Вантажівка з контрабандними сигаретами вартістю 1,2 млн грн була опломбована пломбами митного поста «Мукачево» (ФОТО)

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, учора пізно ввечері, на Закарпатті, прикордонники Мукачівського загону запобігли переміщенню через кордон великої кількості сигарет.

Вантажівка з контрабандними сигаретами вартістю 1,2 млн грн була опломбована пломбами митного поста «Мукачево» (ФОТО)

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, учора пізно ввечері, на Закарпатті, прикордонники Мукачівського загону запобігли переміщенню через кордон великої кількості сигарет.  Перевезти товар у вантажному автомобілі «IVECO» спробував житель Закарпатської області. Як з'ясувало Закарпаття онлайн, автівка з угорськими номерними знаками мала необхідні пломби митного поста «Мукачево» для перевезення товарів, що, напевно, не повинно було викликати сумнівів.

Проте, перевіряючи транспортний засіб, що прибув в пункт пропуску «Лужанка», прикордонники звернули увагу на чимало деталей. По-перше, порожня тара перевозилась на суму понад 14 євро і мала вагу лише 240 кілограмів. По-друге, візуальний огляд транспорту вказував на його більшу завантаженість. Тому прикордонники ініціювали проведення додаткового поглибленого огляду перед представниками митниці про що було проінформовано письмово.

У ході спільної перевірки в напівпричепі працівники пункту пропуску знайшли тютюнові вироби марок «VICEROY», «CLASSIC» та «L&M» вітчизняного виробництва. Загальна кількість пачок сигарет сягнула майже 160 тисяч. За інформацією митників, які на випередження поширили новину про подію, їх вартість становить 1,2 мільйона гривень.

13 лютого 2013р.

Теги: контрабанда, сигарети, пломби, митний

Коментарі

Мадьяр 2013-03-14 / 14:00:20
Очень жалка Женю "Божара нашего Берегсазского он всем платила харашо а пагранци сукка кинули его на сигаретлики

кожушко 2013-02-16 / 15:02:38
хто нас підставив на лужанці конешно похилько ото його робота хоче вислужитися перед клименком олександром чуе задницюв що звільнятьго та рве сука жопо но похилько твуй час прийде сволоч ти паскудна

директор МІНІТРАНС 2013-02-14 / 11:22:39
Хтів би я в очі подивитися тому брехачу,що пише такі ганебні наклепи на нас та коментарі від імені моеї фірми!Якщо е підстави приходіть на Другетів 77 будем розбиратися.Я завжди старався вести бізнес чесно і прозоро,тому така брехна обуе.

міні-транс 2013-02-14 / 10:12:00
возили, возимо і будемо возити !!!

боб 2013-02-14 / 08:39:37
сегодня утром видел сюжет про эту фуру по 24 каналу,видать кто то серйозно попал.

власна безпека 2013-02-13 / 23:11:28
Тепер ясно, звідки у закарпатських погранців такі дорогі тачки які їм спалюють вже непотрібні контрабандисти і нелегали. Чий лем не збідніли на мільйон за "підставу" з цими сигаретами?! Колеги розказують шо у Костіка Гульоватого в новому будинку одна лем кухня тягне до 30 тис.євриків із наліпленими каменнями сваровські. Куплена за чесно зароблені гроші на "зельонці"

митниця 2013-02-13 / 21:47:44
шановний конкурент якшо маэте хочаб якусь інформацію про водіїв фірми міні-транс то відгукніться!

водиле фуры 2013-02-13 / 21:27:48
Какого черта ты молчал когда погранцы ночью тебя грузили своими сигаретами спрашивается? Они теперь после наезда 1+1 готовы и на больше скинуться чтобы отбелиться от заработков на зеленке... и красиво поиметь СМИ

дзержинский 2013-02-13 / 19:24:51
комитет уже рвет таможню.а инфо по зеленке нужно пробить,но маловероятно,скорее всего писал кто то из таможни.

водій фури 2013-02-13 / 17:51:02
гарно прикордонники відвели від себе увесь негатив, протрансльований на 1+1 у програмі "Гроші", де наочно показали з коментарем контрабандиста як саме стражі кордону "зеленкою" організовують і переправляють велику партію контрабанди сигарет... Пломбу, яку поставили в Мукачеві на фурі, професійно зіпсували ще до Берегова, дозавантажили накопичені за останні дні коробки сигарет обгорнуті у поліетиленові пакети (як це робиться для переправок "зеленкою"), а на Лужанці швидко зініціювали перевірку фури.. аби себе хоч якось відбилити перед київським керівництвом! Це ж треба! Навіть мільйон гривень не пошкодували для піару...

земляк 2013-02-13 / 17:21:21
А чому дивуватись?
Тунелі позакривали, а котрі ще неготові - припинили рити далі...
Треба ж якось - ЖИТИ! А робити: хто хоче?
Чи не тому народ валить у "митники", життя, яких від простих пересічників, як бачимо - погіршується! Ну недостатньо уже заробітчан, які вештачись по закордонах стали розумними та принциповими. Хабарів, пардон "подарків", практично - не дають, чому підтвердженням останні події (вірніше "стояння") на угорсько-українському кордоні...
А митний "стандарт" – високий: без бабла – ніхто, без іномарки – ніщо, без великої хати - ніяк... От і "працюють" сердешні, для утримання реноме!

конкурент2 2013-02-13 / 16:43:25
конкурент, а ти наверно є один з цих шоферів шо так хочеш шоб до них завітала митниця....

конкурент 2013-02-13 / 14:32:13
чопська митниця.ану перевірте ви фірмочку Міні Транс із сторожниці.Они тоже багато чого возять.Їхні шофери деколи на пяну голову розказувуть.

знаючий 2013-02-13 / 14:17:48
Чопська митниця вже давно під податковою. Ось і маємо «конфлікт інтересів».
«Перемогти має найсильніший!»

5156 2013-02-13 / 13:50:46
Да когось вирішили змістити від кормушки. Палити чортів!

Йовжі 2013-02-13 / 13:46:39
Шось не спрацьовало видко комусь опять будуть палити Хижу або Мерс чи БМВ за кидок з Пагранцов уже типирка або Митникув