Нещасний випадок стався після 15-ої години у кухні будинку села на вул. Тичини. Внаслідок спалаху газоповітряної суміші на газобалонній установці опіки тіла отримали Павло С.,1962 р.н. та Надія С., 1966 р.н. За інформацією голови комісії, головного державного газотехнічного інспектора територіального управління Держгірпромнагляду у Закарпатській області Людвіга Андращука, технічною причиною аварії стало пошкодження конструкції вентиля балону. Комісія також констатувала численні порушення вимог Правил безпеки під час поводження з балонами зріджених газів (переміщення, зберігання, експлуатація).
Та все ж найбільш тривожними у цій ситуації є т.зв. організаційні причини аварії. Як виявилося, наповнений газом балон господарі придбали у невідомої(!), неспеціалізованої організації. За словами потерпілих та їхніх сусідів, це були «якісь люди з Хуста чи Тячева». При цьому під час придбання балону ніхто і не подумав про те, щоб вимагати та отримати принаймні розрахунковий документ установленої форми, який має засвідчувати не лише факт купівлі на законних підставах, а й містить загальну інформацію про надання послуг певним постачальником. Отже, не виключено, що подібних документів розповсюджувачі просто не мали, а власниками несправних газових балонів з вини «якихось людей з Хуста чи Тячева» могли стати й інші місцеві ґазди. Між тим наявність чеку чи квитанції не лише дозволить встановити «авторів» вибухонебезпечного краму, а й стане підставою для відшкодування завданих збитків у разу виникнення непередбачених ситуацій. Про це слід завжди пам’ятати усім без винятку користувачам газобалонних установок.
Щодо конкретного випадку, то членами комісії, аби унеможливити виникнення таких чи подібних аварій у майбутньому, розроблено цілий ряд конкретних заходів.