У Виноградові авто збило насмерть велосипедиста

24 січня, близько 18 години 30 хвилин у місті Виноградів, на вулиці Копанській, 56-річний водій автомобіля «Volkswagen Tiguan», мешканець Виноградова Михайло Л. скоїв наїзд на велосипедиста.

У Виноградові авто збило насмерть велосипедиста

У результаті дорожньо-транспортної пригоди 63-річний велосипедист отримав травми не сумісні з життям та помер на місці пригоди. Автомобіль поміщено на штрафмайданчик.

25 січня 2013р.

Теги: ДТП, велосипедист, Виноградів

Коментарі

алекс 2013-04-26 / 10:53:02
ну и шо до сих пір суда наверно не було і доки ці дебіли будуть людей давити

миша 2013-01-30 / 18:52:47
хай введуть закон для велосипедистив носити жилети з отрожатэлями в ночи як в эвропи!! коли идуть за колбасою в венгрию то там одягають чим вертаються додому то пох..!!! ни одного катафато на велосипеди ще випэ по дорози додому!вже не один раз пристав и дав пиздюлин шо вночи на велисопеди пяний и по серед дороги йиде и без жилета !!! а шоферам нехуй пити бо машина за 50000тис доларив и гнати 120 в городи!! як кажуть береженого и бог береже! хай виписуть штрафи и велосипедистам бо теж охуйив.. як и шофера!!

закарпатець 2013-01-28 / 10:43:12
Перед Виноградовом завжди багато велосипедистів на дорозі (і на початку Виноградова теж). Коли там їдеш треба бути дуже обережним. Десь рік назад я їхав з Виноградова а переді мною якийсь пянчуга на велосипеді. І тупо впав на проїзжу частину. Я зупинився, підійшов, думаю може людині погано стало і треба допомогти. Але той був пяний настіки що нічого не розумів. Зупинилась ше одна машина і водій на мене подивився ніби я його збив. Кажу - "та він сам впав". Потім двоє відтянули його на тротуар шоб не переїхав його хтось. Я не знаю хто в даній ситуації винуватий але кажу що іноді велосипедисти самі собі пригод шукають. А винен завжди буде водій( Навіть якщо той сам під колеса кинеться.Тому хдучи біля велосипедиста або навіть пішохода з признаками неадекватства - треба бути дуже обережним і на мінімальній швидкості рухатись.

муза 2013-01-26 / 22:33:42
Адмін: у цьому й уся фішка- відразу після ДТП на місце приїхав його син теж Михайло- тож спишуть все на дорожні умови і т.п і т. д., (хоча саме в цей час льоду на дорозі не було). Гаїшник: ніяких неприязних відноси у мене до винуватця ДТП нема, у мене обурливе відношення до його дій і наслідків. Трагедія сталася на очах у людей , оба мешканці Виноградова, то що тут можна ще вигадувати? А на рахунок велосипедистів- вся Європа(щонайменше) їздить на них,в тому числі і високопосадовці, то вони всі теж дебіли? Всі дебіли, а ви один розумний?

Гаїчник 2013-01-26 / 21:18:25
panpersuk: ти походу бічіглішта пожизні лох. Машину?! кому??? вам???Но штось ся погнівав))) за живой йой йой)придурки ніщі

panpersuk 2013-01-26 / 18:46:34
Гаїчник 2013-01-25 / 19:16:39
КО В ЗИМІ НА БІЦІГЛЯХ ЇЗДИТЬ, З КАЖДИМ ТАК ТРЕБА. ДЕБІЛИ
Можеш каждому такому машину купити,а Дебілами маму свою із папом називай УРОД МОРАЛЬНИЙ...

Гаїчник 2013-01-26 / 16:26:44
муза: а де тут хоть словом обмовилися що водій був у стані алкогольного сп"яніння!!??? чи то чиїсь догадки? з неприязних стосунків на людину можна много чого наговорити і написати. мало чого пишуть на заборах?? всьо треба читати й вірити? Я ніколи не сідаю за кермо в такому стані, і засуджую водіїв які це роблять, бо вони потенційно небезпечні. вбивці за кермом, але й велосипедисти на льоді тоже небезпечні, не тільки для себе, але й до інших учасників руху

Адмін 2013-01-26 / 14:06:54
муза, освідчення на алкоголь було?

