На Мукачівщині затримали серійного крадія

Завдяки вмілим та злагодженим діям працівників Мукачівського міського відділу міліції нещодавно вдалось затримати невловимого досі грабіжника, який протягом кількох місяців обкрадав односельчан.

На Мукачівщині затримали серійного крадія

Серія заяв про крадіжки з дворогосподарств надійшла до чергової частини Мукачівського міськвідділу міліції від жителів двох сусідніх сіл Мукачівщини—Барбово та Макарово.  Всі злодійства траплялись  у нічний час доби або за відсутності господарів вдома. Від селян крали все підряд: велосипеди, бензопили, городній інвентар, мобільні телефони,  кабель, гроші та навіть продукти харчування, які господарі тримали у підвальних приміщеннях будинків. Зловмисник зазвичай проникав до незачинених  будинків, або  виламував двері та вибивав віконні шиби. Шкоди потерпілим було завдано чималої, адже зловмисник не тільки нищив майно, а й виносив усе, що мало бодай якусь ціну, не гребував нічим.

Тривалий час зловмиснику вдавалося безнаказанно красти, та врешті-решт він попався оперативникам карного розшуку. Злодієм, який обкрадав селян, виявився 35-річний житель Макарова Василь, раніше судимий. Окрім серії крадіжок, які вже доведені затриманому зловмиснику, його жертвою став і  дідусь-односелець, якого грабіжник ще й добряче налякав. Як розповів сам пенсіонер, до його будинку увірвався молодик з маскою на обличчі. Пригрозивши старому, грабіжник обнишпорив усю хату  і натрапив на схованку селянина. Забравши 600 гривень, нападник  штовхнув господаря і втік.

За інформацією працівників міліції, за плечима затриманого макаровця  щонайменше  7 епізодів кримінальної діяльності, і це ще не весь список його кримінальних діянь. За фактом крадіжок слідчими міськвідділу відкрите кримінальне провадження за ч.3 ст. 185 Кримінального кодексу України  (Крадіжка з проникненням у приміщення), яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Наталія МАШІКО, Мукачівський МВ УМВС

07 лютого 2013р.

Теги: крадій, крадіжка, затримання

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

17:57
/ 2
На Закарпатті чоловік продав автомобілі, ввезені як гуманітарна допомога для ЗСУ Фото новина
13:13
/ 1
На Мукачівщині чоловік намагався продати автомат і гранату Фото новина
12:06
На Берегівщині 24-річний зловмисник напав на 13-річного хлопця через вигаданий «борг»
18:05
/ 3
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засудили 20-річного водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків Фото новина
17:13
/ 1
ВАКС призначив до розгляду корупційну справу судді Воловецького райсуду Пелиха
15:54
/ 3
На Закарпатті накрили ще три «схеми для ухилянтів» Фото новина
15:10
/ 1
СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею на Закарпатті Фото новинаВідео новина
14:12
/ 1
12 закарпатців постануть перед судом за наркобізнес і «схеми» втечі за кордон Фото новина
15:57
/ 3
На Рахівщині чоловік до смерті побив сусіда Фото новина
21:08
/ 2
Поліція відкрила кримінальне провадження через земельний скандал в Оноківцях на Ужгородщині
20:37
/ 30
Під час обшуків у Свалявській лікарні поліція документувала схеми привласнення бюджетних грошей
16:39
/ 2
В Ужгороді військового викрили на спробі дати хабар Фото новина
12:12
На Закарпатті судитимуть матір у справі про смерть 7-річного хлопчика Фото новина
21:54
/ 1
Серед оголошених Інтерполом у розшук в справі вбивства Ігоря Комарова на Балі є Василь Немеш із Углі на Тячівщині
13:13
/ 1
На Закарпатті судитимуть посадовців гірськолижного комплексу через загибель туристки Фото новина
10:05
Три спроби незаконного перетину кордону припинили на Закарпатті Фото новина
16:08
/ 2
У Перечині 30-річний чоловік влаштував бійку в ресторані та пошкодив майно Фото новина
15:15
Дев’ятеро закарпатців постануть перед судом за виготовлення психотропів Фото новина
10:59
Верховний Суд підтвердив вирок нападникам, які до смерті побили чоловіка на Тячівщині
11:22
/ 2
На Закарпатті ДБР викрило підполковника ТЦК, який завдав мільйонні збитки держбюджету Фото новина
09:03
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який намагався підкупити прикордонника Фото новина
14:46
/ 6
На Ужгородщині викрили схему переправлення чоловіків за кордон за $13 тисяч Фото новина
13:25
На Рахівщині затримали двох переправників, які везли чоловіка до румунського кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві водія Seat спіймали за кермом у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
11:22
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон Фото новина
» Всі новини