Цьогоріч мультивізи від словаків вже отримали вп'ятеро більше українців, ніж торік

Словаки заманюють українців у свою країну, роздаючи всім охочим мультивізи. Тільки за останній місяць дозволів на в'їзд у Європу тут отримали учетверо більше, ніж за весь минулий рік.

Цьогоріч мультивізи від словаків вже отримали вп

ТСН, 1+1

09 лютого 2013р.

Теги: Словаччина, мультивіза

Коментарі

Степан Ваш 09.02.2013 / 10:50:37
Вчетверо більше українців звертаються по словацьку візу після спрощення візового режиму

По словацьку візу звертаються учетверо більше українців, ніж минулого року, чому сприяло спрощення Словаччиною у грудні 2012 року візового режиму з Україною.

Про це повідомив у словацькому парламенті міністр закордонних справ Словаччини Мірослав Лайчак, передає власний кореспондент УКРІНФОРМу.

"Наслідком (спрощення візового режиму - ред.) є збільшення кількості прийнятих клопотань на отримання візи. Збільшення дуже велике - учетверо в порівнянні з січнем 2012 року. Це відбулося у нашому посольстві у Києві, де ми змушені були оперативно вжити термінових заходів задля задоволення зрослих потреб у візах", - поінформував депутатів словацького парламенту Мірослав Лайчак.

Міністр закордонних справ Словаччини зазначив, що в Україні, у т.ч. і в Генеральному консульстві Словаччини в Ужгороді, кількість візових клопотань збільшилася як у категорії індивідуальних, так і в категорії колективних заявників від акредитованих туристичних бюро. "З березня цього року передбачається започаткувати повітряне сполучення між Києвом і Братиславою періодичністю чотири рази на тиждень", - повідомив у зв'язку зі збільшенням туристів з України М.Лайчак.

Керівник словацької дипломатії підкреслив, що спрощення візового режиму виявилося правильним рішенням. "Спрощення візового режиму є важливим кроком у правильному напрямку. Цим самим допомагаємо торговельникам, підприємцям, людям, які хочуть подорожувати, пізнавати, розвивати не лише торгівельні, а й наукові, культурні та особисті контакти, що у майбутньому можуть призвести до інтенсивніших і динамічніших зв'язків і співробітництву країн", - сказав М.Лайчак.

Що стосується України, то за словами М.Лайчака, міністерство закордонних справ разом з міністерством внутрішніх справ шукає можливості подальшого спрощення видачі дозволів на малий прикордонний рух. На думку міністра, Словаччина має також потребу у подальшому розвитку транскордонних контактів, торговельної, соціальної та культурної співпраці громадян Словаччини та України, які живуть у прикордонних областях.

Степан Ваш, БУДАПЕШТ. 8 лютого 2013 року.

НОВИНИ: Соціо

13:47
На Рахівщині 21-річний водій вантажівки перекинувся після удару в стовп Фото новина
12:39
Ужгородські патрульні повернули жінці загублену сумку Фото новина
10:56
Ветеран війни Владислав Горнодь виборов золото для України на Чемпіонаті світу у Великій Британії Фото новина
09:50
В Ужгороді судитимуть організаторів і працівників кол-центру, який ошукував громадян Чехії на інвестиціях Фото новина
09:00
Сьогодні в Ужгороді відбудеться благодійний фестиваль «Золото літ» для людей поважного віку
18:09
Мукачівські спортсмени — чемпіони світу з Комбат Самозахисту ICO Фото новина
17:03
На Закарпатті зріс рівень захворюваності на грип і ГРВІ Фото новина
15:39
/ 1
На Закарпатті рідним полеглого прикордонника Дмитра Цацури вручили медаль «Захиснику Вітчизни» Фото новина
14:22
У Перечині затримали чоловіка, який навів гвинтівку на незнайомців Фото новина
14:13
/ 5
Воловецька суддя Софілканич, яка звільнила від покарання ґвалтівників дівчинки і чиновника-хабарника, не пройшла оцінювання та не працюватиме в апеляційному суді
13:13
/ 1
На Хустщині загинув 56-річний чоловік через падіння авто в урвище Фото новина
12:05
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалася обікрасти магазин Фото новина
11:07
На Тячівщині зафіксували випадок сказу після укусу кота
10:03
/ 1
Лабрадор, над яким жорстоко познущався господар на Берегівщині, вже одужує Фото новина
09:07
/ 4
У Лондоні викрали з фури близько 3 тис. пляшок закарпатського вина Chateau Chizay Фото новина
18:01
На Закарпатті викрили угруповання, яке переправляло чоловіків через кордон Фото новина
17:02
На Рахівщині засудили жінок, які викрали допомогу родини загиблого військового
16:49
Юні мандрівники здійснили осінню подорож схилами полонини Боржави Фото новина
16:03
/ 1
В Іршаві рятувальники звільнили хлопчика, який застряг пальцем у гойдалці Фото новина
15:04
/ 1
На Рахівщині затримали мукачівця, який за $10 тисяч організовував втечу чоловіків до Румунії Фото новина
13:46
На Закарпатті стартувала осіння вакцинація диких тварин від сказу
12:47
/ 2
На Берегівщині під колесами авто загинула жінка Фото новина
11:33
На Рахівщині вранці згорів житловий будинок Фото новина
10:02
Капелана з Мукачева відзначили нагородою «Хрест Військова честь» Фото новина
09:20
У Мукачеві патрульні затримали чоловіків, які побили та пограбували перехожого Фото новина
» Всі новини