муза 2013-01-26 / 13:50:51
адмін: підприємець, зокрема в той час їхав від п.Якоба, дружина- зав. терапевтичним відділенням РЛ. гаїшник: як яка різниця хто сів за кермо? Чогось ні мій чоловік ні мій батько за кермо п"яними чи навіть випившими не сядуть НІКОЛИ- отже і ДТП відповідно у них не було, а хто дозволяє сідати собі за кермо П"ЯНИМ то саме " великі миру сего"- вони якраз через це у ДТП і потрапляють Але ні Зузак(прокурор), ні інші, а їх багато, взяти хоча б Нагірного- дасте 100% що буде сидіти? хтось із них сидить? Зважте ,що сталося у нетверезому стані.То ще й в цьому питанні я маю бути від них залежна? Козли- і ви козел,якщо їх захищаєте!!!

Гаїчник 2013-01-26 / 12:00:26


муза: "Леньо сів за кермо..." яка рызниця, Петро чи Янко сів за кермо!? Біціглы на леді не мають шо робити, ши без отражателів, і по двоэ в парі шоб ще й ****** подорозі. Най сі голову скрутять,але нашто то наражати на неприємності водіїв? Переїхав му через тупу голову, і буде з тим жити все життя!!! та ши й гроші платити сиротам. Та хто дебіл!?


Адмін 2013-01-25 / 22:43:04
А хто такий цей Леньо?

муза 2013-01-25 / 22:30:58
Гаїшник: Я круглий рік їжджу на велосипеді. Ніяких ситуацій не виникало. І цей чоловік би доїхав, якби п.Леньо сів за кермо ТВЕРЕЗИЙ!!! Але ж ця людина із касти недоторканих... Та хто із нас дебіл?!

Гаїчник 2013-01-25 / 19:16:39
КО В ЗИМІ НА БІЦІГЛЯХ ЇЗДИТЬ, З КАЖДИМ ТАК ТРЕБА. ДЕБІЛИ

муза 2013-01-25 / 13:32:44
...Зузак № 2...

НОВИНИ: Кримінал

16:25
У Хусті чоловік надавав свій будинок для вживання наркотиків
16:11
Спійманим на Закарпатті контрабандистам, які постачали в Україну спеціальні технічні засоби, оголошено про підозру
15:59
Мешканця Мукачівщини, що через ревнощі убив співмешканку, взято під варту без можливості внесення застави
15:49
/ 3
На Закарпатті блокували контрабанду спеціальних технічних засобів до України
11:19
На Тячівщині чоловік, погрожуючи продавчині ножем, пограбував магазин
09:18
Задушивши співмешканку, у Великих Лучках на Мукачівщині чоловік три дні тримав тіло вбитої у власному будинку
17:52
/ 5
У Воловці чоловік облаштував в орендованому приміщенні нелегальний гральний заклад
16:27
На Мукачівщині чоловік під час сварки на ґрунті ревнощів задушив співмешканку
14:53
На Закарпатті п'яний водій "Ауді", що застряг у кучугурі, пропонував патрульним хабар
14:48
На Рахівщині чоловік, вдаривши працівника приватного підприємства, викрав із його автівки 4 шини з дисками
14:42
Раніше судимого мешканця Закарпаття затримали за підозрою у "п'яному" вбивстві жінки у Львові
14:03
На залізничному вокзалі у Стрию мешканка Закарпаття обікрала чоловіка
11:34
У мешканця Берегова виявили та вилучили телескопічний кийок та метамфетамін
09:08
У ПП "Ужгород" затримали "кримінальника", розшукуваного Інтерполом
05:03
/ 2
ФОТОФАКТ. В ужгородській маршрутці "на гарячому" впіймали двох "щипачок"
19:50
Упродовж нічної зміни патрульні виявили в Ужгороді і Мукачеві шістьох водіїв напідпитку
13:42
/ 16
На Міжгірщині при отриманні 6 тис грн хабара затримали провідного фахівця центру зайнятості
13:22
/ 1
До затриманого на Закарпатті іноземця, що перебував у міжнародному розшуку, застосовано тимчасовий арешт
17:59
Затриманого на Закарпатті за систематичне хабарництво прикордонника взято під варту із визначенням застави у 115 тис грн
16:20
У готелі приужгородського Минаю зловили повію та сутенерку, що звела її з клієнтом
10:52
Упродовж вихідних на Закарпатті двічі горіли лазні, а також – житлові будинки, літня кухня й сушильна камера
06:11
/ 83
Як закарпатський прокурор Малинич наймитом афериста Волошина їздив добувати золото у Африці (ДОКУМЕНТИ)
14:56
/ 9
Прикарпатець через плач жорстоко убив 5-місячну доньку співмешканки-закарпатки
13:20
Приїжджий з Чернігівщини вкрав з готелю в приужгородському Минаї телевізор
12:56
/ 2
У Дубовому на продажі марихуани затримали 18-річного тячівця
» Всі новини