Для закарпатських медиків проводять майстер-клас з питань остеопорозу (ФОТО, ВІДЕО)

Протягом трьох днів в області буде тривати наукова конференція та майстер-клас для медиків з питань діагностики та лікування остеопорозу.

Для закарпатських медиків проводять майстер-клас з питань остеопорозу (ФОТО, ВІДЕО)

В Ужгороді, Хусті та Берегово відомий науковець та авторитетний вчений,  президент Української асоціації остеопорозу, керівник відділу клінічної фізіології та патології опорно-рухового апарату Інституту геронтології АМН України  Владислав Поворознюк навчатиме сімейних лікарів, ортопедів-травматологів, гінекологів, ендокринологів та ревматологів - всіх тих, хто так чи інакше стикається з цією підступною хворобою та її наслідками.

Остеопороз  загрожує кожному четвертому українцю. В зоні ризику - жінки віком від 50 років і чоловіки від 60 років. Ламкість кісток - ось характерна ознака цієї  хвороби, яка обумовлені не тільки віковими змінами, але й нераціональним харчуванням, недостатньою фізичною активністю. Разом із серцево-судинними,  онкологічними захворюваннями та цукровим діабетом остеопороз вважається однією з найбільших проблем в охороні здоров»я світу.. Переломи хребців, шийки стегна та передпліччя - найбільш характерні для остепорозу. Причина 70 % всіх переломів саме остеопороз.

За останніми дослідженями, які проведені обласним Центром остеопорозу найменше ця хвороба вражає мешканців гірського населення. Разом з тим, загальна захворюваність на остеопороз в області не суттєво відрізняється від загальноукраїнського рівня.

Практикуючим лікарям, які щодня стикаються з десятками пацієнтів, такі конференції надають можливість не тільки обмінятися думками, задати питання авторитетним вченим,але й дізнатися про новітні методи лікування та профілактики хвороби.

31 січня 2013р.

Теги: остеопороз, майстер-клас

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

17:41
Дев’ять Героїв Рахівщини увічнені на меморіальних дошках Фото новина
16:37
Folkband “Бабовка” гідно представив Закарпаття в Іспанії Фото новина
15:19
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Павлом Саєнком Фото новина
12:42
/ 11
У Мукачеві під час спецоперації затримали 12 наркоділків Фото новина
10:35
На Піп Івані Чорногірському — мороз і сильний вітер Фото новина
08:58
Закарпаття долучиться до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності
21:58
/ 4
На війні з росією поліг Валентин Ряшко з Підполоззя на Мукачівщині Фото новина
21:11
/ 1
Ціна кіловата – Українські Карпати. Сім високогірних хребтів хочуть забудувати вітряками
18:54
У Дмитрівську поминальну суботу прикордонники Чопського загону молилися за полеглих побратимів Фото новина
17:49
/ 1
В Ужгороді суд оштрафував шахрая, який обманом продав "амуніцію" для дронів
17:44
На Сумщині поліг Мирослав Чобаль з Сімерок Перечинської громади Фото новина
17:02
/ 12
Незабаром Закарпатський апеляційний суд отримає 10 суддів, кількох кандидатів ще очікує співбесіда на "пленарці" ВККС
15:34
/ 4
Поліція розслідує випадок жорстокого поводження з собакою в Мукачеві Фото новина
13:13
Вихідні на Закарпатті будуть хмарними та з дощем
11:25
/ 1
У Мукачеві знайшли поранену собаку з вогнепальним пораненням Фото новина
09:19
/ 2
На Закарпатті депутат організував незаконний видобуток у руслі річки Тересва Фото новина
18:20
У Мукачеві затримали водія під наркотиками й без прав Фото новина
17:26
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми втечі військовозобов’язаних під прикриттям експорту деревини Фото новина
15:15
/ 1
Дніпрянина засудили до 7 років за сексуальне насильство над дітьми у Мукачеві Фото новина
14:57
/ 2
Воднева долина Закарпаття: експортна мрія чи екологічна пастка?
13:37
На Закарпатті викрили переправницю, яка «продавала шлях» до ЄС Фото новина
12:28
На Ужгородщині поліцейські затримали рецидивіста, причетного до серії крадіжок Фото новина
11:11
/ 2
На Рахівщині двоє чоловіків із Миколаївщини ледь не загинули, намагаючись незаконно потрапити до Румунії Фото новина
10:16
/ 12
Ужгородська суддя Шепетко, яка "посприяла" депутату-"корупціонеру" та випустила під заставу "кримінального авторитета", пройшла оцінювання в апеляційний суд
17:59
На Закарпатті адвокат і його «помічник» організували незаконне переправлення через кордон Фото новина
» Всі новини