Суддю, якому доручили судити Волошина, подали Януковичу на звільнення

Суддя Віталій Сочка, який розглядатиме справу про про адміністративне правопорушення у вигляді вчинення корупційного діяння депутатом Ужгородської міськради Івана Волошина, уже не має права на помилку чи, тим більше, незаконні дії.

Суддю, якому доручили судити Волошина, подали Януковичу на звільнення

29 січня 2013 року за результатами розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради юстиції було прийнято рішення про внесення подання Президентові України Віктору Януковичу про звільнення Сочки Віталія Івановича (на фото) з посади судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області за порушення присяги. Відповідно, вже ближчим часом В.Сочка може позбутися суддівської недоторканності.

Нагадаємо, що, за Інформацією Закарпаття онлайн, на 1 лютого 2013 року в Ужгородському міськрайонному суді призначено розгляд справи щодо Івана Волошина про адміністративне правопорушення у вигляді вчинення корупційного діяння. Головуватиме на тому засіданні суддя Віталій Сочка.

Як зазначають джерела Закарпаття онлайн, ця справа і діяльність суддів перебуватимуть під особливою опікою  Управління СБУ в Закарпатській області та прокуратури Закарпатської областіправоохоронців і контролем громадськості.

30 січня 2013р.

Теги: суддя, Сочка, Волошин, Корона

Коментарі

яна 2014-02-12 / 12:52:26
сочка є лайно!!!!!!!!!!! і все . з власного досвіду знаю.

ужгородка22 2013-06-07 / 11:44:12
зауваження!!!!!до
шніцер 2013-05-31 / 00:00:06
ти золотику спочатку навчись писати, а потом пробуй шось коментувати!!!!

шніцер 2013-05-31 / 00:00:06
Сочки це линастія. Є ще брат Олександр у прокуратурі міста, Просто чудо,не дай Вам Бог, щоб такі боронили ваші права.Батько молодих правоохоронців помічник прокурора області, звідси і вся "повага" до нищих українців.

Ужгородка 2013-03-18 / 23:27:39
Віталій Сочка, і без родинних звязків став би суддею чи прокурором, або, щонайменше кваліфікованим юристом. З відзнакою закінчив і школу і університет завдяки виключно своїм знанням і це можуть підтвердити всі його однокласники і однокурсники. Ніхто не був здивований , що Віталій досягнув таких результатів в такому молодому віці.( це щодо коментаря пана "націонал"). Чого йому дійсно не вистачає, так це - "зубів", нахабності і вміння прогнутися там де це було необхідно.

Той хто їх добре знає 2013-02-23 / 23:07:42
Всі купили собі місця в суді і нукого не бояться.... Знаємо які вони розумні. Яка країна такі і суди... Всі чесні, хороші і бідні живуть на одну зарплаті... Су....и!!!!!!!!!!

Юрист 2013-02-23 / 23:02:27
Всі вони одинакові..Так зажерлися хабарями, що вже і не думають що роблять, нікого не бояться... Їм всім в одній камері місце...Козли!!!!

Роман Бухтояров 2013-02-11 / 14:25:37
Самое беспредельное Решение Рады Юстиции. Виталий Иванович справедливый, честный и порядочный судья. А насчет молодости, как кто то говорит в комментариях,так Виталий Иванович заслужил стать судьей не меньше других молодых судей. Думаю что у Виталия Ивановича будет все хорошо.

Дуже порядний адвокат 2013-02-05 / 16:06:31
Як порядний адвокат, запевняю, Сочка В.І. дуже хороший суддя. Однак його губить його порядність і толерантність до усіх учасників процесу. А виживають хами і безпредельщікі :(

Наталія Іванівна 2013-02-04 / 11:01:53
У МЕНЕ БАГАТО СПРАВ БУЛО У СУДІ, АЛЕ СОЧКА САМИЙ РОЗУМНИЙ, ПОРЯДНИЙ, СКРОМНИЙ, І ВИРІШУЄ СПРАВИ ПО ЗАКОНУ. БІЛЬШЕ ТАКИХ СУДДІВ ПОРЯДНИХ і таких щоб по Закону діяли - НЕМАЄ і НІКОЛИ НЕ БУДЕ. НОРМАЛЬНИХ суддів У СУДІ НЕ ПОТРІБНО. У СУДІ залишились лише ті, які роками суди затягують, весь час незаконно перекладують судові засідання, найменше на 1-2 місяці, а то й на більше. І вчиняють багато інших незаконних дій. І Я ВВАЖАЮ ЩО СОЧКУ НЕОБХІДНО і ДУЖЕ ПОТРІБНО ЗАЛИШИТИ ПРАЦЮВАТИ СУДДЕЮ.

