На засіданні уряду розглянуть питання про реорганізацію ЗакДУ

У середу, 6 лютого, відбудеться засідання Кабінету міністрів України. На ньому розглядатимуться 2 пункти, які мають пряме відношення до Закарпаття.

На засіданні уряду розглянуть питання про реорганізацію ЗакДУ

Так, серед проектів розпоряджень Кабміну пунктом 5.4 розглядатиметься проект постанови «Про  реорганізацію Закарпатського державного  університету», доповідачем по якому значиться міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник.

В який бік планує реорганізувати ЗакДУ міністр, за сприяння якого екс-ректор ЗакДУ Федір Ващук нині повним ходом «реорганізовує» УжНУ, наразі невідомо. Втім, можна передбачити, що йдеться про реалізацію намірів Д.Табачника-Ф.Ващука, викладених в розпорядженні Кабінету міністрів України від 10 серпня 2011 року N 760-р «Деякі питання реорганізації вищих навчальних закладів», яким передбачалося «утворення  державного  вищого   навчального  закладу «Закарпатський   університет» на базі Ужгородського національного університету, Закарпатського державного університету, Мукачівського державного університету та Закарпатського художнього  інституту, що реорганізуються  шляхом злиття». Через збурення, що його викликало в середовищі закарпатських вишів прийняття цього документу, його було відкликано Кабміном за ініціативи тодішнього міністра МНС Віктора Балоги.

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, днями Ф.Ващук заявив, що «об’єднання УжНУ і ЗакДУ«неминуче», ...і називатиметься воно не «об’єднання», а, радше, «приєднання».

Також на зазначеному засіданні пунктом 4.6 розглядатиметься проект урядової постанови «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для захисту від шкідливої дії вод сільських населених пунктів та сільськогосподарських угідь, комплексного протипаводкового захисту в басейні р. Тиса у Закарпатській області». Доповідатиме зданого питання Міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков.

05 лютого 2013р.

Теги: реорганізація, ЗакДУ, Ващук, Табачник

Коментарі

студент 2013-02-11 / 18:30:48
ВІТО,ВІТО ,ви напевно мукачівсський район ,у освіті розбираєтесь як п"яний у балеті.Який ЗаКДУ ???.ДО чого тут антураж???

"безграмотний" 2013-02-06 / 16:55:38
Щодо "грамотності" (до Віти 2013-02-06 / 13:29:03). Після слова "Віта" у першому реченні має бути "тире", а не "дефіс". У четвертому реченні забагато тавтологій (слово "Ви" повторюється 3 рази). У п'ятому реченні ставити кому не потрібно. Останнє речення взагалі складене недолуго. "ВУЗ" - "калька" з російської (высшее учебное заведение). Правильно - ВНЗ (вищий навчальний заклад) )))

до Віти 2013-02-06 / 13:29:03 2013-02-06 / 15:20:39
до Віти 2013-02-06 / 13:29:03

«Дурня», «Віта», - це коли не визнають навіть своїх граматичних помилок. Вас цьому навчили в ЗакДУ? Чи лише «співати дифірамби» Ф.Ващуку?
Якби, Ви просто відповіли, що помилились, і що Ви дійсно дівчина (або хлопець) - було б зрозуміло, що Ви, принаймні, дійсно вчились у ВУЗ-і і отримали «гідну освіту».
Ви ж намагаєтесь, прикрити власну невихованість рівнем IQ.
Вам у ЗакДУ його ректор особисто кожному визначав, як і 4 місто ЗакДУ у «рейтингу класичних університетів»?

Тернячка 2013-02-06 / 13:54:03
Золоті слова, Віточко - розвиватись і навчатись. Саме це ми і хочемо бачити у будь-якому вузі, посилаючи туди своїх дітей. А не майстерно збудовану систему хабарів і відкатів ("сесія довіри", наприклад) і не нівелювання зусиль саме тої частини студентства, яка справді вчиться і розвивається, коли такий само диплом за гроші без проблем отримає розпальцьований бовдур і буде потім вами, розумненькими, керувати, не заморочуючися ніякими IQ!

Віта 2013-02-06 / 13:29:03
Помилка не у викладанні в ЗакДУ..
А в тому, що Ви, писаки без іменні, об'єктивної критики не витримуєте...
Для того щоб мати гідну освіту і відповідний рівень IQ - потрібно розвиватись і навчатись, а не всяку дурню клацати!
Думаю, досить постійно писати на все, що воно - "Фе", а варто підтримати добрим словом кожного!!!

