Угорець приховано ввозив в Україну 37 кілограмів сирої свинини

53-річний угорець, який прямував до України на автомобілі марки «VOLKSWAGEN PASSAT VARIANT», під час митного контролю заперечував про наявність товарів та предметів, обмежених або заборонених до переміщення на митну територію нашої держави. Однак, коли інспектори провели перевірку транспортного засобу, то виявили приховані від митного контролю 37 кг продуктів харчування.

Угорець приховано ввозив в Україну 37 кілограмів сирої свинини

Чоловік наївно сподівався, що приховавши сире свине м’ясо, запаковане в поліетиленові пакети,  у багажний відсік автомобіля, під запасне колесо та під заднє сидіння салону, митники не знайдуть. Конструктивні ємності, в які іноземець приховав сире м’ясо, навіть  не піддавалися розбиранню та монтажу, і легко було виявлено.

У пояснені угорець зазначив, що продукти харчування він приховав від митного контролю тому, що знав про їх обмеження для ввезення в Україну. Тож, за приховування від митного контролю продуктів харчування, відносно недобросовісного водія складено протокол про порушення митних правил за статтею 483 ч.1 Митного кодексу України, повідомила Закарпаття онлайн прес-секретар Чопської митниці Вікторія Сенгетовська.

21 лютого 2013р.

Теги: свинина, угорець

Коментарі

123321 21.02.2013 / 16:34:21
там було сорок два кг
куди ділось ще 5 кг відбірного сала

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини