Нові умови для перевізників в Ужгороді: автобус для інвалідів, маршрутки з GPS-навігаторами, відеореєстратори

Сьогодні в Ужгороді виконавчий комітет Ужгородської міськради затвердив нові умови конкурсу на перевезення пасажирів у громадському транспорті.

Нові умови для перевізників в Ужгороді: автобус для інвалідів, маршрутки з GPS-навігаторами, відеореєстратори

Незабаром має відбутись конкурс по здійсненню перевезень за трьома маршрутами: 9-м, 18-м та 158-м. Згідно із прийнятим рішенням, до перевезень допускатимуться автобуси, пасажиромістскістю не менше 18 місць для сидіння і обладнані GPS-системами й відеореєстраторами. Крім того, перевізники також зобов’язані забезпечити перевезення пасажирів пільгової категорії – один з автобусів на маршруті має бути спеціально обладнаний для можливості перевезення інвалідів-візочників. 

Обговорення питання пройшло дещо «на нервах»: на засіданні був присутній депутат міської ради Ярослав Шафарь, який поцікавився, яким чином інваліди будуть знати, що саме той чи інший автобус призначений для перевезення пасажирів пільгових категорій, як часто він курсуватиме. За словами заступника міського голови Юрія Бєлякова, як на автобусі, так і на інформаційних стендах на зупинках будуть наліплені спеціальні наліпки-умовні позначки, за якими і буде змога орієнтуватись щодо руху автобусів для інвалідів.

Також Юрій Бєляков розповів, що ті умови конкурсу, які визначають нинішнім рішенням, будуть обов’язковими і під час проведення наступного, «планового» конкурсу на перевезення у 2015 році. На зауваження Ярослава Шафаря, що «до 2015 року ми вже, можливо, не будемо депутатами, а виконком матиме інший склад», міський голова Віктор Погорєлов закликав депутата «не перетворювати виконком на базар», а відтак передав слово Юрію Бєлякову. Ймовірно, через неможливість отримати відповідь в «адекватному режимі» і через безапеляційні висловлювання «мера», Ярослав Шафарь навіть не дочекавшись результату голосування по питанню, покинув залу засідань.

Відтак опісля нетривалого затим обговорення рішення було проголосоване позитивно. 

Влада обіцяє, що умови конкурсу, який пройде незабаром як «проміжковий», будуть обов’язковими для перевізників на конкурсі в 2015 році. 

 

Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

06 березня 2013р.

Теги: виконком, перевезення, автобус, інвалідів, умови, Ужгород

Коментарі

олекса 2013-03-11 / 16:24:13
ави спробуйте назбирати план коли половина псевдо-шаровики.

Генек 2013-03-07 / 16:36:33
Сьогодні їздив 21-им маршрутом на базар і назад. В обох маршрутках не помітив ні камер, ні пристроїв навігації, зате об’ява про ціну 2,30грн з першого числа в кожній є)

Жорік 2013-03-07 / 16:20:18
пасажир 2013-03-06 / 11:47:48
чому ніхто не говорить про жахливий технічний та санітарний стан маршруток , невже важко їх помити . Депутати не їздять в маршрутках , звідки їм це знати.
--------------
Як ніхто не говорить. Я кажу: Туберкульоз, пневмонії, гепатити і короче весь спектр зарази там є. Студенти медики брали помазки. Там лабораторію можна розміщати по штамам гидоти всякої. Так що ходіть пішки нехер регіоналам за заразу ще й платити.

Рома до захисників бидлоти воділовської 2013-03-07 / 16:16:12
А захисникам бидлоти воділовської скажу: вони мають свое не переживайте. Там каса темна ніхто нічого не рахує. забрав собі за день з десяти паксів лишніх 2 грн. і в місяць 600 надбавочка. Це для чесних шоферів. А для воділ і до 3000 надбавочка до зарплати йде. Хай там не жаліються за свій важкий хліб. Нікому з неба не падае!

