-08 / 13:51:04
а куди позирать начальник Безпеки Роботинський ????

Ужгордець 2013-03-08 / 12:13:56
Ганьба той хто маэ бути прикладом нічим не відрізняєтсья від бидла яке має бути покарано.
В Ужгороді прям змагання якесь хто більш бидловатиший той крутіше, сумно їх розчаровувати, що це далеко не так.
Невже два метри пішки не могли пройти та машину нормально поставити, чи тоді сраки меншими стануть.

Анти мент 2013-03-07 / 20:01:47
Мусора кончене бидло і вони ніколи не поважали закон а тільки грабували народ!!! Який начальник УМВС в Закарпатті шо сам був у Розшуку Інтерполу ,такий і порядок так його підлеглі мусора і поважають Закони !!!!

ЛОЦИКО 2013-03-07 / 19:07:54
Усі знаєме, ош міліцішти то май скарідні одброси общества, що там самі най не кажу хто, бо вшиткі й так знаєте. Бити й палити. бо іншак до них не дуйде

ggg 2013-03-07 / 19:04:39
шини би му проколоти

Ференц 2013-03-07 / 15:14:42
Шановна редакція сайту ЗО. Ця машина і сьогодні там стоїть я тільки що бачив на власні очі і ніхто з міліції не твориться на це матеріал.

777 2013-03-07 / 11:29:17
Шановні водії!!! Поважайте себе і не будьте тряпками, не прижимайтеся до сплошної лінії на вул.Митній у бік площі Дружби Народів, а то всі гавновози на своїх унітазах проїзджають з правого боку і втикаються на крузі на міст. Це не стосується маршруток, а тих дебілів яких мати не доносила і рахують всіх за бидло.

Чужой 2013-03-07 / 10:51:32
Коментарі дуже глупі і думаю, що їх дають такі ж глупі люди. Більше ні про що писати?

ПР(PR) 2013-03-07 / 04:52:39
Чо ж вi скiглiтэ берiтэ лапатi та грiбiтэ!

НОВИНИ: Кримінал

19:43
Водій з Тячівщини, який п'яний травмував пенсіонера-велосипедиста, може вийти з-під варти під заставу в 115 тис грн
19:21
Закарпатку, яка на Виноградівщині смертельно травмувала велосипедиста і втекла, взято під варту
17:59
/ 6
На Закарпатті затримали жінку, котра обкрадала пасажирів у маршрутках
16:01
На Закарпатті прикордонник за кермом "Мерседеса", виїхавши на зустрічну, спричинив потрійну смертельну ДТП
12:40
Погоджено підозру водію з Тячівщини, який, кермуючи автівкою напідпитку, наїхав на пенсіонера
11:42
У Перечині в перехожого знайшли наркотики, які той, імовірно, отримав поштою
11:39
На Тячівщині з'ясовують обставини ДТП, внаслідок якої пішохід із важкими травмами опинився у лікарні
11:37
На Рахівщині водій Volkswagen-а збив пішохода
09:10
На Тячівщині п'яний водій ВАЗу серйозно травмував велосипедиста-пенсіонера
03:19
/ 1
На Виноградівщині автівка смертельно травмувала велосипедиста
13:25
Підозрюваного у майже 20 крадіжках мешканця Іршавщини триматимуть під вартою
13:19
/ 1
На Закарпатті виявили склад із понад 10 т сурогату алкоголю
09:11
Партію контрабандних сигарет знайшли у сховках легковика буковинця у пункті пропуску "Малий Березний"
00:15
На Іршавщині зіткнулися Audi та Fiat Scudo: двоє осіб загинуло, ще п’ятеро госпіталізовані
18:10
/ 3
Суд в Ужгороді відмовив у зміні запобіжного заходу винуватцю трагічної ДТП, в якій вагітна поліцейська втратила дитину
17:13
Хустянин, який викрав юнака та його автомобіль, перебуватиме під вартою без можливості виходу під заставу
16:53
/ 4
Обвинувальний акт стосовно власника кінотеатру в Ужгороді, що напав на журналіста, скеровано до суду
16:49
/ 4
На митниці на Закарпатті ділків, що використовують "піджаків", змушують проходити митне оформлення
16:35
Зупинений на Ужгорощині за порушення ПДР водій намагався відкупитися від патрульних хабарем
16:02
На Закарпатті, попри постріли, контрабандисти втекли від прикордонників, покинувши 2 тисячі пачок сигарет
10:38
Сьогодні суд в Ужгороді обере новий запобіжний захід винуватцю трагічної ДТП, в якій вагітна поліцейська втратила дитину
09:32
Водійка з Закарпаття насмерть збила пішохода на Львівщині
09:20
Дві неповнолітні дубівчанки поцупили на Тячівщині у літнього чоловіка гроші
09:18
На Рахівщині, в Богдані 18-річний юнак вкрав із подвір'я односельця мотоцикл
03:11
У Квасах на Рахівщині двоє молодиків вкрали у односельця його ВАЗ
» Всі новини