На Закарпатті через контрабандні сигарети українець позбувся автомобіля (ФОТО)

Невдалою для нашого співвітчизника виявилася спроба незаконного переміщення через кордон в пункті пропуску «Тиса» майже шести ящиків сигарет.

На Закарпатті через контрабандні сигарети українець позбувся автомобіля (ФОТО)

 

Автомобіль «Фольксваген Пассат», української реєстрації та під керуванням громадянина України, слідував через пункт пропуску «Тиса» до Угорщини. Проте, після прибуття на прикордонно-митний контроль, одразу був направлений вартовими кордону на поглиблений огляд. Справа в тім, що прикордонники завчасно отримали інформацію про можливе переміщення через кордон товарів з порушенням вимог чинного законодавства, тому очікували прибуття даного транспортного засобу в пункт пропуску.

В ході проведення зазначених заходів, в конструкції «народного автомобіля» було виявлено три тайника, заповнені сигаретами. Загалом, у схованках, що були обладнані під заднім сидінням, біля коробки перемикання передач та у багажному відділенні, було виявлено 2866 пачок сигарет «Честерфілд» з українською акцизною маркою.

Сигарети та автомобіль вилучено встановленим порядком та оцінено на суму майже 114 000 гривень, повідомили Закарпаття онлайн в прес-службі Чопського прикордонного загону.

11 лютого 2013р.

Теги: сигарети, контрабанда

Коментарі

гарантуй 11.02.2013 / 13:47:26
Майже 58 ящиків? У Пассаті? І лише в пустотах під сидінням і багажнику =0. Пограці казкарі....

НОВИНИ: Соціо

22:16
"Атлет" – повний кавалер орденів "За мужність"
16:54
На 106 році життя померла черниця Ольга Ладжун, яку в дитинстві "удочерив" Августин Волошин Фото новина
14:32
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощаються з Василем Штефацьком, що загинув у ДТП, повертаючись додому у відпустку з війни Фото новина
11:22
У лікарні в Тернополі від отриманих ран помер Олександр Повпа з Пийтерфолво
23:00
/ 17
Справжні корені Мукачівської єпархії
16:58
/ 1
На Закарпатті торік у 565 закладах загальної середньої освіти навчалося 159 тисяч дітей
15:45
/ 5
Знищити не можна зберегти
15:39
/ 1
У свій день народження поліг Володимир Молнар із Нижнього Селища на Хустщині Фото новина
23:29
/ 5
Під час незаконних робіт по спорудженню ГЕС на Тересві в Калинах на Тячівщині пошкодили протипаводкову дамбу, "водники" звернулися у поліцію Відео новина
16:41
/ 12
ФОТОФАКТ. У Перечині лелека приніс у гніздо прапор України
09:26
Ужгородський скансен у неділю запрошує гратися гаївки
05:14
/ 1
Чим завершився ювілей Августина Волошина?
15:43
/ 1
На війні з росією поліг Олександр Сірко з Хуста Фото новина
15:08
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Магаля з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти Фото новина
03:05
/ 12
Будівництво ВЕС на Рівній без ОВД: депутати віддають землю під ще 16 вітряків
00:37
Підтверджено загибель Романа Уторобського з Богдана на Рахівщині, який вважався безвісти зниклим Фото новина
21:54
У Мукачеві в суботу попрощаються з полеглим Героєм Андрієм Задорожним Фото новина
19:51
/ 5
На Покровському напрямку загинув Михайло Негря з Ужгорода Фото новина
16:42
У травні на Закарпатті планово імунізуватимуть диких хижаків проти сказу
14:40
/ 26
У Ватикані до рішення нового Папи відклали заплановану на 3 травня на Закарпатті беатифікацію мученика о. Петра Ороса
14:05
/ 1
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Едуардом Перебзяком Фото новина
16:44
/ 1
На Харківщині поліг Іван Грабовчак з Шаланок на Берегівщині Фото новина
11:14
/ 4
На війні з росією загинув 35-річний офіцер батальйону БпЛА 128-ї ОГШБр Андрій Задорожний з Мукачева Фото новина
20:23
/ 20
ВІДЕОФАКТ. "Жахливо, шакали, жесть, страшно": закарпатці про будівництво ВЕС, яке незаконно розпочалося на полонині Руна
03:17
/ 1
Тетяна Літераті презентує свою 5-у книжку "Втрачений Ужгород. Знакові місця"
» Всі новини