Ледида освоїв лише 60-70% коштів, виділених на дороги -- Азаров

На Закарпатті освоєно лише 60-70% коштів, виділених області в рамках субвенції на розбудову та утримання мережі доріг комунальної власності. Про це у вступному слові на засіданні Уряду 6 лютого 2013 року повідомив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

Ледида освоїв лише 60-70% коштів, виділених на дороги -- Азаров

"У 2012 році було недостатньо виділено субвенції на розбудову та утримання мережі доріг комунальної власності, місцева влада не мобілізувала можливі ресурси, а виділені кошти використовувалися не завжди ефективно, -- сказав М.Азаров. -- Кошти розпорошувались на велику кількість об’єктів. Тому майже ніде не вдалося досягти помітного покращення. А на значній кількості об’єктів роботи взагалі не були завершені.

У повному обсязі субвенція була використана лише у Дніпропетровській області.

На рівні 92-98% – у Донецькій, Кіровоградській, Харківській, Миколаївській та Хмельницькій областях.

Лише на 60-70% – у Одеській, Чернігівській, Закарпатській областях."

"Хіба це робота, я питаю? Якими ж можуть бути дороги, якщо місцеві керівники неспроможні навіть використати ті ресурси, які надає держава? -- заявив керівник уряду. І продовжив: -- Я доручаю Державній фінансовій інспекції прискіпливо проаналізувати використання коштів державного бюджету і місцевих бюджетів на розвиток і утримання дорожнього господарства. Будемо робити принципові висновки, щоб не повторювати помилок і порушень".

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, у липні М.Азаров уже критикував владу Закарпатської області за нездатність освоїти гроші, виділені на ремонт доріг. Тоді Закарпаття освоїло всього 10% від сум, що надійшли.

Також Микола Азаров розкритикував бездіяльність закарпатської влади, що призвела до недавніх підтоплень. "Днями в Ужгороді були підтоплені 42 подвір’я, в Іршавському районі - 10 дворів та 10 гектарів сільгоспугідь, у Мукачівському районі - 3 домогосподарства.

Що ж сталося? Елементарна безгосподарність та недбалість. Дренажні системи і стічна каналізація виявились засміченими та забитими. Я розумію, на будівництво доріг потрібні великі кошти. А тут що потрібно, крім відповідального ставлення до виконання своїх безпосередніх обов’язків?

Недбалість у цій справі очевидно загрожує значними матеріальними збитками", -- констатував М.Азаров.

06 лютого 2013р.

Теги: Азров, дороги, субвенції

Коментарі

!!!! 08.02.2013 / 10:35:25


Хамство. Коментар видалено. Адмін


водій 07.02.2013 / 14:11:44
Особисто підтверджую слова «Хустського П.П» - між Мукачево і Сільцем дороги НЕМА!!! Це НАПРЯМ часів ІІ світової війни!!!
У центрі Хусту - можна знімати фільм «катаклізмів»!
А з Хуста через Довге на Сваляву краще не їхати навіть на джипі!
Після цієї «поїздки» віддав машину на ремонт «підвісок», один диск треба «катати».
Хто відшкодує? Судитися роками?
Однозначно, до Пасхи туди буду їхати лише на маршрутці!

челядник 06.02.2013 / 19:16:15
Ледидівські жополизии тупо намагаються відмити свого патрона. Реблята, а хіба Дніпропетровська, Донецька, Кіровоградська, Харківська, Миколаївська області знаходяться в іншій державі і працюють з іншим Держказначейством?

Все просто: не знаєш срати - не муч гузицю. Не вмієш керувати - йди на "Золоту гору" працювати конюхом. Бо і сам не робиш, і тягнеш за собою у владу одних бандитів - анталів, ланів, чубирок.

Хустянин 06.02.2013 / 19:08:06
Андрію! Повністю підтримую сказане вами.Крім того подивіться ,шо робиться цього року.Вже другий місяць 2013 року,а грошей в казначействі знову нема.Ледви нашкребли на зарплату, поточні витрати не ппропускають,лише захищені статті,а про минурічну кредиторську заборгованість ні звука.І ще старий маразматик буде квакати про те,що "пакращення" виділено, а тут неможуть його освоїти. Взагалі вважає місцувих керманичів за лохів, і ніхто з них не "дергається" у відповідь,бо буде як у тому анекдоті " я сказав у морг,значить у морг!"

Юрій 06.02.2013 / 18:28:30
Прцюю (обраний) сільським головою четверте скликання. Моїй сільській раді було виділено кошти в сумі 250 тис.грн. для поточного і кап.ремонту вулиць. Поки ми виготовили проектно-кошторисну документацію, поки провели експертизу то коштів не стало, деюре вони були (на папері), а дефакто заблоковані на казначейських рахунках з кінця вересня місяця. Тобто в державному банку живих грошей не б у л о.
Чого пан Азаров не визнає той факт що винувата не місцева влада, а центральна. Під його славним керівництвом ми котимося в прірву. В народі є така приказка,-" До чого тут бик кіть грім теля забив"

Хустський П.П 06.02.2013 / 18:01:18
Шановний Азаров най би приїхав у Хуст ,то він би не лиш розплакався, а й обкакався ,які дороги в місті Хуст. А ще якби АЗАРОВУ! доповіли, що наш мер Кащук , гроші виділені місту поклав у банк під "свої" відсотки ,то його би звідси зразу повезли у Берегово,а Кащука у менську колонію. Треба запросити Азарова у Хуст І "покрашення у нашому місті наступить зразу"
А що Ледида з ОблКру не може провірити де Кащук подів гроші?

