Депутатку Ужгородської міськради затримали на хабарі

Учора, 24 січня, близько 18-ї години в Ужгороді, на площі Корятовича під час отримання хабара затримали депутата Ужгородської міської ради Марію Зілгалову.

Депутатку Ужгородської міськради затримали на хабарі

Причиною затримання стало те, що до міліції з відповідною заявою звернувся підприємець обласного центру, який повідомив, що М.Зілгалова вимагає від нього 5 тисяч доларів за спияння в отриманні ділянки розміром 4 сотки на вулиці Фединця.

Затримання відбулося під час отримання хабара розміром в 4 тисячі доларів.

Марія Зілгалова - член постійної депутатської комісії з питань раціонального використання земельних ресурсів міста. Голова кредитної спілки "Хосен". У міськраду потрапила за списками Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»  одна, за повідомленям партійної прес-служби, не входить у фракцію УДАРу у міській раді. Більше того, рішенням Ради партії, її виключили із лав «УДАРу Віталія Кличка» ще на початку минулого року за порушення партійної дисципліни і дії в розріз інтересам політичної сили.  В Ужгородській міській раді вона входить в депутатську групу Андрія Погорєлова «За розвиток Ужгорода» і майже ніколи не підтримує ініціативи свого колишнього однопартійця Ростислава Буланова. В той же час на офіційному сайті міськради М.Зілклова числиться як прдставник "УДАРу".

Зараз затримана перебуває в Ужгородському СІЗО.

За даним фактом внесено відомості до єдиного реєстру за ознаками частини 3 ст.368 Кримінального кодексу України (одержання хабара службовою особою в особливо великому розмірі). Якщо вину депутатки буде доведено в суді, їй загрожує позбавлення волі на строк від 8 до 12 років.

25 січня 2013р.

Теги: хабар, Зілгалова

Коментарі

ппп 2013-01-30 / 18:54:05
сука по лицю видно

Клічко Віталій! 2013-01-28 / 19:15:43
НІ КОРУПЦІЇ В УКРАЇНІ!!!!!!

Для Соло 2013-01-27 / 18:18:09
Брешуть

Соло 2013-01-26 / 19:45:34
Кажуть що її випустили , а посадили Булонова з саксаулам за організацію провокаціі

Ужгородець 2013-01-26 / 10:39:49
В даному випадку від дупи, бо замість голови у нас в Ужгороді дупа

2015 2013-01-25 / 22:48:54
РИБА ГНИЄ З ГОЛОВИ !!!!!

Ужгородець 2013-01-25 / 17:57:34
О "молода команда" кожен день вес менше й менше. Зараз вона гарно здасть Погорєлова.

Дивлюсь-не-дивуюсь 2013-01-25 / 15:34:49
Дуже вже схоже на провокацію. Якщо не випустять під підписку, значить хочуть відібрати кошти спілки, а там є що відбирати. Все забуваютьті, песиголовці, що в гробу карманів немає, зате вищій суд таки буде!

особисто знайомий2 для першого грішника 2013-01-25 / 14:52:45
купіть собі помешкання поруч з цією поважною жіночкою ,і будете мати проблеми на все життя поки ви мешкаєте поруч,вона оббере вас до нитки

1001 2013-01-25 / 14:06:57
як це не дивно, але чомусь немає можливості залізти на сайт міської ради та ознайомитись з рішеннями сесій Ужгородської міської ради за весь 2012 рік. Хоча декілька хвилин тому доступ був, але вже тоді рішення від 28.12 не було. Я думаю не важко буде "здогадатися" по ньому хто ж цей потерпілий... І чи він взагалі потерпілий. Напевно адміністратори міськради забули про закон "про інформацію"...

рибі 2013-01-25 / 14:01:44
ти був розумніший - хабарі одразу ділянками брав! хоч не тільки ділянками, але обережніше. маладец!

до агента 007 2013-01-25 / 13:26:09 2013-01-25 / 13:50:31

Все би могло б виглядати саме так, як ви пишете, якби потім ці «благодійники» та «рєшали» на «мерсах » не скиглили та не лізли в карман до більшості ужгородців зі своїми «обгрунтованими» тарифами в 2.30 на маршрутки!

Каролина 2013-01-25 / 13:44:49
агент 007, читай на оф сайте прокуратуры:
http://www.zak.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=115433

агент 007 2013-01-25 / 13:26:09
Таке враження, що вчора всі були на місці скоєного і є свідками...нащо робити такі висновки тільки через якусь статтю (яка влучно копіюється і розміщується на інших сайтах)? Люди звикли до "жовтої преси" їм тільки дай привід і шуму нароблять більше ніж скоїлося насправді.

до виборцю 2013-01-25 / 13:01:15 2013-01-25 / 13:04:26
Саме так.Зігаловій теж вчора невідомий підприємець силою захпав 4000 $ в руки.

виборцю 2013-01-25 / 13:01:15
Не лякайте будь ласка "Свободою". Їх Ужгородський лідер стояв перед ментами на колінах і плакав, що він етнічний угорець, а на перевал його силою затягнув Руслан з Мукачева.

123 2013-01-25 / 12:59:23
перший грішник,ти правий на всі 100%.давай її запропонуєм на премію Людина року,як найблагодійнішого депутата України.

ужгородець 2013-01-25 / 12:29:27
а потім інтереси цієї людини Міська рада захищає у судах... знову і знову... цікаво чи вплине ця подія на лояльність мера?

"Особисто знайомі" 2013-01-25 / 12:25:15
2 перший грішник...
Цікаво, що вам відомо як Зілгалова допомагає людям, бо мені на власному прикладі відомо як вона заважає їм жити забирає останнє, що у них є, нахабно користуючись своїм членством у комітеті та за допомогою погроз...

перший грішник 2013-01-25 / 12:14:12
шановні ужгородці! дуже легко критикувати та засуджувати, але наскільки мені відомо це поважна і чесна людина і допомогла багагатьом людям в цьому місті. На мою думку вона просто перейшла комусь дорогу і стала жертвою нинішнього режиму.

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет