Як повідомляє прес-служба Департаменту ДАІ МВС України, за попередніми даними водій автомобіля DAF не впорався з керуванням та виїхав на смугу зустрічного руху, де скоїв зіткнення з автомобілем ВАЗ-210700.
Внаслідок ДТП двоє пасажирів автомобіля «ВАЗ» (подружжя) загинули на місці пригоди. Ще двоє пасажирок цього ж авто (доньки загиблих 12 та 20 років) та 19-річний водій ВАЗу отримали тілесні ушкодження, з якими були доставлені до лікарні. Ведеться слідство.
За інформацією Закарпаття онлайн, водій автомобіля DAF - мешканець м. Охтирка Сумської області. За кермом ВАЗ-210700 перебував 20-річний мешканець с. Руське Мукачівського району. Його пасажирами була родина з Ракошина - 47-річна жінка, 50-річний чоловік та їх доньки -- 1993 року народження та 2001 р.н. (учениця 5-го класу Ракошинської ЗОШ І-ІІІ ступеня). Чоловік з жінкою загинули на місці ДТП, інші потерпілі доставлені для надання меддопомоги в Мукачівську ЦРЛ - молодша дівчинка з діагнозом «черепно-мозкова травма, політравма, забій головного мозку, кома, закритий перелом правого стегна" (доставлена в реанімаційне відділення), старша - з діагнозом «черепно-мозкова травма, політтравма, забій грудної клітки, забійно-рвана рана чола, тупа травма черева” (травматологічне відділення). Водій ВАЗа також у лікарні з діагнозом "черепно-мозкова травма, забій головного мозку, забій грудної клики, перелом лівої плечевої кістки". Після того, як у нього було взято кров на алкоголь, його доправили реанімаційне відділення.
Автомобілі доставлено на штрафмайданчик Мукачівського МВ УМВС.
Микола 2013-03-04 / 11:22:03
*********и лихачать на фурах, не одне ДТП з летальними наслідками