Дон Пистон 06.02.2013 / 17:06:30
...изданул?

Василь 06.02.2013 / 16:10:01
Азаров - наша прем'єр-міністра)))))))) див. перший абзац

виборець 06.02.2013 / 15:51:54
Судячи по сталій моді серед «регіоналів» на позашляховики «Range Rover», дороги в «належному» для них стані.

ужгородець 06.02.2013 / 14:08:53
тарасові-Андрієві

х*****му танцюристові яйця мішають. Так і вам з Ледидою. Міняйте народ - втікайте закордон. Пора вже

тарас 06.02.2013 / 14:02:57
Анрію молодець.Точно так було як пишеш.

ужгородець 06.02.2013 / 13:24:18
Андрію, а як Дніпропетровщина змогла освоїти 100% "того, чого не було"? А інші області?
Ви вже, панове закарпатські "регіонали", розберіться якось самі зі своїм "регіональним" урдом, і не ганьбіться перед народом.

Андрій 06.02.2013 / 13:20:49
Краще б прем'єр пояснив , як можна освоїти те ,чого не існує? Вся ця субвенція просто пшик. Мильна бульбашка. На папері можна намалювати все, що завгодно. Як Попандопало: берите, я себе еще нарисую! Ні для кого не секрет, що уже з жовтня 2012 року кошти на капвидатки казначейською службою уже не проводились. Все просто. Під заплановану субвенцію в казні не знайшлося живих грошей. І це не питання керівників місцевих держадміністрацій. Це питання , в першу чергу , до Миколи Яновича і в другу - до міністра фінансів!!! А цей фарс ніщо інше, як перекладання із хворої голови на здорову!!! Ніхто, шановні панове ,працювати в борг не буде. Нічого прощати підрядникам свої борги. Цій державі уже не вірить ніхто. Суть цієї байки такова: Не надо ля-ля!!!

саша 06.02.2013 / 13:09:08
То добре що освоїв 70 відсотків але що за ци гроші купив не каже !Бо зара дороги в такому стані що я не памятаю що колись були в такому жахливому стані це вже не дороги їздити не можливо!

НОВИНИ: Соціо

13:44
У Мукачеві патрульні виявили водія у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
10:05
На Ужгородщині чоловіка оштрафують за випалювання сухої стерні біля житлових будинків Фото новина
09:20
Ще одного водія оштрафували за забруднення території поблизу Синевиру Фото новина
21:37
На Харківщині поліг Віктор Маріонда з Рахова Фото новина
17:59
В Іршаві під час руху загорілася вантажівка Фото новина
16:59
На війні загинув Герой із Рахова Андрій Петрищенко Фото новина
14:21
В Ужгороді безкоштовно вакцинуватимуть котів і собак проти сказу
13:05
В Ужгороді 30 липня попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Андрієм Куном Фото новина
11:42
Рятувальники, поліція та прикордонники другий день шукають зниклого на Ужгородщині чоловіка Фото новина
11:16
На Закарпатті затримали чоловіка, який влаштував серію фейкових повідомлень про мінування Фото новина
18:39
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
16:19
В Ужгороді нетвереза водійка без прав влаштувала ДТП Фото новина
15:21
/ 1
У селі Осій на Хустщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Матіком, який більше трьох років був зниклим безвісти Фото новина
14:14
Рятувальники показали фото ліквідації наслідків негоди на Закарпатті Фото новина
11:55
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Володимиром Рогачем Фото новина
21:18
В Іршавській громаді попрощалися з захисником Олександром Вінніченком зі Смологовиці Фото новина
17:57
В Ужгороді під час нічної пожежі постраждали двоє людей Фото новина
13:55
/ 1
В Ужгороді 28 липня попрощаються із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
11:58
У селі Тихий на Ужгородщині попрощаються із загиблим воїном Євгенієм Бушмакіним, який більше року був зниклим безвісти Фото новина
11:26
/ 1
Підтвердили загибель на війні Героя із села Онок на Берегівщині Миколи Заріцького Фото новина
10:23
На одній із вулиць Ужгорода можливе ускладнення руху через аварійні роботи
18:18
/ 2
На Закарпатті за місяць зафіксували 32 скарги на порушення прав під час мобілізації
14:15
/ 1
У Карпатах рятувальники евакуювали туристку зі Львова, якій стало зле під час походу Фото новина
12:21
На Закарпатті дитина отримала різані рани після небезпечних завдань в онлайн-грі
10:41
/ 1
Завтра в Ужгороді відбудеться прощання із захисником Олександром Карбованцем Фото новина
» Всі новини