Ледида: Говорити, що з 20 тисяч партійців обласної організації Партії регіонів всі дзеркально чисті, я на себе сміливість не беру

Сьогодні під час прес-конференції голови Закарпатської ОДА Олександра Ледиди, серед іншого, «губернатору» було адресовано запитання щодо того, чи є закономірністю і тенденцією присутність в рядах обласної організації Партії Регіонів і висунення на вибори «партійців із сумнівною репутацією».

Ледида: Говорити, що з 20 тисяч партійців обласної організації Партії регіонів всі дзеркально чисті, я на себе сміливість не беру

Конкретно і зокрема згадувались прізвища вже нинішнього депутата Верховної Ради Михайла Ланя, переможця на виборах до обласної ради по Ужгородському району Олександра Антала, кандидата в депутати до обласної ради Івана Чубирка.

«Всі ми проживали окремі періоди в нашій державі, був і відповідний період 90-х років, коли хтось одягнув спортивну куртку чи підстригся коротко, й одразу вважалось, що він є членом якогось угрупування. Було у нас і таке, це історія держави Україна. Сьогодні в обласній організації Партії регіонів нараховується 20 тисяч чоловік, сказати, що всі вони – «дзеркально чисті», я сміливість на себе не беру, бо велика кількість людей, і люди різні», – зазначив Олександр Ледида. 

При цьому зауважив: «якісь авторитети, кримінал в Закарпатські області – я такого взагалі не знаю». За словами Олександра Ледиди, Закарпаття сьогодні – це не та область, де є «хороший грунт для кримінального середовища: по-перше ми закриті кордонами, по-друге – в області немає великих підприємств, надприбутків, тобто, немає чого ділити».

Разом з тим, знову згадуючи про кількісний склад облорганізації Партії регіонів, Олександр Ледида сказав: «у нас тут є 20 тисяч партійців, напевно, не всі вони святі». 

 
05 березня 2013р.

Теги: Ледида, кримінальне минуле, область, авторитети, Закарпатської

Коментарі

ЩУРОЛОВ 12.03.2013 / 12:04:57
САМИЙ МАЙЧЕСНИЙ і порядний у партії регАНАЛІВ,то їх Міжгірський голова РДА,у які вінь партії небув ,кому і в кого не сосав,а вже пройого "чесність"ходят легенди-одним словом який президент така ізграя.Думаю що скоро тому бидламу прийде КІНЕЦЬ,і всякого роду крис відправимо туда де баранам роги правлят!!!!!!ЗК - НА НАРИ,БАНЬДЮКОВИЧІВ РАЗОМ ІЗ НИМ !!! СЛАВА УКРАЇНІ !!!!

толік 06.03.2013 / 17:45:12
хто йому сраку на писок натягнув сьому ідолові?!?!?!?!
у ригіонах є хоть одна не свиняча пика???

Ужгородець 05.03.2013 / 23:14:08
Це виходить як в пиказці про ложку дьогтю в бочці меду, якщо порівняти з кількістю мешканців нашої області...

ПРОКТОЛОГ 05.03.2013 / 18:54:48
Особенно "чесний" його цімбор Кочетов з Мукачева

Діду 05.03.2013 / 14:26:12
Дід не збреше, правду сказав... Не знаю жодної людини в регіоналах, а вся нечисть (клими, ковбаски, поповичі, павлищі)іршавська вступила в цю зграю... вовчий інстинкт напевно... Вони пристосуванці, і при любій владі біля корита, а як же хочеться дочекатися коли вони будуть "розкуркулені" як в 30-ті...

Дід Микола 05.03.2013 / 13:35:03
134 ти оленю шо ся обизвав, на себе приміряв, скотина обригана?))

134 05.03.2013 / 13:29:29
Дід Микола-тисаме такий і є.

Дід Микола 05.03.2013 / 13:05:29
У таку підарастичну партію нормальні люди не вступають, лиш кончені чмо і говнюки прокляті. А щи жополизи і тошнотворні конюхи, скоти.

виборець 05.03.2013 / 12:55:48

А машини чиновників, правоохоронців, підприємців масово палають теж від «благодатного вогню» у «Богом забутому», з твоїх слів, Закарпатті?

виборець 05.03.2013 / 12:41:57

Краще б ти, Сан Санич, мовчав про «зажатість у 4 кордонах» та про те, що «тут нема, що ділити»!
Лише глухий не чує, що «Золота гора», «Воєводина», обидва «Дуети», ФК «Говерла», Народна площа, стадіон «Авангард», інші більш - менш привабливі об’єкти продаються чи готуються до продажу.
Що ж ти мовчиш про «данєцкіх» «інвесторів»?

депутат 05.03.2013 / 12:21:04
А назначение наркомана и алкоголика Щербея на МЧС?

НОВИНИ: Соціо

18:02
В Ужгороді відслужили заупокійну Літургію на дев’ятий день після смерті Степана Гіги Фото новина
15:27
В Ужгороді патрульні зупинили водія, який повторно керував авто у стані сп’яніння Фото новина
13:11
Перед різдвяними святами на КПП Закарпаття фіксують затори
09:06
/ 1
У Карпатах посилили охорону хвойних дерев перед новорічно-різдвяними святами Фото новина
19:14
/ 11
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 3
16:18
На війні з рф поліг 25-річний військовий з Вишківської громади на Хустщині Богдан Піпа Фото новина
12:54
/ 4
Закарпатці віком від 40 років зможуть отримати 2000 грн на профілактичне обстеження
09:06
На трасі Н-13 на Ужгородщині встановили камери автоматичної фіксації порушень ПДР Фото новина
15:52
У селі Волосянка відкрили Центр безпеки громадян Фото новина
12:20
Триває робота над ековиставою "Чарівний світ Карпат: Уроки Діда-Всесвіда" Фото новина
11:39
У селі Данилівка на Берегівщині попрощалися з полеглим прикордонником Мирославом Матьовкою Фото новина
09:53
На Закарпатті патрульні виявили водія у стані сп’яніння Фото новина
09:03
/ 1
Свій столітній ювілей 18 грудня відзначила Олена Бонка з Руського Поля Фото новина
18:03
Закарпатська обласна рада затвердила бюджет області на 2026 рік Фото новина
17:02
В Ужгороді відслужать заупокійну Літургію за Народним артистом України Степаном Гігою
13:46
Поліцейського із Закарпаття нагородили орденом «За мужність» Фото новина
12:47
/ 1
Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки
11:42
На Петросі підготували тимчасовий прихисток для безпечного перебування туристів Фото новина
10:07
/ 1
Двоє перевізників на Закарпатті оштрафовані на 17 000 грн Фото новина
09:12
У Берегові попрощалися з полеглим Героєм Бабелла Бейлом Фото новина
20:40
/ 2
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 2
18:21
Помер військовослужбовець з Косівської Поляни на Рахівщині Тимур Колачук Фото новина
16:49
/ 13
Єпископ Мукачівської греко‑католицької єпархії зустрівся з Папою Римським у Ватикані Фото новина
15:52
/ 1
Вже завтра у Мукачеві відкриють магазин європейського бренду JYSK Фото новина
12:50
На Берегівщині підтвердили загибель Миколи Кіяна, який рік вважався зниклим безвісти Фото новина
» Всі новини