Рома 2013-03-07 / 16:12:43
На...на мені ці навігатори і відеокамери нащо мені за них ще доплачувати. А ще зробити бар для бидлоти маршрутної на корятовича, а ще заплатити їм за костюм і мову чисту. Гавнюхи ці регіоналовські перевізники. Бабло зшибають - ціни в селі як у Київєві, повна монополія бандюковичів. Монополія призводить до зростання цін які б ви там умови не ставили.

777 2013-03-07 / 11:27:26
Шановні водії!!! Поважайте себе і не будьте тряпками, не прижимайтеся до сплошної лінії на вул.Митній у бік площі Дружби Народів, а то всі гавновози на своїх унітазах проїзджають з правого боку і втикаються на крузі на міст. Це не стосується маршруток, а тих дебілів яких мати не доносила і рахують всіх за бидло.

Генек 2013-03-06 / 17:27:24
Легкий не легкий, але якшо вже працюєш шофером, то будь добрий роби свою роботу справно, а не хоть як... Не ліс возиш з Ясіня, а все таки людей по місту, а значить є певна відповідальність та правила. Просто їм всерівно..

янек 2013-03-06 / 17:11:57
Ви всі дуже розумні самі сядьте покатайтесь і будете знати чи легкий це хліб

Ференц 2013-03-06 / 16:02:22
Мішику, я це питання не піднімав про культуру воділ, тут я з вами абсолютно погоджуюсь. Їм ніхто і в помині не збирався та не збирається піднімати зарплату хоча б 1200 мінімалку як і всюди, а працюютьвони більше ніж 8 годин на день і це питання не до них, а до тих їхніх босів, що катаються на своїх машинах і не можуть порядку навести з маршрутками. Тому десь це і є однією з причин, на мою думку, такого брутального поводження з людьми. Вкінці кінців у тих шоферів теж є родини про яких потрібно піклуватись.

Мішико 2013-03-06 / 15:44:26
я б на місці Ференца взагалі не згадував б-я інформацію про 14 маршрут - нагліших шоферів я ще не зустрічав!!!! постійно хамлять, цигарки до рота напхають, мобіли до вух поприкладують і рулять однією рукою.. якщо шоферам не подобається їх прибутки - нехай спробують себе на бюджетній роботі: з повним робочим днем, з нормальним шефом, відповідальність, і все, що з цим пов’язане... на кінець місяця свою 1000 отримають і будуть довольні... свині (не всі, є порядні і нормальні шофери)

Ференц 2013-03-06 / 15:08:32
Якщо буде такий тотальний контроль то маршрутчики самі відмовляться працювати, тому що не можна буде собі заробити на ліво грошей. І це правда, бо моєму знайомому який працює на 14 маршруті за два з половиною місяця дали зарплати 500 з копійками гривень.

Громадянин 2013-03-06 / 14:56:35
Все правиль пише Василь, так буде відомо де шофери лівака ганяють, і скільки пасажирів та пенсіонерів на маршруті буває!

Василь 2013-03-06 / 14:20:50
712-му: ви б спочатку розібралися, а потім вже виступали із гнівними коментами. GPS-системи й відеореєстратори - це не навігаційні пристрої, а такі, за допомогою яких встановлюється, де знаходиться і коли від’їхала від кінцевої зупинки певна маршрутка. А реєстратори - для контролю поведінки як водіїв, так і пасажирів. Здається, це досить потрібні речі...

712 2013-03-06 / 14:04:33
"...обладнані GPS-системами й відеореєстраторами" - а нафіга попу баян?
Хто з водіїв заблудиться без навігатора в Ужгороді? Чому недостатньо графіків руху і кваліфікованих водіїв, а головне - контролю за процесом? Задниці тяжко підняти із зручних чиновницьких крісел? Поглухли всі, не чують, як хамлять пенсіонерам у маршрутках?

пасажир 2013-03-06 / 11:47:48
чому ніхто не говорить про жахливий технічний та санітарний стан маршруток , невже важко їх помити . Депутати не їздять в маршрутках , звідки їм це знати.

НОВИНИ: Соціо

22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 1
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 3
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 1
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
» Всі новини