«Губернатор» Закарпаття чекає на інформацію, «де в обласній лікарні треба платити за медикаменти»

Цього року на медицину Закарпаття передбачено 459 мільйонів гривень, розповів сьогодні під час прес-конференції голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида.

«Губернатор» Закарпаття чекає на інформацію, «де в обласній лікарні треба платити за медикаменти»

«Зараз важливо налагодити якісну роботу територіального відділення екстреної та швидкої допомоги. Ви знаєте, що з 1 січня екстрена медична допомога перейшла на третій рівень, тобто, на обласне фінансування. Ми вже запланували 65 мільйонів гривень на «швидку», на забезпечення пацієнтів ліками передбачено 94 мільйони гривень», – повідомив Олександр Ледида. 

Сьогодні швидка допомога буде однаково забезпечена медикаментами як в Ужгороді, так і в Тячеві, і Воловці, бо фінансування здійснюватиметься за рахунок обласного бюджету, зазначив голова ОДА. Лікування й виклики, за його словами, якщо йдеться про медицину третього рівня, себто, медичні заклади обласного підпорядкування, здійснюються безкоштовно.

«Коли я сказав, що у нас безкоштовна медична допомога, то мав на увазі 23 заклади третього рівня, тобто обласного підпорядкування – наприклад, онкодиспансер, нейрохірургія, тубдиспансер, кардіологічний тощо. Де передбачено стовідсотково безкоштовне лікування. Так от: якщо там хтось вестиме розмови про оплату ліків коштом пацієнта, я би хотів отримати від вас таку інформацію, що в таких закладах дійсно кажуть людині «на тобі рецепт – іди купи шприц» чи щось там інше. Я чекаю від вас інформацію, де в обласній лікарні треба платити гроші за медикаменти», – заявив Олександр Ледида. 

 

Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

05 березня 2013р.

Теги: лікарня, медикаменти, швидка, медицина, Ледида, Закарпатської

Коментарі

ВАР 2016-03-26 / 23:06:41
КУБАШ НІНА ПОГАНА ЛЮДИНА ВСІХ ПАЦІЕНТІВ ДУРНЯМИ ОБЗИВАЕ

Свідок 2013-03-31 / 23:34:35
Так прямо в карман!!!

hello 2013-03-06 / 20:06:08
куди-прямо в карман доктору

Хронічна пацієнтка 2013-03-06 / 09:46:37
Заради справедливості все-таки додам до цих гнівних коментів ложку меду - знаю, люди добрі, що дуже непросто у нас лікуватися, але є дива і в наших медзакладах - наприклад, в тій же обласній лікарні. Особисто я в курсі про ендокринологію. Там справді забезпечують необхідними ліками на дуже суттєві суми. І чудово ставляться до хворих. Дай боже здоров"я і лікарям, і медсестрам. І в обласній інфекційній теж всі ліки (якісні і недешеві) дали безплатно.

Жертва 2013-03-05 / 21:36:55
Ось читаю про Кубаш Ніну Володимирівну і так мені шкода тих людей які в неї лікуються,тому що це не лікар,а ВБИВЦЯ!!! Вона не лікує людей,а калічить!!! А те що вона гроші бере і не малі то це правда! Минулого року її з її кабінету виводили в наручниках,а на слідуючий день вона вже була на роботі,то де справедливість??? Таким простим людям як ми не в силах покарвти її,тому що в нас немає дружніх відносин з "БОГАТИРЬОВОЮ" а це її подруга тому їй все і сходить з рук і вона далі своєю непрофесійністю вбиває нікому невинних людей,у яких є сімї,і маленькі діти!!! Чому ніхто неможе навести порядок,а це тому що всі її бояться!!! тож люди які читають це,я вас прошу не йдіть на лікування до неї!!! Олександр Ледида я вас прошу наведіть лад з цією лікаркою,поки вона не поламала ще чиєсь життя!!!!

Свідок 2013-03-05 / 21:25:06
Пане Олександр!!! Про що може йти мова,про які ліки,якщо тепер лікарі вбивають своїх пацієнтів!!! В онкодиспансері лікар гінеколог Кубаш Ніна Володимирівна та старший медбрат Михайло ведуть на ліках "БІЗНЕС"!!! Вони виписують людям рецепти (які сягають до 3 тис)людям які онкохворі і які все готові віддати за ЖИТТЯ,направляють їх у аптеки де по їх словах "дешевше"!!! То якщо в нас "безкоштовна медицина" то наведіть порядок будь ласка!!!

1233 2013-03-05 / 19:14:48
ледида з марса !!!

Gthk 2013-03-05 / 18:52:25
Сись чоловік наверноє на Марсі жиє. Тать дохтори то май більші взяточники

хворий 2013-03-05 / 17:56:03
Саша!Впровадь в лікарню свого(хворого) можливо О.Варцабу(бо він чесна людина),дай 1000 баксів (якщо їх хватить),а потім він тобі розкаже все про бескоштовну медицину!

иван 2013-03-05 / 17:55:58
В с осий Жидик и за вату гроши бере

Тепер уже бувший інвалід 2013-03-05 / 16:02:40
А що творит із хворими на очи зав.очним відділенням Мороз. Богдай сам усліп,прости мене Господи! Таку паскуду держите в обласній лікарні.Сліпу людину не признав сліпим а видячого зробив інвалідом.Небай, Бог учує мої страждання.

виборець 2013-03-05 / 14:03:12

Запропонував би краще опублікувати на ЗО список цих «23 закладів третього рівня обласного підпорядкування», і кожний випадок «пропонування» покупки ліків у цих закладах мед. персоналом хворим фіксувати та викладати у і-неті, з назвами закладів, часом подій та прізвищами «дохторів»!
Це перший крок.

Ну, а другий, по логіці, це закриття всіх аптек на територіях всіх цих закладів. Крім обласних комунальних, які тепер мають БЕЗКОШТОВНО видавати за призначенням лікарів ліки хворим пацієнтам.
Чи не так, Сан Санич?

Люди добрі, ловіть О.Ледиду на слові! Може це дійсно «пакращення» вже сьогодні?

лілі 2013-03-05 / 13:23:13
пане Ледида, всюди у всіх диспансерах і в обласній лікарні, треба за свій кошт все купити, а інакше здохнеш. Знаю бо мати онкохвора, а батько -інсулінозалежний.

Партеец КПССС 2013-03-05 / 13:20:10
А пачему Сан Санич не ответил за какое бабло он строит в Закарпатье на Залатой Гаре второе МЕЖИГІІРРЯ як у його босса Овощща в Киеві???

Рома 2013-03-05 / 13:13:08
Ну популізм чистої води. А от коли до нього на прийомах звертаються люди і просять коштів на ліки, це що не сигнал, про те, яка корупція та здирництво у наших лікарнях.

НОВИНИ: Соціо

15:29
/ 2
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
Приватний поїзд "Прага — Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 1
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
18:40
/ 1
Загинув Герой з Вишківської громади Святослав Корнійчук
11:17
/ 1
У Берегові діти принесли додому з річки стару протитанкову міну
10:45
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Михайлом Козаком
» Всі новини