Тернячка 2013-02-06 / 12:12:25
Ага, особливо будуть задоволені студенти ЗакДУ, бо туди Ващук брав усіх, хто не втовпився в УжНУ. А от студентів УжНУ кинули по повній - і поступити було важче, і оплата за навчання набагато більша, а дипломи, схоже, будуть однакові. Прошу не ображатися студентів, які сумлінно вчилися і в ЗакДУ (Віта і ін.), при бажанні це можна робити всюди. Але при всіх недоліках УжНУ, він ніколи не був такою цинічною фабрикою видачі дипломів повним неукам (і бритим браткам, і заробітчанам) за бабло, як це весело організував Ващук в ЗакДУ. Що ж, тепер туалетний диплом можна буде отримати і в УжНУ. Що особливо радує - і держслужбовцям. Капець не тільки науці, але в перспективі - і такій державі.

Таня 2013-02-06 / 11:16:35
наконец то все решится, и сотрудники будут довольны и студенты

читач 2013-02-06 / 11:14:17
До Олі. Та тому, що в ЗакДУ розпочали процес банкрутства, щоб легше за цей час приєднати до УжНУ. Всі на канікулах, ніхто мішати не буде. Все просто.

Оля 2013-02-06 / 10:59:49
Якщо ЗакДУ такий успішний, то чому в ньому на цілу зиму відключили опалення, а студентів відправили на вимушені 3-місячні канікули?

люся 2013-02-06 / 10:55:28
Ну и хорошо, если присоединят ЗакДУ к УжНУ. Будет один сильный ВУЗ. Не то, что сейчас. УжНУ за последние года сильно сдал позиции, а теперь Ващук его выведет на хороший, достойный уровень.

до Віти 2013-02-06 / 10:03:39 2013-02-06 / 10:52:16
«…я сам закінчила цей університет» - де помилка, може у викладанні в ЗакДУ?

Віта 2013-02-06 / 10:03:39
Як вам не соромно??? Ващук відкрив свого часу прекрасний інститут, який згодом став університетом.. скільки людей його закінчило і успішно працюють.. Власне я сам закінчила цей університет, маю прекрасну роботу, і нічого поганого сказати про Ващука не можу, потрібно самому старатися і вчитися, а не обвинувачувати в своїх бідах всіх підряд.
УЖНУ вже давно не відпоідає тому, яким його позиціонує суспільство.. Думаю всі розуміють про що йде мова...
Я вже не кажу про стан аудиторій, бібліотек та в кінці-кінців туалетів, вибачте на слові..
ЗакДУ ж молодий, прогресуючий, успішний ВУЗ, я б навіть сказала європейський..
А Вам дам пораду - займіться справами, радше ніж поливати тут когось брудом..
Приходять нові керівники, і це нормальне явище, можливо й з "непопулярними методами", але такими, які з часом дадуть свої успішні результати!!! І ЗакДУ якраз прекрасний тому приклад!!!

читач 2013-02-06 / 08:40:48
Шановні студенти! та майбутні абітурієнти, якщо не хочете збагачення Ващука та нульових знань, та ще й за гроші, не йдіть ні в УжНУ ні в Закду, поступайте в інші ВУЗи- наприклад у Франківськ, там ще не так "хапають".

Перспектива 2013-02-05 / 22:36:41
УжНУ уже не нормальний. Він і раніше поступово деградував у порівнянні з іншими класичними вузами (не типу контор ЗакДУ), а Ващук приведе його до повного фіаско.
І так порівняно невисокий рейтинг УжНУ сильно впав за час господарювання Ващука. Це відібється на вступній кампанії УжНУ

Микола 2013-02-05 / 22:24:25
Чмошник Ващук ніяк не вгамується, спить і бачить як завалити єдиний нормальний ВУЗ Закарпаття Ужгородський національний Університет, і обєднати з шарашкіною канторою ЗакДУ.

надія 2013-02-05 / 21:23:10
Будемо сподіватися на щось краще стосовно об"єднання вузів Закарпаття.
Лише не дай Бог, щоб загарбницький план реформатора та диктатора Ващука втілився,цього не можна допустити!
Рахуйте,що на вищій освіті в Закарпатті поставлено хрест...

НОВИНИ: Соціо

18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 2
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
18:40
/ 1
Загинув Герой з Вишківської громади Святослав Корнійчук
11:17