Різак подякував Януковичу за підтримку під час "помаранчевих репресій" і попросив про працевлаштування

Екс-"губернатор" Закарпаття Іван Різак звернувся з листом до Президента України Віктора Януковича. Як стало зрозуміло з цього тексту, незважаючи на логіку слідства і результати повторної ексгумації тіла його сина, він все ще вважає, що той не покінчив життя самогубством, а був вбитий невідомими особами.

Різак подякував Януковичу за підтримку під час "помаранчевих репресій" і попросив про працевлаштування

"Вельмишановний Вікторе Федоровичу!

Перш за все дозвольте засвідчити Вам свою повагу та подякувати за людяність та підтримку мене і моєї сім`ї під час помаранчевих репресій.

Недавно в мою сім`ю прийшло велике горе – нелюди забрали життя у мого єдиного сина та ще й cпробували спаплюжити пам`ять молодої людини заздалегідь розписаними легендами про самогубство. Дякуючи, насамперед, Генеральному прокурору України Віктору Павловичу Пшонці та керівникам МВС та СБУ Віталію Захарченку та Олександру Якименку вірю, що вбивці і замовники сядуть на лаву підсудних, незалежно від того, яке псевдомісце в суспільній єрархії вони займають.

Дуже прошу Вас підтримати моє клопотання до керівників правоохоронних органів нашої країни, щоб розслідування справи про вбивство мого сина Олексія Різака проводилося силами СБУ, Головного слідчого управління МВС України та Генеральної прокуратури України", – пише І.Різак.

І продовжує: "При можливості прошу розглянути також питання мого працевлаштування там, де будете ввважати за необхідне. Своїми силами знайти роботу з незрозумілих причин не вдається.

Вельмишановний Вікторе Федоровичу! Вже багато років після помаранчевого перевороту пробував налагодити життя своєї сім`ї, а зараз забрали ще й життя у мого єдиного сина.

Прошу Вас допомогти і надіюся, як завжди, на Вашу підтримку!


З повагою,

колишній губернатор Закарпаття,

народний депутат України

четвертого скликання,

державний службовець першого рангу,

кандидат фізико-математичнихнаук Іван Різак

 

м.Ужгород

27 січня 2013 року"

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, працевлаштувати свого попередника у випадку його повернення на Закарпаття свого часу обіцяв нинішній керівник Закарпатської ОДА Олександр Ледида.

27 січня 2013р.

Теги: Різак, Янукович, працевлаштування

Коментарі

Читач 29.01.2013 / 23:44:55
Цитата:
...губернатор Закарпаття...

Різак свою минулу посаду не може нормально написати, а хоче, щоб йому дали файну грошовиту роботу. Та й чого би йому не звернутися з приводу працевлаштування у відділення служби зайнятості? Може з цього приводу в Ратушняка проконсультуватися. Він там отримував допомогу.

red 29.01.2013 / 12:22:50
жахливі коментарі! невже це правда, що є люди, яким дуже добре, коли комусь дуже погано?

Вуйко з полонини 28.01.2013 / 17:49:55
Пораджу Ледиді взяти Івпнка Бобовищанського Різака конюхом на Золоту ГОру чистити конюшні

петро 28.01.2013 / 15:52:43
Головний бомж області ще не звертався в ООН та Евросоюз

Флекс 28.01.2013 / 15:16:14
У Мукачеві на Флекстронікс вроді всіх бажаючих примають.

Адмін 28.01.2013 / 14:03:24


Так, звичайно. )) Помилку допустив сам автор листа.


миколо 28.01.2013 / 13:59:38
прохання до редакціі виправити дату написання листа безробітного

свистун 28.01.2013 / 11:12:06
НЕ дай боже різаку у владу. Бізнес памятає його репресії,самодурство. Бог палицею не бье . Він дуже багато біди приніс Закарпатью.

ДІДО 28.01.2013 / 10:42:46
СДПУшники колишніми не бувають. Іх навіть ПР не любить.
Кажуть, бог палицею не б"є...

Вуйко 28.01.2013 / 07:21:44
Ти диви тепер понятно що ця Сволота Різак і смерть сина навіть використовує для свого піара хоче замісто ₴Ледиди губернатором стати Закарпаття???

НОВИНИ: Соціо

10:10
У боях за Україну поліг військовий Іван Панасенко із села Крива на Тячівщині Фото новина
09:58
На війні загинув ужгородець Євген Буков, який був батьком шістьох дітей Фото новина
09:43
На війні з рф поліг захисник із села Пастілки на Ужгородщині Василь Юзьо Фото новина
17:10
/ 2
В Ужгороді попрощалися з 35-річним воїном Михайлом Тіщенком, який понад півтора року був зниклим безвісти Фото новина
16:01
На війні загинув військовий із Ясіні Василь Вербищук Фото новина
13:40
На війні з рф загинув захисник із Чинадійова на Мукачівщині Юрій Майнгаст Фото новина
11:57
/ 2
На Рахівщині затримали переправника, який вів чоловіка до Румунії через річку Фото новина
10:46
На Закарпатті зупинили перевантажену вантажівку Mercedes-Benz Фото новина
10:07
/ 1
На війні з росією поліг захисник із Міжгір’я Олег Шанко Фото новина
08:59
/ 2
Від початку року у Барвінку сталося вже 12 пожеж на сміттєзвалищі Фото новина
20:14
/ 5
Скандальні "Вітропарки", що планують знищити вітряками унікальне високогір'я на Закарпатті, зареєстрували новий індустріальний парк у Хусті
18:39
/ 5
Головою Рахівського районного суду обрано Марію Марусяк Фото новина
18:37
Крафтові бренди Закарпаття представили на найбільшій туристичній виставці світу Фото новина
16:31
На Закарпатті зустріли прах керівника ОУН Андрія Мельника і його дружини Фото новина
16:22
У понеділок в Мукачеві попрощаються з полеглим на війні з росією Іваном Чавою Фото новина
15:57
/ 1
У Мукачеві п’яний водій вантажівки спричинив ДТП Фото новина
11:03
/ 1
"Дуту" справу проти закарпатської журналістки Олени Мудрої закрили
10:55
/ 2
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Михайлом Тіщенком Фото новина
09:18
/ 1
На Закарпатті раптово помер молодий військовослужбовець Нацгвардії Фото новина
18:07
У Хусті зустріли захисника, який повернувся з російського полону Фото новина
17:04
На Закарпатті судитимуть підприємця за незаконне будівництво рибників на 2 га землі Фото новина
13:05
На Хустщині підприємство сплатить майже 800 тис. грн боргу за оренду землі Фото новина
11:15
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Іваном Кирʼяновим Фото новина
10:09
/ 1
Визнано загиблим військового із Перечина Мілана Пастеляка, який з лютого був безвісти зниклим Фото новина
15:50
В Ужгороді поліцейські оперативно розшукали зниклого хлопчика Фото новина
» Всі новини