Георгий Константинович 2013-01-31 / 18:12:11
Сочка виносив рішення проти органів влади, зокрема ДАІ.
Треба натякнути "нардепу" на справжніх "зірок" Ужгородського міськрайсуду: Івашкович, Бедьо, Придачук, Бисага, Леміш, Король, Микуляк.

знаючий 2013-01-31 / 18:05:41
гуртожиток 2013-01-30 / 21:40:57, то всьо і почалося з цього гуртожитку. Якби він не самовідвівся, а пішов на поводку у власті, то були би ви уже шановний на вулиці при другому розкладі, бо приняли би рішення і ви би і незнали. Цим же Віталій і нарвався на біду, бо пішов проти власті. це все треба шановний осознати, а потом на чоловіка роптати.

народний контроль 2013-01-31 / 17:45:33
Шкода Віталія. Справляв враження порядної людини. Хто хоч трохи знає суддів - Пр-к, Д-дзе,унікальний Р-ко - зневага та зверхнє ставлення до людей. Від Сочки коли-небуть хтось чув криве слово на адресу людей?

Ужгородець 2013-01-30 / 22:45:35
Ціплаят по осені рахують, побачимо яке рішення у даній справі прийме. От тоді і побачимо...

гуртожиток 2013-01-30 / 21:40:57
як хвалять суддю, який хотів висилити людей з гутрожитку на вулицю! а в останній момент, коли піднявся галас, то зробив самовідвід! і забули, що у нього було найбільша кількість скарг в кваліфікаційну комісію!!! стати суддею в 26 років, це дійсно круто!

Українка 2013-01-30 / 21:27:33
Віталій! Тримайся. Чесні люди вірять в твою порядність і сподіваються, що все погане минеться.Кому, як не таким. як ти працювати на цій нелегкій роботі.
З власного досвіду знаю, що ви людяний і завжди йдете на зустріч людям!

жителька села 2013-01-30 / 19:08:49
Таких молодих суддів, які ще не продали гідність шахраям за брудні гроші усіляко треба підтримати.Таких незговорчивих суддів, які не ідуть на зговір керівництво не любить.
А щодо діда, який був колись головою Закарпатського суду,ну і що може такі нащадки, які отримали виховання в сім"ях юристів і намагаються довести суспільству моральні цінності.Скільки в історії було династій юристів, медиків,вчителів.Це лише плюс.
Тримайтеся Віталію Сочка.Люди,які Вас не знають чомусь хочуть Вас підтримати.

Джин 2013-01-30 / 19:02:35
Просто " найшла коса на камiнь", хтось з народнИх обранцiв виявився впливовiшим за представника " фемiди"!

простий юрист 2013-01-30 / 18:01:54
з усіх суддів міськайонного самий людяний, ну і ще Король, але якраз і таких душать

Нік 2013-01-30 / 17:12:38
Дуже спокійний як для судді, та завто го зїли.

націонал 2013-01-30 / 14:12:12
Можливо він і непогана людина, однак, він також в свої 28 років тільки завдяки хорошим звязкам та маштабній підтримці свого дідуся Лєндела (свого часу голови Закарпатського облсуду) був призначений суддею!Тому не пишіть люди добрі маячню, бо всі ми розуміємо, що пан Сочка " своїм розумом звізди з неба не хапав"! Займають певні посади ті , хто мають підтримку, а працюють довгий час на посадах ті, що ще окрім підтримки мають "мозги" !

НОВИНИ: Кримінал

10:28
У Грушові на Тячівщині чоловік увірвався в будинок односельчанки та пограбував її
10:13
Мукачівець, після спільного відпочинку, побив свою колишню дружину до реанімації
18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 5
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 2
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 2
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини