Реклама B3

В Ужгороді презентували збірку повістей «Доле орана-переорана»

20 лютого в Ужгороді заступник начальника відділу пенсійного забезпечення військовослужбовців головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Наталія Дурунда презентувала свою першу збірку повістей «Доле орана-переорана», у якій вміщено три твори: однойменна «Доле орана-переорана» про війну в Афганістані, «Я дарую тобі смерть…», яка розкриває болючу тему цього регіону – заробітчанство та «Це щастя, що ти в мене є…» – про вірність першому коханню.

В Ужгороді презентували збірку повістей «Доле орана-переорана»

Оскільки у своїй книзі авторка грозкриває тему неоправданої війни в ДРА, дана літературна подія була приурочена до Дня соціальної справедливості та Дня захисника Вітчизни. У зв’язку з чим на свято було запрошено ветеранів з числа учасників бойових дій як Другої світової війни так і війни в Афганістані.

Крім винуватиці торжества зі святами присутніх привітали запрошені представники Закарпатської обласної ради, працівники Закарпатського обласного військового комісаріату, письменники та інші.  

Почесними гостями презентації були екс-депутат Верховної ради України Михайло Волощук, заступник голови обласної Ради Андрій Сербайло, доктор історичних наук, професор Ужгородського національного університету Володимир Задорожний, письменники Володимир Товтин, Юрій Шип та інші. 

28 лютого 2013р.

Теги: повісті, Дурунда

Реклама B4

Коментарі

vvvvvvvv 09.03.2013 / 18:04:49
Читаючи коментарі,можна зрозуміти чому як називає "Варош" старі п... були запрошені на презентацію, тому що молодих достойних оцінити таку творчість, як пише Наталія Дурунда дуже мало. Одним написане подобається, але вони не хочуть визнати, що автором є молода, розумна, красива дружина, мама та ще й шанована у колективі головного управління Пенсійного фонду заступник відділу. Хто не вірить в її письменницькі здібності, раджу просто поспілкуватись з Наталією Дурундою, і все зрозумієте. Це творча особистість у всьому. Раджу просто прочитати повісті Наталії Дурунди, може комусь перечитити вдруге і визнати, що вона має право бути визнаною письменницею.

АВТОР 09.03.2013 / 08:29:32
Шановні добродії, всім дякую за коментарі. Врешті-решт – це ваша думка, на яку маєте повне право.
Для зацікавлених: свої повісті я писала і зараз пишу сама. Разом з тим глибоко вдячна своєму чоловіку Андрію за те, що вони не залишилися на папері, а все-таки побачили світ у вигляді книги. Саме він переконав мене у тому, що вони чогось вартують .
Разом з тим, дозволю собі зауважити, що «письменницею» себе ніде не називаю. Таке потрібно заслужити важким і багаторічним трудом. Я є автор книги.
Звідки взялися гроші на видання? Нізвідки, тому й вийшло всього 300 примірників. За заробітну плату більше й не надрукуєш ( самі повісті написані ще в 2010 році).
Що стосується запрошених ветеранів, то вони заслуговують на шанобливе ставлення, тому не потрібно їх ображати. Своєю презентацією ми просто хотіли ще раз показати, що про них не забувають у цьому несправедливому світі.
А читачам бажаю приємного перечитування моїх творів в інтернеті на сайті проза.ру, оскільки в продажі моєї книги ви не знайдете. Адже при такому тиражі продавати практично нічого. Зате особистий подарунок з автографом пощастило отримати багатьом, в тому числі й ветеранам )))

З повагою
Н. Дурунда

P.S. Забігаючи наперед, скажу, що зараз працюю над новою повістю під назвою «Благословенна ненависть». А от в яких випадках ненависть все-таки може бути благословенною, дізнаєтеся вже незабаром…

націоналіст 08.03.2013 / 22:10:32
Для того, аби критикувати, треба, як мінімум прочитати. А то - тупа заздрість. Бідна жінка. Тепер недруги-заздрісники її чоловіка і її гризтимуть. Дай Бог це її не налякає...

спісователь 28.02.2013 / 18:05:24
Читач і Варош, Ви чого такі злі? Вам заздрісно? :)

Варош 28.02.2013 / 17:59:19
Чудо-диво!..Всі старі п...дуни були витягнуті на парезентацію книги (а звідки гроші на видання?),які вже давно нічого не читають...І яка якість цієї "дурун-ДІВКИ"? Ліпше женіть паленку, а не знущайтеся з красного письменства!..

читач 28.02.2013 / 17:33:20
А автором її є чоловік "письменниці" Андрій Дурунда?!

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

09:20
БЕБ на Закарпатті перевіряє 190 міжнародних перевізників
13:51
45 екзотичних дерев Ужгорода зібрали в одній книзі Фото новина
09:24
/ 1
У Неліпині на Мукачівщині попрощалися із полеглим на війні захисником Михайлом Бабієм Фото новина
20:17
Недоголосоване рішення про забудову Ботанічної набережної в Ужгороді перенесли на 25 серпня Відео новина
17:08
На Закарпатті рятувальники евакуювали з гір 15-річну туристку зі Львова Фото новина
15:26
/ 3
В Ужгороді до Дня Незалежності презентували книжку про захисників та їхні родини "Герої Закарпаття" Фото новина
13:35
На Закарпатті мережа аптек відшкодувала державі понад 4,6 млн грн несплачених податків
11:53
/ 2
Керівник першого відділу Ужгородського РТЦК та СП у Перечині Плиска, що "засвітився" п'яним на службі, написав рапорт на звільнення
10:45
24-річна закарпатка на колісному кріслі піднялася на Говерлу Фото новина
10:16
В Ужгороді сьогодні можливе тимчасове зниження тиску води
14:28
Підтвердили загибель захисника із Богданської громади на Рахівщині Миколи Биндака Фото новина
11:52
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Вадимом Балогом Фото новина
11:30
Полеглого мукачівського прикордонника посмертно нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:08
/ 1
Під тиском громадськості депутати не підтримали забудову Ботанічної набережної в Ужгороді
10:04
Рівень води в Синевирі знизився на кілька метрів Фото новина
09:12
У Чопі попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Мар’яном Стричинцем Фото новина
22:17
До Дня Незалежності в Ужгороді презентують книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття: Ужгород та Ужгородський район"
17:16
На Берегівщині підтвердили загибель військовослужбовця Віктора Телешева Фото новина
15:16
/ 3
Мотоцикли та скутери з надмірним шумом заборонили в Міжгірській громаді
13:49
/ 6
Троє закарпатських військових повернулися з російського полону Фото новина
13:15
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощаються з полеглим військовим Віталієм Лукечею Фото новина
11:30
На Закарпатті оштрафують перевізника з Чехії за порушення правил міжнародних перевезень Фото новина
09:03
На Закарпатті запрацюють чотири нові камери автофіксації
23:17
У Червоному Чопської громади попрощалися з Василем Диковцем, що вважався зниклим безвісти Фото новина
22:58
/ 1
Суд визнав незаконними рубки лісу під дорогу для вітропарку на полонині Руна
» Всі новини